Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Negatívny test a tmavý výtok

ivonetas
27. dec 2015

Ahojte. Mam mensi problem. S priatelom sme mali pocas mojich plodnych dni 3 krat nechraneny sex s tym, ze to do mna "dal". Plodne dni som mala na zaciatku decembra, 19.12. som mala dostat menstruaciu, ale namiesto mi vcera prisiel hnedy, az do cierna vytok. Chodim casto na wc, v prvy den vytoku som mala bolesti v podbrusku, byvam casto unavena, pracujem na nocnych zmenach a bud sa mi neda dlho zaspat alebo spim a ked sa zobudim, tak som vlastne stale unavena. Citala som o tomto, ze to moze byt mimomaternicove, tak sa bojim a najviac teraz, cez sviatky, lekari nepracuju. A robila som si asi 8 dni po sexe test, ktory ukazal, ze tehotna nie som. Tak som z toho teraz trosku zmatena.

simonkazga
27. dec 2015

testovala si príliš skoro, skús zopakovať

matusovas
27. dec 2015

@ivonetas Ahoj ... skus urobit teraz tehotensky test, ked ti už meska menstruacia.8 dni po oplodneni moze byt este skoro na to aby ti ukazal 2ciarky.A nemysli hned na najhorsie veci, pri mimomaternicovom tehotenstve by si mala asi vacsie bolesti a vkuse.Urob testik 😉

ivonetas
autor
27. dec 2015

Hej, viem, ze to bolo skoro. Len teraz sa bojim, ze tam uvidim jednu ciarku 🙂 menstruacia bola vzdy pravidelna, teraz mi meskala tyzden a namiesto normalnej MS mi prislo hento.

eva2809
27. dec 2015

Preco myslis,ze mimomaternicove???moze to byt aj normalne tehotenstvo...alebo aj nic..8dni po je este velmi skoro...v kazdom pripade bud kludna...staci ked pojdes pp sviatkoch k doktorovi...aj teraz by bolo este skoro ist..

seahorse27
27. dec 2015

Mimomaternicove tehotenstvo sa prejavuje aj silnymi bolestami v podbrusku. Vsak si urob test teraz, nie 8 dni po styku - to je skoro.

bajana
27. dec 2015

1.lekari pracuju stale
2.preco hned mimomaternicove? Mas silne bolesti a krvacanie?
3.testovat sa ma po vynechanej MS....8 dni po styku je strasne skoro

Keby si si hned urobila test, nemusela by si tu teraz zakladat dalsiu diskusiu, ktorych su tu desiatky.

siska53
27. dec 2015

@ivonetas lekari robia stale..sup na pohotovost..alebo zajtra k nejakemu gynekologovi.

seahorse27
27. dec 2015

@siska53 A s cim by ako isla na tu pohotovost? Ze ma MS v podobe tmavého vytoku? Aj to sa obcas stava a zeny s tym nezvyknu behat po pohotovosti...Test si neurobila, pretoze sa boji, ze tam najde jednu ciarku 🙄 Ked im toto povie na pohotovosti, tak si len zatukaju na celo, v lepsom pripade ju poslu ocikat test a v horsom rovno domov.

eva2809
27. dec 2015

@seahorse27 asi tak🙂

esperance1966
27. dec 2015

Nedramatizujte to damy po novom roku treba ísť na gynekologiu

siska53
27. dec 2015

@seahorse27 pre jej pokoj. Moze mat len slabsi menzes,prosto jej meskal a k tomu zapal mococych ciest. A keby predsa len bola tehotna,nie je dobre mat nelieceny zapal mocpvych ciest.
Ano,aj v tehotenstve sa castejsie beha na wc,no ja som.takto mala.na zaciatku 2zapaly mocovych ciest..a kedze ich mavam castejsie,tak viem,ze aj vtedy k tomu byvam.unavena.. Preto som.jej radila to riesit. Zapal mocpcych ciest nie je bohvieco a k tomu ak je nebodaj aj tehotenstvo,tak radsej to preliecit..

seahorse27
27. dec 2015

@siska53 Zakladom je pozitivny tehotensky test - bez neho su vsetky debaty a predpoklady o tehotenstve bezpredmetne. Zapal mocovych ciest sa ale prejavuje aj bolestou pri moceni, ktoru ona nespomina.

siska53
27. dec 2015

@seahorse27 ja som nikdy nemala bolest pri moceni,napriek tomu som.mala.potvrdeny zapal mocovych ciest.
Je viac pripadov,kde tehotensky test tehotenatvo nepreukazal a zena tehotna bola. Preto je lepsie nechat si vziat krv.

seahorse27
27. dec 2015

@siska53 Napriek tomu si myslim, ze s týmito príznakmi, ktore ma, kludne vydrzi do nového roku. A opakujem sa, ona nema tehotensky test negativny z nejakých neznamych pricin, ale preto, ze si ho robila 8 dni po styku - to by mala kazda jedna zena negativny. Teraz si ho urobit nechce (ked by jej cosi aj ukazal) - co je pre mna nepochopitelne...a radsej sa pyta na fore...tak nech sa ide pre istotu opytat aj na tu pohotovost, nie? Nechapem, nerozumiem....

siska53
27. dec 2015

@seahorse27 tak to je jasne..to je aj pre mna nepochopitelne..aapon ten test by si spravit mala..
Ja som sice pri druhom mojmu dr.volala este pred testom,ale kedze mi meskala,pracovali sme na babu a aj ostatne priznaky k tomu smerovali. Ale test som si spravila..2dni po objednani sa k dr...to bolo na 5.den od meskania ms..

Tu začni písať odpoveď...

Odošli