Niekoľko dní slabá čiarka

maximka11
15. jún 2014

Ahojte,13.6. som mala dostat menzes,snazime sa o babatko..11.6. som si urobila test a bola slabucka ciarka,13.6.tiez slabucka a dnes 15.6. je ciarka tak slaba ze ju sotva vidiet☹moze ist o nejake komplikacie?bojim sa mimomaternicoveho☹(moze byt este skoro alebo uz by mala ciarka silniet?este otazocka mali ste biely vytok typicky pre tehotenstvo aj pri mimomaternicovom?dakujem

bejbinka
19. júl 2014

@zvolsiinylogin Ahoj, uz sa zadarilo? 🙂

zvolsiinylogin
19. júl 2014

@bejbinka uz vtedy bolo, v juni, len som o tom netusila.....uz dva mesiace navsteva nedosla... 😉

zvolsiinylogin
19. júl 2014

@bejbinka ten moj dusik, chvalabohu, vydrzal.... 🙂 🙂

bejbinka
19. júl 2014

@zvolsiinylogin Jaaj, no tak vsak to si sa mala hned pochvalit - gratulujem!!! 😀 Ja uz mam udesne celodenne nevolnosti a hlavne trpim takym nechutenstvom, ze aj z vody ma napina...takze som taka chodiaca polomrtvola, ale tak co uz, treba vydrzat. Tak vsetko dobre este raz. 🙂

bejbinka
19. júl 2014

@zvolsiinylogin A este ozaj...termin kedy vychadza?

zvolsiinylogin
19. júl 2014

@bejbinka februar, 25., ale v auguste sa to vsetko upresni

zvolsiinylogin
19. júl 2014

@bejbinka ja som to mala prvy mesiAC, HROZNE....potom som zacala spinit, a hned ma to preslo ,doki mi dal lieky, spinenie preslo a nevolnosti sa v mensej miere vratili...a cim dalej sa to zlepsovalo...uz ma nebolia ani prsia, zle mi nebyva, dufam iba, ze je vsetko o.k...

a ty mas kedy termin, ktory si tt?

zvolsiinylogin
19. júl 2014

@bejbinka pijes kavu?

bejbinka
19. júl 2014

@zvolsiinylogin Nie, kavu nepijem...nie som kavickarka...a preco - kava pomaha ci vadi? Ja mam termin 19-teho februara a mala by som byt 10-ty tyzden, ani presne neviem. Pri prvom tehu mi takto hrozne zle nebolo. Mam to teraz narocne, lebo cely den som ako matoha a moje male dietko mi nedopraje kludu. 🙄 Aj prsia ma bolia este. Ale fakt ja vobec necitim hlad a z kazdeho jedla, na ktore pomyslim, mi pride zle, len rano mi kručí v zaludku, ale ked si dam co i len pohar vody, uz mi je hned zle...vsetko, co do seba nasilu natlacim sa mi v zaludku zmeni na kamen alebo co. Horsie bude, ak to bude trvat dlhsie ako prvy trimester, toho sa desim.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre