Otehotnenie pred menštruáciou

ninkaam
29. apr 2022

Ahojte žienky,
Má niektorá z vás skúsenosť, že ste mali nechránený styk cca 4 dni pred očakávanou menštruáciou a následne vám tá menštruácia ani neprišla?
Mám cyklus pravidelne 29 dní, momentálne mi mešká menštruácia 5 dní. Nepociťujem ani PMS ako zvyčajne. Áno, test si spravím, je ešte ale priskoro.
Iba či má niektorá z vás podobnú skúsenosť? Či si môžem potichučky robiť nádeje na tehotenstvo..
Ďakujem za odpovede. 🌻

kacena4
29. apr 2022

zalezi od toho kedy si mala ovulku, ak normalne ako ma byt pri 29dnovom cykle tak nie skor posunutie menstruacie

marug
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hanka_se
29. apr 2022

Vsetko je mozne 🙂 Ja som tak otehotnela s dcerkou 🙂 Nikdy som si nesledovala ovulaciu ani nic. Nechraneny styk sme mali raz, bolo to 5dni pred ocakavanou MS, ta neprisla a tak som si cca 4-5 dni od meskania robila test a slabulinka ciarka. Dnes ma dcerka 8 rokov 🙂

monicka976
29. apr 2022

@ninkaam ja som to tak mala, mavam ovulaciu tesne pred menstruciou a keby mi to nepovedala doktorka ani by ma to nenapadlo a mam 2 syncekov takto splodenych 🙂

banderaska29
29. apr 2022

no ak Ti mešká 5 dní tak nie je priskoro na test.

ak nevieš s istotou, kedy mávaš ovuláciu a či náhodou nemávaš dve, lebo aj to je možné, tak kľudbe môžeš otehotnieť.

veronikadany
29. apr 2022

@ninkaam ségre tak jej kamoška poradila,že pred MS neotehotnie ani za svet ..A obe majú 3.babo🤭😆

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre