Nechcená mrcha

livila
16. okt 2013

No zienky, uz 3 den cakam NECHCENU mrchu a zatial nic.... Vcera som sla na vecko, bola tam malilinka kvapka krvy... to je vsetko... cez noc a vlastne doteraz nic... Test doma nemam a zatial ho ani nechcem, pretoze uz je to rok co testujeme a stale len jedna ciarka. Tlaky v podbrusku, ale inak som v pohode... Mate skusenosti s "mojim stavom"... 😀

majka_3
17. okt 2013

@livila nie niesme slepe..toto je jasneee vidiet 😉 nemusim natacat s notebukom aby som ju videla..vidim ju kraaasne 🙂 cize este negratulka... 😉 este rano sprav 😉 som zvedava 🙂 tesim sa s tebou ...

livila
autor
17. okt 2013

zlata si maji, rano urcite pridam ;) cmuuuuuk @majka_3

akiram
17. okt 2013

aj ja ju tam vidím...držím palčeky 🙂

elise
17. okt 2013

je to tam supeeer

babulinka29
18. okt 2013

@livila je tam ja to vidím jééééééj 🙂 teším sa s tebou nech je ráno ešte tmavšia ale určite tam je 🙂

majka_3
18. okt 2013

@livila Ahojky no co dnes nevidim ziaden test 🙂 hmm?

sheila2004
18. okt 2013

Aj ja ju tam vidiiiiiiim, tak.drzim palceky 🙂

livila
autor
18. okt 2013

@majka_3 Maji, taky isty ako vcera, tak som nepridavala. Je tam, ale taka slabulinka ciarocka... Pojdem dnes kupit este jeden a urobim niekedy cez vikend... Mrsku som mala dostat v pondelok-utorok, tak ci nahodou netestujem skoro ci?

majka_3
18. okt 2013

@livila tento tyzden? pondelok-Utorok? ci buduci...
kup hlavne inu znacku testu 😉
a uvidis tam to bude inak vidiet...

livila
autor
18. okt 2013

@majka_3 Maji tento tyzden som mala dostat... Porad nejaky test...

sheila2004
18. okt 2013

ja sa v testikoch moc nevyznam, ale svagrina sa dlsie pokusala, tak robila casto testy, teraz v septembri jej mala mrcha prist v piatok, neprisla, cela nedockava urobila v sobotu a tiez uuuuuplny duch na testiku, ale bol tam. v nedelu zopakovala z ranneho mocu a taka ista ciarocka. az po vyse tyzdni mala silnu ciarku. takze drzim prsteky, nech je vsetko tak, ako ma byt 🙂)

majka_3
18. okt 2013

@livila no mne ukazal woman secret baby to je do prudu s mocom. cize vyskusaj taky 🙂
potom fotecku 😉

babulinka29
18. okt 2013

@livila alebo mama test ten je vraj najlepší 🙂

andelok
18. okt 2013

@livila Ja to tu tak potichu sledujem uz dlhsie, ale len chcem povedat, ze ja ju tam tiez vidim 😉 A je jedno, ze je slaba, hlavne ze je...inak suhlasim, MAMA test je fajn 🙂

livila
autor
18. okt 2013

@babulinka29 Posledny vecerny ukazal toto ;)

livila
autor
18. okt 2013
janka256
18. okt 2013

VED TOTO UZ JE JASNE AKO FACKA AJ JE SILNEJSIA DRYIM PRSTIKY SILNO NECH DALEJ BUDE ESTE VYRAZNEJSIA 🙂

livila
autor
18. okt 2013

@janka256
@andelok
@babulinka29

@majka_3 Dakujem babule, myslim ze "je to tam" 🙂 Uz ma aj prsia zacinaju pobolievat ... A zacinam mat jablkove chute... Pri prvej dcerke som pojedla jablka na vagony a dnes chrumem uz tretie!!! Fazulka nech sa drzi poriadne a vsetko bude faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😀

babulinka29
20. okt 2013

@livila blahoželám teším sa s tebou moc 🙂 nech to vyjde a nech je všetko v poriadku 🙂

majka_3
20. okt 2013

@livila jeeeej nemohla som sem vcera prist a upplne som dufala ze tu bude super testik 🙂
gratulujem :-*

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre