Pepino testy - vaše skúsenosti

8. nov 2022

Tie xo mate skusenosti s tymito testami ci uz falosnymi alebo pravymi, silnela vam ciarka pri falosnych testoch?alebo bola rovnaka stale?

lujziana44
8. nov 2022

Už to tu bolo asi xkrát. Nie sú spoľahlivé absolútne. Kúp si iný, tento veľa ženám už dal falošné nádeje :D

lujziana44
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mima1991
8. nov 2022

Keď som ho skúšala, zdal sa aj že silnie, ale iné testy negatívne. Nie je spoľahlivý, vždy ho treba potvrdiť/vyvrátiť aj iným testom

autor
8. nov 2022

@lujziana44 jasneee viem ze kazdy len teraz o tom keca ale nikde sa nespomina alebo som nezachytila ci aj silneju ak robia viac tych testov alebo ostavaju rovnake...tak preco sa nemozem opytat

autor
8. nov 2022

@mima1991 no ved samozrejme..ja som v takej istej situacii..ze pepina silneju a ine znacky nic :( ale kym nepride ms tak je sanca stale :D takze do zajtra :D

mima1991
8. nov 2022

Skús pridať ten najsilnejší čo ti vyšiel, že ako vyzerá 🙂 držím palce

autor
8. nov 2022
autor
8. nov 2022

@mima1991 vdaka..ale tak neverim velmi tomuked ine testy biele a o tychto no... videla som aj tvoje inak sledovsla som vtedy tvoju situaciu tiez ti tmavli som sa pozrela a ked vravis ze gyn povedalz e to nebolo tehotenstvo tak hroza no s tymi testami

autor
8. nov 2022

@mima1991 a tu su postupne od 11 dpo zhora

zuzkacik4
8. nov 2022

To uz by ti silneli keby si tehu...pepino ukazuju falosne, ale ak si tehu, tak uz by silneli aj tie...minimalne medzi prvym a poslednym by uz musel byt vidno rozdiel..

mima1991
8. nov 2022

No musím súhlasiť s
@zuzkacik4
Toto sú len klasické tieniky na pepine, silnenie by muselo byť viditeľnejšie. Kým nepríde ms je stále šanca, ale týmito výsledkami sa neriad

autor
8. nov 2022

@mima1991 dobre vdaka obom za odpoved ;) len som chcela vediet ako to je snimi ;)

nevenka
8. nov 2022

Toto bolo asi 16 DPO...Predtym bol slabsi duch, ale silnel pekne kazdy druhy den a ukazoval ako jeden z prvych tehotenstvo.

autor
8. nov 2022

@nevenka wau tak toto su krasne ciarky. Gratulujem ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre