Nízke hCG

30kvietok30
6. júl 2021

Ahojte, som 14 dní po IUI. Dnes som bola na sono a na odber krvi. Na sone nebolo nič vidiet, výsledky z krvi mi vyšli hraničné pozitívne. Hcg 12. Myslíte si, ze je šanca, aby sa hcg zvysovalo alebo je to už jasné biochemické?

hederamonstera
6. júl 2021

@30kvietok30 a neposlali ta znova na krv, ci sa bude zvysovat? Tak vsetko nad 5 je pozitivny vysledok. Takze je sanca, ze sa bude zvysovat ;)

30kvietok30
autor
6. júl 2021

@hederamonstera o týždeň idem na krv. Len sestrička mi povedala ze je to hraničné a môže sa jednať o biochemické

hederamonstera
6. júl 2021

@30kvietok30 az o tyzden? By som sla o 2-3 dni. Mne tiez povedali, ze je to nizke a sla som o 2 dni znovu na krv, ale robila som si aj testy, ci silneju (sme spolu v diskusii IUI-maj) a Uz som v 10.tyzdni ☺️ Drzim palce.

30kvietok30
autor
6. júl 2021

@hederamonstera áno, až o týždeň 😔 dnes som prvýkrát urobila test a budem testovať, aby som videla, ci čiarka silnie a je nejaká nádej. Áno, spomínam si na Teba v diskusii 😊. Gratulujem Ti k tehotenstvu, nech všetko dobre dopadne do úspešného konca 🙏♥️

mikasz
6. júl 2021

@30kvietok30 ja nechapem na vobec robia tak skoro sono 🙈
sanca tam je vzdy, ze sa to elrozbehne ✊
Dolezite mysliet pozitivne.
Ano, je to nizka hodnota, ale dolezite, ci to bude rast. Zbytocne by si pri takej hodnote chodila kazde 2dni, po tyzdni to bude uz jednoznacne ✊
Drzim palce

30kvietok30
autor
6. júl 2021

@mikasz ďakujem za povzbudivé slová, troska mi to dava nádej v kútiku duše 🙏

andreatytler
7. júl 2021

@30kvietok30 A vies kedy si mala ovulaciu? Robi sa IUI v den ovulacie alebo skor?
Ja som mala 16 dni po ovulacii okolo 56.
Zajdi do labaku o dva dni ako samoplatca a daj si spravit testy aby si nemusela cakat tyzden.

30kvietok30
autor
7. júl 2021

@andreatytler neviem kedy presne som mala ovu. 21.6. som si pichla ovitrelle, lebo jedno vajíčko malo už 20mm a druhe 16mm a hneď na druhý deň ráno som šla na IUI. Ale či už ovu prebiehala alebo ešte nie, tak to vôbec neviem.

andreatytler
7. júl 2021

@30kvietok30 Tak to potom sa neboj. Lebo nevies ci tvoja hodnota Hcg je v skutocnosti prilis nizka alebo v norme.
Bud chod to labaku zajtra ako samoplatca alebo pockaj na vysledky o tyzden.
Hlavne pozitivne myslienky. Drzim palce.

30kvietok30
autor
8. júl 2021

@andreatytler ďakujem pekne. Nejak to do utorka vydržím. Inked tomu nejaké nádeje nedávam.

hederamonstera
8. júl 2021

@30kvietok30 len ich pekne davaj 🙂)

30kvietok30
autor
8. júl 2021

@hederamonstera toto sú fotky mojich testov. Prvý hore robený predvčerom, druhý včera a spodný dnes.

hederamonstera
8. júl 2021

@30kvietok30 musis mi povedat zprava-zlava

30kvietok30
autor
8. júl 2021

@hederamonstera vpravo je robený predvčerom. Vľavo dnes

30kvietok30
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
30kvietok30
autor
8. júl 2021

@hederamonstera mi otočilo fotku

hederamonstera
8. júl 2021

no tak podla mna to silne 🙂))

30kvietok30
autor
8. júl 2021

@hederamonstera mne sa tiež dnes zdala silnejšia. Ale málo

hederamonstera
8. júl 2021

@30kvietok30 aj mne to tak slo.😊

30kvietok30
autor
8. júl 2021

@hederamonstera no uvidím. Každopádne ďakujem za povzbudivé slová, troška vo mne vzrástla nádej. Ale na druhej strane, keď si predstavím tu hodnotu hcg 12😕 ako som sa dočítala, tak iné ženy mali omnoho vyššie hodnoty a aj tak neboli dostatočné.

hederamonstera
8. júl 2021

@30kvietok30 a ja som citala este o nizsich a bolo to dobre🙂 uvidis, potom daj vediet 🙂

30kvietok30
autor
8. júl 2021

@hederamonstera jasné, dám 😊

30kvietok30
autor
13. júl 2021

@hederamonstera ahoj, tak hcg je už negatívne 😭 teraz už len čakať na ms

hederamonstera
13. júl 2021

@30kvietok30 achjo, to mi je moc luto😔😔 vyzeralo to tak nadejne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre