Nepravidelný menzes, bolesti v podbrušku a divné chute

barbara088
7. apr 2015

ahojte.mam otazku.mam nepravidelny menzes,raz mi to pride na zaciatku mesiaca,inokedy na konci alebo v prostriedku mes...nikdy neviem kedy to presne pride,niekedy nemam menzes aj 4mes...minuly mesiac som dostala 4.3.tazke uz by som mala mat menzes no nic.mam cca dva tyzdni podivne bolesti v podbrusku a nenormalne chute.napr.neznasam puding s ovocim.minule som zjedla az 2pohare.test som si robila pred dvomi tyzdnami bol negativny.mozem byt tehu???

rachel123
7. apr 2015

ahoj zajdi za svojim gynekologom on najlepsie ty povie ci si tehotna alebo nie tak budes mat lepsiu istotu ...

bonaqa2013
7. apr 2015

Na základe zjedeného pudingu ani nie.... Zajtra sprav test.

kittyjuliette
7. apr 2015

@barbara088 mas 3 deturence,pri nich si ako zistila,ze si tehu?urcite hned rano test a potom lekar,lebo podla chuti sa to zistit asi moc neda

barbara088
autor
7. apr 2015

@bonaqa2013 nejde iba o puding,ale celkovo chute mam,prsia ma aj bolia...
@kittyjuliette prve tehu som zistila skoro az v 11tt.a pri babach mi bolo zle

kittyjuliette
7. apr 2015

@barbara088 akurat citam o jednej kocke,ktorej vysiel neg.test a bola 15tt😕asi najlepsie utekat k lekarovi

ukulela
7. apr 2015

no. ak aj nie si tehotna, tak, preboha, preco neriesis svoj nepravidelny cyklus s lekarom?
test si si robila preco: ze chces otehotniet? ak si si ho robila pred 2 tyzdami - teda cca 3 tyzdne po poslednej ms, tak to bolo aj tak priis skoro na testovanie ...
a ano, ak si mala nechraneny sex, mozes byt tehotna.

barbara088
autor
7. apr 2015

ale riesila som ,uz som mala asi 10druhov HAK a nic.problem je v stitnej zlaze.....dakujem za odpovede

ukulela
7. apr 2015

@barbara088 kamoska riesila akurat stitnu zlazu a brala aj lieky - a podarilo sa jej otehotniet. ale este skor ako na gyndu sla na endokrinologiu, kde jej museli upravit lieky ... to bolo sice mierne mimo temu 🙂 ale teda ak babo chces drzim palce. test treba zopakovat neskor . mne vysiel pozitivny az tyzden po vynechani ms, a to som ju mala rpavidelnu ako hodinky. zakze ty tiez test zopakuj ... a u mna bola indikatorom tehu bolest prsnikov. nemohla som na nich lezat ani sa opriet vecer ...

barbara088
autor
7. apr 2015

Dakujem.na endokrinologiu chodim.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre