Otehotneli ste cez kondóm?

ana789kko
28. júl 2023

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či niekto z Vás otehotnel aj , keď kondóm nebol poškodený. S priateľom sme mali 2x chránený sex a nikdy sa neurobil . Kondóm som vždy napustila aby som mala istotu, že nič z neho neušlo .(žiadna predeejakuláčná tekutina sa nemala ako dostať von) Akúrat mám neplodné dni a mám dostať menštruáciu tak by som chcela vedieť Váš názor, či nemusím stresovať. Som mládá ešte a bábo si dovoliť nemôžem ešte.

bessie12
28. júl 2023

@ana789kko ty si tu uz pisala niekolko krat ohladom toho a bolo ti predsa vysvetlene, ze tehotna byt nemozes pokial ste pouzili ochranu. Zbytocne stresujes. Ked nechces byt tehotna, tak nesexuj. To je jedina 100% ochrana proti pocatiu ...

doriiis
28. júl 2023

Jediná rada.....nesexuj.Chlap si ani neužil a ty máš depky ešte celé týždne z toho.Ty radšej ešte nesexuj.Na všetko treba dozriet

jana005
28. júl 2023

@ana789kko používame kondóm a nikdy sa nám nestala nehoda, a to sme už 20 rokov spolu.
Máme štyri deti, tretie bolo síce prekvapko, ale to sme nemali kondóm. Ostatné všetko plánované.
Ozaj sa neboj. A dupľom, keď sa neurobil.
A prečo vlastne? Toto by som riešila, či nemá nejaký problém

jaskolka
28. júl 2023

Tak si to rozoberme logicky
1.mali ste kondóm
2.kondom bol nepoškodený (ešte si ho aj bohvipreco napustila vodou, čo je nezmysel, ale budiz
3.neurobil sa
4.mala si neplodné dní
Preboha živého, prečo si myslíš, že si možno otehotnela? Z čoho? Zo vzduchu?
Dievča, keď takto budeš saliet zakaždým, tak ver tomu, že o chvíľu už sa fakt nebudeš musieť báť, že otehotnies, lebo každý chlap zdrhne, keď budeš takto nervacit.
Alebo.. Keď sa tak bojíš, tak prestaňte sexovať a to bude najspolahlivejsia ochrana.

petamich
28. júl 2023

@ana789kko jeminecko, to naozaj niekto po pouziti napusta kondom vodou? 😵‍💫 ak si dieta dovolit nemozes, tak by som ku kondomu pridala este nejaku antikoncepciu a mozno budes kludnejsia alebo jednoducho abstinovala, lebo toto je trosku ehm a nie nikdy som neotehotnela pri sexe mimo plodnych dni za pouzitia kondomu, @jaskolka ti to paradne zhrnula

simsalabim
28. júl 2023

@ana789kko nie a to ho pouzivam cely zivot.

oli18
28. júl 2023

Autorka, ty mas asi 13 rokov, ak si polozila takuto otazku 🙉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre