Otehotnenie pred plodnými dňami?

martinusik91
27. júl 2019

Len tak zo zvedavosti su tu mamičky ktoré otehotneli zo sexu ktorý bol pár dní pred plodnymi dňami? Koľko dni konkrétne?Ďakujem 🙂

limetka69
27. júl 2019

su ich tu mraky urcite, spermie preziju par dni v tele, a nieco im trva cesta, cize normalne otehotnenie v podstate, by som povedala 🙂

katkamiki
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
patricijka21
27. júl 2019

@martinusik91 ja som otehnotnela cca 2 - 3dni pred 😊

lucia147852
27. júl 2019

Samozrejme. Plodné dní nie sú len tie kedy je ovulácia. To trvá cca 24 hodín. Plodné dní sa berú ešte aj cca 5 dní pred. Niekedy vraj dokážu spermie vyžiť aj 7. Je to normalne tehotenstvo.

pininka1
27. júl 2019

Áno, cca dva dni a je to dievčatko, chlapcov sme trafili presne na ovuláciu.

lula313
27. júl 2019

@patricijka21 a vieš už aj pohlavie? My sme deň pred ovu a mame dievcatko, tak možno na tej teórii rýchlych pomalých spermií niečo bude😊

katkamiki
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
limetka69
27. júl 2019

@katkamiki kazdu ovulku som mala priznaky, prisaham, nacisto tehotna som bola......len testy nic..... 😂 a potom biochemicke tehotenstvo. gyndos povedal. ze ked nedojde mrcha tak mam prist po injekciu, muzovi som povedala, ze kasleme na to ide leto, kupaliska, festivaly,.... ahaaa po vyvolavacku, jasne... ste tehotna, 5tt a ja, ze coooo? ani naznak, ani priznak, nic mi nebolo. tolko k tym priznakom kazdomesacnym 😉

katkamiki
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
patricijka21
28. júl 2019

@lula313 bola som na prvy ultrazvuk ten podrobnejsi kombinovany tusim v nejakom 13 tyzdni a powedali ze na 70% chlapcek 😊

zuzi0911
28. júl 2019

6 dní pred 😅

dolce_principessa
30. júl 2019

Ja som otehotnela 2x zo sexu ktory bol vzdy cca 3-4 dni pred ovulkou ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre