Najpresnejší tehotenský test. Poraďte prosím

darinkazv
7. aug 2011

Žienky, dajte svoje skúsenosti s tehu testami? V ktorom týždni Vám ktorý tehu test ukázal // ? Ja som pri prvej použila Rapi Clear Classic a ukázalo mi to v 4tt. Bolo to pred vyše 5 rokmi a v poslednej dobe počúvam o Rapi Clear nie moc dobré ohlasy. Poraďte prosím 😉

monikamony
11. jan 2017

@darinkazv ahojkyyy.Mozem sa spytat,ten tehotenský test v ružovom plast obale je aká značka?Dakujem a prajem veľa zdravicka, vidím,ze sa zadarilo 🙂

darinkazv
autor
11. jan 2017

@monikamony rapi clear a dakujem.ale naj su z lekarne dr.max tie ich testy.Rapi clear som si robila uz len preto,aby sa mi do pohladnice pre draheho zmestil. 😉

monikamony
11. jan 2017

@darinkazv Dakujem 👍

slniecko87
8. aug 2017

Baby s tymto testom mate skusenost?
Dakujem

annatomas
12. sep 2017

Dobrý deň prajem robila som si 3 teh testy na prvom mi visla slabá čiarka a na druhom silnejšia nedalo mi to tak som si spravila ešte jeden aj tam mi visla čiarka počkala som jeden deň a urobila som si ďalší aj tam som mala slabú čiarku znamená to že som tehotná?

smajlik9
1. apr 2018

Mne 2 dni pred MS vyšli všetky pozitívne: Woman Secret, Mamatest a nakoniec Clearblue 2-3 🙂

maja1200
16. okt 2021

Žienky prosím o radu urobila som si test jeden vyšiel jedna palička silná druhá slabšia a druhy test úplne nič len jedna palička mate s tým skúsenosti

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre