Niekoľko dní slabá čiarka

maximka11
15. jún 2014

Ahojte,13.6. som mala dostat menzes,snazime sa o babatko..11.6. som si urobila test a bola slabucka ciarka,13.6.tiez slabucka a dnes 15.6. je ciarka tak slaba ze ju sotva vidiet☹moze ist o nejake komplikacie?bojim sa mimomaternicoveho☹(moze byt este skoro alebo uz by mala ciarka silniet?este otazocka mali ste biely vytok typicky pre tehotenstvo aj pri mimomaternicovom?dakujem

zvolsiinylogin
17. jún 2014

@bejbinka ☹ ☹

zuzanaa2010
17. jún 2014

@bejbinka praveže mne už sa dve čiarky ukazuju od minuleho tyždna a v odstate stale silneju..rano uplne rovnake ako tie prve a tento som si robila asi pred 2 hodinami kde by hcg malo byt teoret.nižšie..vieš ja už som tak naprogramovana že asi som tehotna,ale pokial to lekar nepotvrdi tak stale mam nejake obavy a stale premyšlam či ten test nemože aj niečo ine znamenat a tak..ale kedže som bola asi pred 2 mesiacmi an preventivke myslim že by som mala byt..co mysliš?

bejbinka
17. jún 2014

@zvolsiinylogin Ale nie, nie...ziadne smutne smajliky...hned na dalsi mesiac som ostala tehu...a teda tento mesiac som uz konecne mrchu nedostala🙂 Takze drzim prsty aj Tebe, nech sa zadari cim skor. 🙂

bejbinka
17. jún 2014

@zuzanaa2010 Ja som bola na preventivke 31. 5. a este len vajicka mi rastli, mi ich gynda ukazovala na ultrazvuku, bolo to zrejme tesne pred ovu. Uz som bola nestastna, lebo sme sa snazili xy mesiacov a teda vobec by mi nenapadlo, ze hned tento mesiac to uz bude. Ked som robila tehu test v sobotu, vysli krasne dve silne kolajnice. 🙂 Moj osobny nazor je, ako som Ti uz napisala, ze si tehu...lebo sa mi zda, ze tu tehu kolajnicku mas pekne viditelnu. To ja ten minuly mesiac, co som Ti rozpisala, som mala len duchov.

zvolsiinylogin
17. jún 2014

@bejbinka mas foto kolajniciek?

zvolsiinylogin
17. jún 2014

@bejbinka tie smutne su z toho, ze ja mam tiez takeho akehosi dusika, ale asi slabne.... asi budem na prasky, ak budem dalej testovat.....necham to tak... 😒

zuzanaa2010
17. jún 2014

@zvolsiinylogin vieš ono nebudem ti hovorit ako na to nemysliet alebo nesnažit sa,že to stane samo ked to najmenej čakame...jednoducho ked niečo velmi chceme atužime po tom a ono to nejde, je to frustrujuce a smutne...vieš my sme sa nesnažili,len som vysadila lieky v januari,mala som uplne nepravidelnu ms, lekar mi povedal že budeme to musiet časom upravit aby som vobec mohla otehotniet a vidiš,pravdepodobne je to tak...asi len treba verit a dufat a uživat si milovanie nie preto aby splodilo potomka,ale preto že sa mate radi...

zuzanaa2010
17. jún 2014

@bejbinka takže teraz proste musime len čakat? 🙂

bejbinka
17. jún 2014

@zvolsiinylogin Som si domyslela, kedze si snazilka, ze to asi kvoli tomu. Chcela som Ta len povzbudit, nam to trvalo 10 mesiacov a uz ked som sa na to vykaslala a zacala sa pripravovat na navrat do prace, tak to vyslo. 🙂 Foto som nerobila. A Ty nemas fotku toho svojho?

bejbinka
17. jún 2014

@zuzanaa2010 Cakanie je to najhorsie...boze, co ja som sa nacakala za tych xy mesiacov, cakanie na ovu, cakanie na menzes a stale dookola...brrr... 🙄 Tak drzim prsty a daj potom vediet, ale myslim, ze je to tam 😉

bejbinka
17. jún 2014

@zvolsiinylogin Kvoli Tebe som spravila foto 😉

mircalla
17. jún 2014

@zuzanaa2010
@bejbinka Obe mate krasne ciarky

S testami mam po IVFkach celkom dost skusenosti

zuzanaa2010
18. jún 2014

@mircalla ja len dufam ze to nie je plany poplach 🙂

mimka11111
18. jún 2014

@maximka11 ahoj, je mi to lúto...som na tom podobne ako ty....mám až 33 dňové cykly a na 27 dc som začala špiniť....zo srandy som si urobila TT a vyšli mi //, aj ked druhá bola slabulinká,ale volným okom viditelná, každým dňom bola silnejšia....boleli ma prsia, len zrazu to všetko prestalo a mrchavka dorazila...tiež nechápem, čo sa stalo.......ani neviem, či som bola tehotná,len sa vajíčko neudržalo.....toto sa mi už stalo asi pred rokom.....vtedy mi moja, dnes už bývalá doktorka povedala, že to je "len" hormonálna porucha.....takže baby, tehot.test nerobí pozitivitu len v prípade tehotenstva, vraj.... ☹ o miminko sa snažíme už pár rokov, nedarí sa, a čo je najhoršie, prestala som už bojovať

bejbinka
18. jún 2014

@zuzanaa2010 @zvolsiinylogin Dievcata, dnes poobede, po 4 dnoch, som si urobila druhy tehu test, inej znacky, je to uz 35-ty den...tak som zase o cosi kludnejsia, ze to bude tehu...po tom minulom mesiaci, co som zazila, som sa bala, aby ciarka zase nevymizla. Buduci tyzden volam na gyndu, nech to mam na 100%. Drzim Vam prsty a dajte potom vediet, ako ste dopadli vy.

zuzanaa2010
18. jún 2014

@bejbinka pozri ja toto dnes.....myslis ze je to iste?bud.tyzden idem na gyndu...

bejbinka
18. jún 2014

@zuzanaa2010 Vsak to som skoro oslepla, ze ake kolajnice silne tam suuuu... 😀 Si myslim, ze uz Ti mozem rovno aj zagratulovat, si tehulka 😉

zuzanaa2010
18. jún 2014

@bejbinka a to som si robila večer,keby som to robila rano tak by to asi bolo na druhej strane preryte...:D :D takže asi je to realne že??aj ked sme sa to neplanovali....asi sa s tym musime zmierit... 🙂

bejbinka
18. jún 2014

@zuzanaa2010 Nepoznam sice Tvoju situaciu, ale ver mi, ze keby to bolo uz aj planovane a trebars by sa zas nedarilo dlho, tak ako napriklad nam s mm, bola by si nestastnejsia ovela viac. 😉 Ale dala si tam troch smajlikov, tak si myslim, ze to nebude len o zmierovanim sa s tehu, ale najma o teseni sa na babo 😀 Tak to budeme rodit asi v rovnaky mesiac, ak vsetko dobre pojde 😎

maximka11
autor
18. jún 2014

@mimka11111 raz sa to urcite podari treba verit a mysliet pozitivne🙂ja uz mam synceka,chceme druhe,bohuzial uz mam za sebou aj zamlkle tehotenstvo a kyretaz☹(ale nevzdavam sa a verim,ze raz ked pride spravna doba sa to podariii🙂)

zuzanaa2010
19. jún 2014

@bejbinka akoze jasne ze sa tesim...🙂len je to na rychlo velmi,planovali sme svadbu a tak ale nestihame to urcite..len dufam ze bude vsetko ok a nebudu ziadne komplikacie.tiez mam problem ze som este v skusobnej dobe vies?vsetko naraz 🙂

maximka11
autor
26. jún 2014

jeeej od koho som dostala srdiecko?dakujem velmi potesilo🙂

schutzangel
27. jún 2014

Baby viete mi poradit.s priatelom sme mali nechraneny sex a vyvrcholil do mna bol to akurat predposledny den plodnych dni.keby si zajtra rano urobim test ukazal by uz nieco?mrcha skoncila 9.6.a styk bol 17.6.

zvolsiinylogin
27. jún 2014

@schutzangel najskorsi test ukaze po 10 az 14 dnoch.... 😉

zvolsiinylogin
1. júl 2014

@schutzangel ako, testovala si uz?

schutzangel
1. júl 2014

Ahoj ano zatial negativny tak pock do piatku a ked nepride otestujem.no neviem.uz by som rada vedela co a ako.urcite dam vediet.mydlis ze v piatok by to uz ukazalo?aj pri malej mi to ukazalo po zhruba dvoch tyzdnoch

zvolsiinylogin
3. júl 2014

@schutzangel treba teda pockat....potom daj vediet..

zvolsiinylogin
3. júl 2014

@bejbinka ahoj, mas uz srdiecko?

bejbinka
3. júl 2014

@zvolsiinylogin ahoj, zajtra idem ku gynde, tak dufam, ze vsetko bude tak, ako ma byt...dam Ti potom vediet.

bejbinka
4. júl 2014

@zvolsiinylogin Tak, male bobatko ma presne 1 cm a vsetko je zatial v poriadku. Gynda mi povedala, ze som v 8. tyzdni a budem mat vodnara/rku 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre