Paličkové verzus digitálne testy

zizinicka
12. jan 2021

Ahojte, robila som si vcera test palickovy,vysla mi slaba čiarka. Z ranného taktiez slabá, no okolo obeda som robila digitálny Clearblue a vyslo +1-2....som teda tehotná? Som akurat v čase MS, no prvý deň som slabšie krvacala...ďakujem za všetky odpovede.

es321
12. jan 2021

ahoj, mne na palickovom vysla uplne slaba ciarka, co som skoro povazovala za negativne a na druhy den digital ukazal 1-2 🙂

zizinicka
autor
12. jan 2021

@es321 jee😊 tak ďakujem za odpoveď...snáď to vyjde...len to krvacanie ma zmiatlo trochu 😏

es321
12. jan 2021

@zizinicka zavolaj doktorke, povedz jej ,ze mas pozitivny tehotensky test a aj to s tym krvacanim, ja ked som volala doktorke, tak mi povedala, ze v pripade spinenia alebo krvacania sa mam zastavit bud u nej alebo na pohotovosti.
Ale vela zien ma na zaciatku krvacanie, moze ist len o uhniezdovanie.

zizinicka
autor
12. jan 2021

@es321 mozno to tak bude, kedze tie palickove testy sú slabucke

maria955
13. jan 2021

@zizinicka ahoj cca 90 percet doktorov t ukludni.ze krvacanie a spinenie je ok vajicko sa uhniezduje, aj ako keby MS bolesti su ok alebo take neprijemne pretoze sa ti zvacsuje maternica, pokial nekrvacas ako pri zabijacke😂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre