Negatívny test

29. nov 2022

Ahojte. Už 3 dni mi mešká menzes. Test mam negatívny. Robila som ich niekolko. Z čoho to môže byt? Môžem byť tehotná aj napriek negativnemu testu? Nemala som stres ani chorobu, ani nič co by, to mohlo ovplyvniť. Nemam ani cysty. Teda nemala som v septembri. Minulý týždeň som mala niekoľko dní hnačku.
Kríze ma bolia na striedačku už týždeň, ako keby som mala dostať a nič. A stále cítim "mokro". Ku doktorovi idem až budúci týždeň. Ďakujem.

autor
29. nov 2022

Zabudla som napísať ze cyklus mam presný 28 dňový. A nikdy sa mi toto nestalo.

bejka90
29. nov 2022

Nemas nahodou az teraz ovulaciu?

autor
29. nov 2022

@bejka90 ja som asi mala ovulaciu lebo som mala aj špinenie v strede cyklu.

malacibulka
29. nov 2022

Zacni sa salit ked ti bude 10 dni meskat. 3 dni a vystrajas, dajsamisvete

bejka90
29. nov 2022

Noja som mala ovu bolesti tiez od 13dc ateraz som 20 a ovu akosi nikde. Meriam si teplotu takze mam odlsedovane...ale ked pises ze sa citis "mokro" tak len toto mi vychadza.. po ovu uz zvykne byt sucho.

autor
29. nov 2022

@malacibulka nikdy sa mi to nestalo tak sa snáď môžem spýtať na skúsenosti. Ak nemáš čo k tomu povedat tak prosím nepis.

martul
29. nov 2022

@malacibulka autorka sa slušne opýtala, vyvadzaš akurát tak ty. Špatná noc?!
Keď ma pravidelný cyklus, niečo tam ,, bude."

dominika1922
29. nov 2022

@bejka90 toto by aj mňa zaujímalo, dnes mi mešká prvý deň a tiež mám takéto mokro už pár dní. Ovulácia podľa mňa bola 15teho, aj ovulačný test bol pozitívny aj vaječník ma dosť bolel a zrazu to prešlo. Tiež mám skúsenosť skôr so suchom po ovulácii

autor
29. nov 2022

@martul ďakujeme si sa zastala. A k veci. No ale ak by niečo bolo tak test už ukáže. Nemýlim sa?

malacibulka
29. nov 2022

@martul vsetko tam moze byt - atb, novy rezim, stres, zmena pocasia... ma autorka 18 ze to nikdy nezazila? 30000 tem o tom istom - zbytocna hysteria

liloastitch
29. nov 2022

@malacibulka keby tu nebolo 30000 tém o tom istom tak by si nemala kam ísť prskať.

autor
29. nov 2022

@malacibulka nemám 18. Mam 30. A predstav si ze sa mi to nestalo. A ako som písala v príspevku nič co by ovplyvnilo sa mi nestalo. Normálne som sa spýtala. Prosím už nekomentuj. Ďakujem

dkl
29. nov 2022

Ahoj, ja som mala cca 2 roky uplne pravidelny cyklus, 28 dni, skoro na hodinu presne som vedela, kedy to pride. A zrazu po tridsiatke (pre mna bez nejakej zjavnej priciny - stresu mam stale rovnako, chora nebyvam, ATB som naposledy brala snad v puberte) sa mi cyklus "rozhodil" - jeden mesiac bol 29 dni, potom 33 dni, 30 dni, 32 dni, 35 dni, proste vzdy trochu inak. U gynekologicky vzdy vsetko v najlepsom poriadku. Povedala mi, ze nie je dovod stresovat a ze cyklus sa povazuje za pravidelny, ak sa dostavi v beznom casovom ramci (21-35 dni). Nie je nutné, aby bol cyklus kazdy mesiac rovnako dlhy, aby sa povazoval za pravidelny. Ak by MS nedorazila vobec a vyluci sa tehotenstvo, az to je pre lekara dovod spozorniet. Takze z mojho pohladu zatial velmi nemas dovod stresovat, daj tomu este tych par dni.

bejka90
29. nov 2022

@dominika1922 hmmm no ked mas aj odsledovanu ovulku tak naozaj neviem :( autorka ju nemala odsledovanu tak len toto ma ako prve napadlo...

autor
29. nov 2022

@dkl ďakujem. Idem v utorok tak uvidím co povie ak mi do vtedy nepríde.

martul
29. nov 2022

@malacibulka všimla som si otázku, nie histériu. Môj príspevok bol inom, ale tak čítať s porozumením je častý problém.

natalia_r
29. nov 2022

@malacibulka tak je tu ta tema 30001 krat no a co? nuti ta to niekto citat? A kktinami reagovat, sak preboha to necitaj ked ta to nebavi a chod si volakam inak, autorka ma plne pravo sem napisat co chce a kolko krat chce. Kludne zajtra moze zas a teba je prd do toho, takze uplne zbytocne reagujes a podpichujes.

kiwinetta
29. nov 2022

Ahoj. Ja som už mala všeličo. Presne pred menzesom úplne vlhko. No takéto pocity mám odkedy sa pokúšame o dieťa. Raz je to tento pocit. Inokedy ma bolia vaječníky kríže nikdy ma nebolievali prsia zrazu aj dva mesiace v kuse. Potom to odíde a takto na striedačku ako písala dkl po tridsiatke sa cyklus trochu zmenil mávam od 26 do 30 dní teda nie je dôvod na paniku.... i keď každý mesiac dúfam že nepríde.

malacibulka
29. nov 2022

Nuz 30 to je aj vekom. Takze ti to takto okomentujem na tomto verejnom fore.

natalia_r
29. nov 2022

@malacibulka ze vekom 🙈 v 30...

malacibulka
29. nov 2022

@natalia_r v 30 som zacala mat 40 dnovy cyklus. Takze ano.

natalia_r
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre