Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Pichanie v podbrušku a meškanie menzesu

stellis
28. máj 2015

ahojte, viem možno je to skoro ale nedá mi to sa neopýtať 🙂 s priateľom chceme bábo, včera a predvčerom sa do mňa urobil, dnes mám také občasné pichanie v podbrušku a aj nátlaky, mám nepravidelnú menštruáciu a teraz mi mešká skoro 2 týždne, dieťatko by sme veľmi chceli ☹ je tu niekto taký čo mal to isté a zadarilo sa ?? Ďakujem 🙂

lilimoni
28. máj 2015

@stellis nerada by som ta sklamala ale toto je na tehu priznak az kriticky skoro 😅 keby si mala tlaky a pichanie po 7 dnoch, tak dobre ale to by si mala strasne zrychleny biorytmus. Ak mas nepravidelnu menstruaciu, tak ti radim aby si si robila ovulacne testy a podla nich sa riadila ohladom casu pocatia babatka. Prajem ti rychle, uspesne a pekne snazenie

charity
28. máj 2015

@stellis Tak skoro po styku moze ist skor o alergiu na spermie, nez o pocatie.

skoupilka1
28. máj 2015

podľa mňa sa moc sleduješ. Keď ti mešká menštruácia tak si urob test, možno si už tehotná dlhšie. Sú testy, ktoré ti ukážu výsledok už deň alebo 2 meškania menštruácie. Držím palce, nech nájdeš 2 čiarky 😉

kakika007
28. máj 2015

@stellis skôr by som povedala, že si to pichanie viac všímaš ako za iných okolností. Veľmi sa upinaš na to, aby si bola rýchlo tehu... Jasné, že ti želám, aby sa to čo najskôr podarilo 😉

lulu0123
28. máj 2015

Nam sa zadarilo na prvykrat, takze mozne je vsetko🙂 ale na priznaky je naozaj skoro

lavinis
28. máj 2015

@stellis dva dni po styku a príznaky? zabudni a počkaj, kým ti nebude meškať menzes 😉 vajíčko ani poriadne nevie, že sa oplodnilo ešte 😀 nemáš mať z čoho príznaky

lavinis
28. máj 2015

ak ti to mešká dva týždne tak je asi načase testovať 😎

lilimoni
28. máj 2015

@lavinis dva tyzdne sice meska ale tutu-mutu bolo pred dvomi dnami 🙂

lavinis
28. máj 2015

@lilimoni hej hej, tiež mám z toho zmiešané pocity 🙂)

sibalka21
28. máj 2015

@stellis tehu to urcite nieje keďže ste sa milovali predvčerom a to meškanie MS s tým nič nemá, radšej chod k lekárovi, môže ísť o zápal alebo cystu.

lilimoni
28. máj 2015

Mozno to, ze ti meska mrcha ma nieco spolocne s tym pichanim. Cysta moze pichat. Chod radsej na sono 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli