Pichanie vo vaječníkoch a bolesti v podbrušku

15. jún 2022

Ahojte chcem sa opytat ak mate niektora skusenost.Par dni dozadu som mala pichanie vo vajecnikoch a bolesti v podbrusku.Myslela som si ze som asi tehotna.Test som si robila este pred ms bol negativny.Ta mi vsak vcera prisla.Do teraz som nikdy PMS nemala.Dnes ma tiez sem tam pichalo vo vajceniku.
Mali ste to niekto?

nypajuli
15. jún 2022

Vselico to mohlo byt aj nic, aj prasknuty folikul a ked vytieklo trosku viac krvi do dutiny brusnej tak to viac drazdi a boli. Ked sa ti to nebude opakovat tak v pohode.

autor
15. jún 2022

Este rozmyslam ci si spravit test alebo nie

jaskolka
16. jún 2022

Keď bol test negatívny, dostala si normálne menzes, načo chceš zase robiť test? Pichanie a bolesti kľudne mohli byť z toho, veď telo sa mení, to, že si nikdy bolesti nemala, neznamená ze nikdy ani nebudú. Tiež som celé roky mala tak, že som ani netušila, že menzes príde a je (teda nijaký PMS, žiadne bolesti) a predsa postupom rokov sa občas to zmenilo...

autor
16. jún 2022

@jaskolka len je to divne lebo mam inu ms ako zvyknem skoro bez bolesti a nekrvacam ani vela

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre