Negatívny test a meškanie menzesu

miriam1983
2. júl 2014

Menstruacia mi meska uz 4 dni,vcera test negativny. Na kekarz je podla mna este skoro. Tak skusam aspon takto skusenosti 🙂stalo sa vsm niektorej,ze sa test mylil? Pisala dom si s lekarom a ten povedal,ze sk som otehotnela tesne pred menstruaciou,tak to test nemusel zachytit...nemate niekto taku skusenost? Dakujem

miriam1983
autor
2. júl 2014

Na lekara je este skoro 🙂 pardon

monicm
2. júl 2014

@miriam1983 áno mám,treba počkať ,nič iné 🙂

ttctwins
2. júl 2014

@miriam1983 - moze byt skoro ak si otehotnela pred menstruaciou, rovnako mozes mat anovulacny cyklus alebo cystu, kvoli ktorej ti meska. Musis par dni pockat.

miriam1983
autor
2. júl 2014

@monicm cakat a dufat 🙂

miriam1983
autor
2. júl 2014

@ttctwins dakujem za eadu 🙂 u lekara som bola nedavno,tak cysta to dufam nieje a taketo dlhe meskanie sa mi este nestalo. Co ked to cakanie je najhorsie...

miriam1983
autor
2. júl 2014

@monicm a tebe kedy test ukazal?

hviezdicka111
2. júl 2014

@miriam1983 ja som mavala cykly cca 28dnove, viem presne, kedy bola ovu, no napriek tomu prvy pozitivny test bol 40dc...a to som kazdy den testovala ako diva...hadam od 6dpo.... 😀 cize tak...ostava len cakat a cakat co z toho nakoniec bude...

miriam1983
autor
2. júl 2014

@hviezdicka111 tak to si mi daka aspon nadej 🙂 som z toho taka zmatena 🙂

hviezdicka111
2. júl 2014

@miriam1983 poznam viac bab, ktorym to neukazalo hned, len po nejakom case.....
a kolko dnove mavas cykly? vies kedy si mohla mat ovulku?

miriam1983
autor
2. júl 2014

@hviezdicka111 mavam 29 dnove. A netusim kedy som ju mohla mat...

hviezdicka111
2. júl 2014

@miriam1983 tak ak mavas pravidelny cyklus a teraz ti meskaju tak asi nie bez priciny 🙂 skus za dake 2-3dni este otestovat 🙂 budem drzat palce 🙂 potom daj vediet, ako si dopadla... 🙂
inak niekde su tu aj diskusie ohladom toho, ze negativny test a tehotenstvo....ked som bola tehu a vychadzal mi negativny tak som to citala 😀 😀 😀

miriam1983
autor
2. júl 2014

@hviezdicka111 dakujem ;)

monicm
2. júl 2014

@miriam1983 v nevedomosti a strachu (tri vyšli negatívne a moja menštruácia bola dovtedy ako hodinky) som išla na cca 4 deň po vynechaní k dr. dohodli sme sa,že o týždeň prídem znova. a to mi už potvrdil tehu.dalšie testy som si teda medzitým nerobila

miriam1983
autor
4. júl 2014

Tak menstruacia prisla predvcerom vecer,vcera bola a dnes uz len spinenie... a dost som bola ubolena. Stalo sa vam to niektorej?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre