Po akej dobe je potrebné spraviť si test?

rysavka123
29. apr 2022

Ahojte , po akej dobe je potrebné spraviť si test ? Mali sme s priateľom prerušovanu súlož ...bolo to počas plodných dní ...hovorí sa a píše že žena môže otehotnieť s kvapociek lásky ...je to pravda ? Pri prerušovanej súloží priateľ vždy keď vytiahol sa poutieral a tak pokračoval ....dnes je to 8 dní čo mi mešká menštruácia myslíte že môžem byť tehotná ...kedysi som mala problémy s cyklom no potom sa to upravilo ....

ninka99865
29. apr 2022

@rysavka123 a čo tak si spraviť test?

sense
29. apr 2022

Keď ti 8 dní mešká správ test a uvidis

bolarazjedna
29. apr 2022

@rysavka123 áno, taká kvapôčka obsahuje stotisíce spermii. Prerušovaný sex nie je bezpečná ochranná metóda, je tam vysoké riziko zlyhania. A ešte počas plodných dní....ak nechcete dieťa, skutočne existuje dnes veľa iných a bezpečných metód, ako sa chrániť. Po 8 dňoch meškania môžeš hneď urobiť test kedykoľvek počas dňa, netreba čakať ani na prvý ranný moč. Takže šup-šup pre test, my ti nepovieme či si tehotná..

rysavka123
autor
29. apr 2022

@sense niekde som čítala že musi prejsť niekoľko dní aby som si mohla spraviť test

sense
29. apr 2022

@rysavka123 ale tak 8 dní už je dosť, to ti už ukáže aj menej citlivý test keďže ak by si bola tehu už by si bola 5tt, test by ti ukázal aj v deň ms keď vieš kedy máš ovulaciu. Keďže vajíčko sa uhnuezduje cca 7-10dni.

ivetta1234
29. apr 2022

že kvapôčky lásky 😅

rysavka123
autor
29. apr 2022

@ivetta1234 Neviem čo je natom také smiešne ..

rysavka123
autor
29. apr 2022

@bolarazjedna ďakujem ....lebo rozprávali sme sa s priateľom a povedal že to nieje možné že to by musel byť zázrak aby tak bolo že to nieje také jednoduché otehotnieť

amalka147
29. apr 2022

@rysavka123 potom daj vedieť 🙂

erickatt
29. apr 2022

@rysavka123 urob si test. Z prerusovanej suloze je velmi vela detí

rysavka123
autor
29. apr 2022

Takže šanca tam je....pochybovala som o tom lebo otehotnieť nieje až tak jednoduché a že by primne sa to podarilo hneď

rysavka123
autor
29. apr 2022

@erickatt som nevedela že až taká šanca tam je

aurina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rysavka123
autor
29. apr 2022

@aurina Predstavte si že áno

travelllerka
29. apr 2022

Je to možné, môj muž ani netuší, že mu dačo ušlo a o mesiac rodím. Mala som vtedy plodné dni, keď sme si to spätne počítali

rysavka123
autor
29. apr 2022

Ďakujem krásne za odpovede 🍀❤️Za každú rozumnú odpoveď ..Žiaľ , ako vždy sa našli sa aj tie ktoré si sprosté komentáre nemohli odpustit ...pekný deň Vám prajem🍀❤️

aurina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bolarazjedna
29. apr 2022

@rysavka123 ono to nikto nemyslí v zlom, ale nech to oboja najprv naštudujete s partnerom, ako ľudské telo a biológia funguje. Tvrdiť a veriť v tom, že je takto nemožné otehotnieť, je neznalosť základných vecí, a naozaj, je nezodpovedné takto súložiť /voči sebe, voči partnerovi alebo predovšetkým voči tomu ľudskému životu, ktoré takto často končí v biologickom odpade - a mimochodom žena môže mať z toho traumu na celý život, alebo bude vyrastať v rodine, kde ešte možno ten vztah rodičov ani nebol zrelý na dieťa....nehovorim, že je to váš prípad/.
Takže naštudujte, chránte sa bezpečne a potom nebudeš musieť sa pýtať na nete, či môžeš byť tehotná.

miskamicha
29. apr 2022

@rysavka123 prostaticky sekret spermie neobsahuje 🙂 a ak sa poutieral a pokracoval spermie tam mohli zostat / v moc.rure / mohol ejakulovat a nesrihnut vybrat vcas /take uz bolo "vytiahnem včas"🤣/

oli2782
29. apr 2022

Ja som tiež čítala, že vraj spermie neobsahuje. Môže to byť zostatok alebo teda nie celkom vytiahnutie v čas 🙂

ninka99865
29. apr 2022

Tak to neobsahuje spermie že presne môj otec bol takto počatý 😁

diduska1712
28. jún 2023

Prosím ženy poraďte jedna silná a druha slabunka, test bol robený dnes ráno. Ďakujem

miskamicha
28. jún 2023

@diduska1712 to je ovulacny test ktory je negativny. ovulacny test sa nerobi z ranneho mocu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre