Pharmatex a pohlavný styk

michi29
14. aug 2021

Zdravím žienky, chcem poradiť, používam Pharmatex čípky, avšak včera sa nám stalo, že partner sa trošku spravil, ale stihol včas vytiahnuť, išiel sa osprchovať a pokračovali sme, prosím Vás mám si dať pre prípad escapelle, bojím sa, že čo ak predsa len niečo niekde zostalo. Ja hrozné stresujem. Hľadám radu a nie odcudzovanie. Ďakujem Vám 🙏

1mina
14. aug 2021

Ja tiez fungujem na pharmatexe zatial fungoval (klop klop) .... na vasom mieste by som asi zvazila viac faktorov - ci je dieta pre vas momentalne nepripustne alebo by az tak nevadilo, plodne dni atd., ale pokial sa moc bojite tak si pre klud vezmite aj ked ked vravite ze stihol dat von tak nevidim moc dovod nato
🙂 len je to tiez celkom chemia tak do buducna ak by sa opakovali taketo pripady by som zvazila radsej pouzivanie aj kondomu plus pharmatex aby ste stresovat nemuseli s tabletkou po

nina255
14. aug 2021

@michi29 dufam ze sa neumyval mydlom aby sa este aj ten pharmatex minul ucinnosti …

michi29
autor
15. aug 2021

@1mina ďakujem za radu 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre