Negatívny digitálny a pozitívny paličkový test

18. mar 2024

Ahojte,
stalo sa to niektorej z vas? Uz snad aj vyse tyzdna citim bolest krizov aj citlivejsie prsia. Stale som cakala, kedy pride menzes. Ale nic a dnes som sa zobudila zas s citlivejsimi prsiami, tak som si spravila test. Rano som robila pepino palickovy, bol uplne jasne pozitivny, normalne dve ciarky, ziadny duch. Kupila som clearblue a urobila som si na obed.
Bol negativny. A druhy pepino mal len takeho ducha, ze som ho fakt musela hladat. Myslite, ze to bol rano falosny pozitivny alebo som sa tak “zriedila” do obeda? Stalo sa to niekomu z vas?

e1i
18. mar 2024

Pepino nie su moc spolahlive. A digitalny ma citlivost od 25 jednotiek

bambulka711
18. mar 2024

Digitálne majú nižšiu citlivosť (25) ako väčšina paličkových (10) a samozrejme, cez deň máš aj zriedený moč. Počkaj dva dni a správ digitálny ráno.

sofia1979
18. mar 2024

Môžeš ukázať foto

sofia1979
18. mar 2024

A už ti mešká

dorothee
18. mar 2024

Mne pepino ukazal vzdy dobre a to som bola styrikrat tehotna 😀 Takze podla mna si tehotna,len ten digitalny to este nemusel zachytit

autor
18. mar 2024
autor
18. mar 2024

@sofia1979 je tazko povedat, lebo mam hrozne neoravidelny a dlhy cyklus, mam teraz 40ty den. testovala som len kvoli tym ostatnym pocitom

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dadka1997
18. mar 2024

No test vyzera byt krasne a jasno poztivny 🙂 digi mohol ukazat preto negativny, lebo jeho citlivost je od 25umol

autor
18. mar 2024

@dorothee bolo by super, ak by to bola pravda, ale som opatrna 😅

autor
18. mar 2024

@dadka1997 hej ved preto zistujem, ci sa niekomu stalo. Predtym ked som bola tehotna a mala som uz takuto ciarku, tak uz aj poobedny clearblue ukazal. Takze ma to trosililinku zneistilo😅 zajtra spravim z ranneho

sofia1979
18. mar 2024

No je pozitívny jednoznačne

sofia1979
18. mar 2024

No poznáš svoje telo držím moc palce je to na dobrej ceste, skus urobiť o dva dni

buberova
18. mar 2024

Skúšaj robiť všetky testy z ranného moču

bambulka711
18. mar 2024

Test máš pekne pozitívny, tak o deň dva bude aj digitálny už. Držím palce 😊

autor
18. mar 2024

@bambulka711 dakujem 😊

autor
20. mar 2024

Tak dnes bol clearblue pozitivny s 2-3 tyzdne od oplodnenia, tak to sem pisem, ak by niekto mal podobnu skusenost 🤍

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre