O bábo sa snažíme 8 rokov, mám príznaky tehotenstva a negatívny test

martula1234567
12. feb 2021

Ahojte.. mam dilemu :/.. snazime sa o babatko s partnerom uz cez 8 rokov.. a za celych 8 rokov sa mi prvy krat stalo ze som mala dostat menstruaciu a mala son 1 cely den iba taky ruzovy výtok a na druhý den som mala akoby normalne mestruaciu svetlo cervenu krv nikdy predtym taka nebola a trvalo to 2 dni co tiez bezne nebyva.. mavam 4 dni vzdy.. a o 2 dni akoby som ani nemala.. uplne cista vložka a kramy nikde.. dnes som dokonca zbadala ze mam hemeroidy. Citala som tu ze aj to patri medzi priznaky. Bolesti v prsiach a podbrusku mavam kazdy mesiac ked maju prist kramy. Ale teraz sa mi zdalo ze je to trocha ine ako obvikle.. test ale stale ukazuje negativny :(.. ak mate niektora podobnu skusenost a viete mi poradit ci mozem byt tehotna a mam este pockat s testovanim par dni? budem velmi vdacna ❤

babovka2321
12. feb 2021

@martula1234567 skusenost taku nemam, tehotena byt mozes aj nemusis, ale velmi ti prajem, nech sa ti to podari, ked sa uz taku dobu snazite 🍀🍀

martula1234567
autor
12. feb 2021

@babovka2321 dakujem 🙂 aj ja si prajem aby som uz videla na teste 2 ciarky🙏..

zazrakysadeju
12. feb 2021

@martula1234567 niekedy môže byť problém v tom, že až príliš sa snažíte, treba sa uvoľniť a nemyslieť za každým na to, psychika robí svoje. Verím tomu, že veľmi chcete. Moja kamoška tiež veľmi chce dieťatko a taktiež veľmi tlačí na partnera, toto všetko ovplyvňuje psychický stav u vášho partnera. Každopádne, prajem Vám to 🙂

martula1234567
autor
12. feb 2021

@zazrakysadeju ano ale ked uz to trva 8 rokov neda sa nato nemysliet 😔😔

martula1234567
autor
12. feb 2021

@zazrakysadeju ale dakujem 🙂

luciador
12. feb 2021

@martula1234567 Úplne,ale fakt,ze uplne ťa chápem 😔 My sme cakali za našim vytúženým bábätkom dlhých 11 rokov 😩 Psychika robí veľmi veľa a z vlastnej skúsenosti ti môžem poradiť, že stačí to úplne vypustiť z hlavy (je to nenormalne ťažké) a ono to príde.Zamerat sa na iné veci,nie čakať každý mesiac,ci pride ms alebo nie. Ja som v to uz ani nedúfala a naozaj az vtedy,ked som sa zmierila s tym,ze nic nebude,tak naozaj vtedy som zostala tehotná 😄

deti95060810
12. feb 2021

ja som mala tento príznak pri dvoch tehu.... Len ja som si test nikdy nerobila - takže s testom neporadím.

anukha
13. feb 2021

@martula1234567 ahoj velmi ti to prajem 💗🙏
Tiez sa snazime dlhsie s priatelom, aj ked v poslednych mesiacoch som to uz proste neriesila. Tu na koniku je vela starsich for, kde sa zeny pytali, ci je mozne byt tehotna a mat kratsiu MS. Mozne to je, ale ako ti tu uz pisali, moze a nemusi..
BT si nemerias? Ak nie, tak si skus testik spravit z ranneho mocu za 2 dni a uvidis. Tiez som na tom podobne, dnes mi MS meska 2-hy den a to som mala v prvy den len take hnede spinenie. Test dnes rano biely ako sneh, takze tiez pockam 2 dni, co a ako a pripadne otestujem este raz. Drzim palceky 💮

martula1234567
autor
13. feb 2021

@luciador uz som bola aj v takejto faze ze som to naozaj vypustila z hlavy ale nieje to naizaj jednoduche ked uz velmi chceme e nejde to :/

martula1234567
autor
13. feb 2021

@anukha dakujem.. vyskusam pockat este par dni asi mi nic ine ani nezostava

martula1234567
autor
14. feb 2021

@deti95060810 fakt?? A ako si potom zistila ze si
tehotna? Prisli nejake ine priznaky?

deti95060810
14. feb 2021

@martula1234567 no áno pri prvom tehu prišli aj iné príznaky ktoré som jednoducho odignorovala a potom bolo nepríjemné prekvapenie.... No ale vieš ja som bola ešte mladá študentka...
To isté sa mi stalo aj pri treťom tehu a tam som nemala vôbec žiadne príznaky.... to že som tehu som sa dozvedela až v 15tt...
Ja som si nikdy žiaden tehu test nekúpila....

martula1234567
autor
14. feb 2021

@deti95060810 no ja som napriklad vcera mala zasa ruzovy vytok a dnes uz zasa nic.. a test negativny.. som trocha zmätena

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre