Nízka hladina hCG a čiarka na teste

lenkaver2018
15. mar 2021

Ahojte Maminy , chcem sa s vami podeliť o skúsenosť lebo už mi asi haraši 🙈🥰..... snažíme sa o babo ..... aj sme pekne vystihli plodne dni , keďže manžel chodí aj mimo svk kvôli práci ..... mám dcerku 3 ročnú , ktorú ešte na spánok kojim .... menštruáciu mám pravidelnú ako hodiny .... tento mesiac mi neprišla ... mala mi dôjsť 13.3.... aj som si robila test, na top teste ako keby duch veľmi slabá čiarka a na GSmamatest večer druha čiarka krásne vidieť ......myslite si , že ešte mi nemusí ukázať čiarku celkom silnú skrz toho že mozem mat ešte nízku hladinu hcg v moci?
Dnes som volala aj s Dr v piatok idem na vyšetrenie už som nedockava že čo 🙂
Dakujem va m ❤️🙈prikladám foto ...prvý test robený ráno a druhý večer .

katulastraka
15. mar 2021

a kde je ta druha ciarka krasne vidiet? ja vidim na oboch len jednu :/

janai1
15. mar 2021

Na oboch testoch je 1 čiarka 🙁

lenkaver2018
autor
15. mar 2021
lenkaver2018
autor
15. mar 2021

@lenkaver2018
@katulastraka možno na foto to tak nieje vidieť skúsim inú foto ale čiarka tam bola

jaskolka
15. mar 2021

Ja vidím tiež len jednu, možno na tej druhej fotke je dačo slabunke, ale skôr to vyzerá ppdla fotky na Kanalik. Skus urobít o dva dni ďalší test, ak tam bola čiarka, tak bude lepšie vidno

lenkaver2018
autor
15. mar 2021

@katulastraka
@jaskolka kanalik to nebol viem ako vyzerá kanalik 🙂 bola tam jasná čiarka ... nie nejaká mega silná ale bola

miirka123
15. mar 2021

@lenkaver2018 ja tam na tom druhom vidím slabuckeho ducha ☺️ Držím palce ja som dva dni po vymeskani mala dve rovnako silne čiarky tak asi bude hladina hcg ešte veľmi nízka soravila by som si test aj zajtra 😄 tá čiarka by už mala byt silnejšia

lenkaver2018
autor
15. mar 2021

@miirka123 áno skúsim . Mne nikdy nemeškali od pôrodu , tri roky vždy načas ... a teraz takto .... aj mi je tak divne , a veľmi mi chuti štipľavé ....no som veľmi zvedavá . Urobím v stredu test ..... a v piatok mám Dr . Som veľmi zvedavá ....

miirka123
15. mar 2021

@lenkaver2018 no jasne v stredu už by mala byt silnejšia podla toho budes vidieť že sa veci vyvíjajú správnym smerom 🍀 ale správ si rovnaký test ako sisi robila lebo niektoré majú silu zafarbenia slabšiu tak aby si nemala zbytočne zlý výsledok a potom stres

lenkaver2018
autor
15. mar 2021

@miirka123 jasne , dakujem ti veľmi pekne za radu❤️🙏🏼 Si zlata ..... 🥰

ecko80
15. mar 2021

@lenkaver2018 Ahoj, na tej druhej fotke je slabunka druha ciarka. Drzim palce🙂

lenkaver2018
autor
15. mar 2021

@ecko80 áno dakujem 🙈🙏🏼 Som zvedavá .... napríklad ten digi mi neukázal ale asi záleží aj od hladiny hcg a mám nízku .... no neviem .... povie mi Dr v piatok dúfam že dobrú spravu ☺️

martina1201
15. mar 2021

@lenkaver2018 k Dr. ideš moc skoro ak ti bude meškať len týždeň ešte nemusí nič vidieť. Tak aby si potom nebola sklamaná.

petamich
15. mar 2021

@lenkaver2018 ak je slaba ciarka tak je to samozrejme dosledok nizkej hladiny HCG, ten digitalny test je menej citlivy 25kovy preto ti nevysiel, ak ti 10tkove vysli takto 🙂 HCG stupa ob-den tak skus spravit o par dni, drzim paste 🤞🏻

lenkaver2018
autor
15. mar 2021

@martina1201 chce mi vziať krv na hcg .

lenkaver2018
autor
15. mar 2021

@petamich ďakujem pekne .

hanka555
15. mar 2021

@lenkaver2018 ahoj,na oboch testoch mas 2 ciarky..ja nechapem zeny ktore tu pisu ze vidia len jednu..drzim palce nech silnia..😊

bublanina1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monkop
15. mar 2021

@lenkaver2018 aj ja vidim na obidvoch testoch dve ciarky... Nieco sa tam jednoznacne crta...

lenkaver2018
autor
15. mar 2021

@monkop 🙏🏼❤️

lenkaver2018
autor
15. mar 2021

@monkop len niektoré testy mi úkazu niektoré nie . Bud to je zavčasu že nieje toľko hcg alebo neviem .

monkop
15. mar 2021

Ja som to mala tak isto, jeden test mi ukazal slabu ciarku a nasledne druhy takej istej znacky bol biely... Je dobre ze lekar vezme krv na hcg, pripadne vyluci mimomaternicove...

lenkaver2018
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkaver2018
autor
16. mar 2021

@monkop no tak nakoniec mi prišli . Bolo to biochemické :(
Nevadí , snáď nabudúce .

miirka123
16. mar 2021

@lenkaver2018 tak to mi je ľúto nabudúce sa podarí 🍀

monkop
16. mar 2021

@neboj,ani nebudes vediet ako a budes tehotna...

lenkaver2018
autor
16. mar 2021

@monkop ❤️Dakujem

nevenka
18. mar 2021

@lenkaver2018 Ja som takto mala vlani v januari a potom v marci sa podarilo a boli to kolajnice ako hrom. Mame skoro vianocne babatko. Neboj, pride to 😉

lenkaver2018
autor
18. mar 2021

@nevenka veď jasne 🙂
Nám sa malinká tiež na prvý sup ... a teraz druhé nejako “ťažšie” ale ako vravíš príde to 🙂 presne tak

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre