Po hodine pozitívny test

anonym028
22. jan 2024

Ahojte. Snažíme sa o bábo. Stalo sa Vám niekomu že po 2min bol test negatívny, test som zahodila..ale mi to nedalo a vytiahla som test po hodinke z koša a bol pozitívny. Mrcha mešká 5dní, citlivé bradavky a pichanie v ľavom vaječníku, únava.. Dnes mi v robote povedali že som opeknela či som tehotná tak mi to nedalo 😅. Myslíte že je tam tá čiaročka bola a že to cez to mokré nebolo vidieť? Alebo mi šibe🙈?
Áno viem že test by sa už po 5min nemal čítať ale proste mi to nedalo 😅. A o 2dni spravím znova. Len ma zaujíma skúsenosť 😁 Ďakujem ♡

anjelicek26
22. jan 2024

No uvidis... po 2 minutach sa kazdopadne testy nevyhadzuju, tieto lacne potrebuju aj 10 minut, kym dotiahnu pigment... drzim palce na rano

sunshine_18
22. jan 2024

Pozit

simsalabim
22. jan 2024

Ja som z kosa par krat tiez vytiahla pozitivny test a ani raz som nebola tehotna. Ked som tehotna bola, test bol s dvomi ciarkami este pred uplynutim casoveho limitu.

crazy_cat_lady
22. jan 2024

ak by bol pozitivny, ukazal by aj taky vysledok v ramci casoveho limitu, kazdopadne skus otestovat este aj dalsie dni, drzim palce

banderaska29
22. jan 2024

urob si dalsie testy a inej znacky. tieto pepina ukazuju ako sa im hodi

13uzivatelka11
22. jan 2024

Mne sa tiež tak stalo a tehotná som bola. Keď som nebola tehotná, testy nemali dve čiarky ani po hodine.

anonym028
autor
22. jan 2024

@anjelicek26 viem. No žiaľ keď to neukázalo hneď nedúfala som 🙈 robila som test aj min.mesiac pre MS a keď bol negat. bol negat. aj o hodinu preto je to zvláštne. Smaozrejme test spravím ráno hneď zajtra kúpim kvalitnejší v lekárni 😅 ďakujem Ti za odpoveď 😊

060106
22. jan 2024

@anonym028 Ahoj ja som to takto tiez mala pri 2 tehotenstve. Spravila som si test bol negatívny a ked som test vytiahla po hodine z kosa tak tam boli uz dve čiarky a naozaj som bola tehotna. A toto je test z 3 tehotenstva a stalo sa mi zas to iste . Tvoj test je pozitívny. Drzim ti palce😁

huginko
22. jan 2024

@anonym028 tehotná istotne si, neverím, že by z negatívneho sa stal pozitívny len tak... Nikdy som to nezažila...

mimimoje
22. jan 2024

Ja som tak mala, po pár minútach som test vyhodila ako negatívny a potom som čítala, že niekomu vyšiel test pozitívny po hodine, či to niečo znamená a vyhrabala som z koša ten môj a bola tam slabulinká druhá čiarka. A o dva dni som mala pozitívny test hneď.

anonym028
autor
22. jan 2024

Dievčatá ďakujem za odpovede každej jednej 😊 nevydržala som do zajtra a spravila ešte jeden test zo zvedavosti teraz večer a je to tam 😍

nika23t
22. jan 2024

@anonym028 ja som si urobila neskutočne veľa testov, a nikdy sa mi nestalo, aby bol po hodine pozitívny, keď som nebola tehotna. Ale mala som testy z lekárne, neviem, aký spoľahlivý je tento Tvoj. Každopádne držím palce

anonym028
autor
23. jan 2024

@nika23t už mám teda isté že tehotná som. Dnes ráno sa objavili doslova koľajnice (toto sú mamatesty z lekárne) 😊 dnes ešte skúsim kúpiť digitálny kde ukazuje týždne.

modrykolibrik
23. jan 2024

@anonym028 juj gratulujem buduca mamina 😍

060106
23. jan 2024

@anonym028 zo ❤️ti gratulujem

anjelicek26
23. jan 2024

@anonym028 gratulujem, krasny test 😍

anonym028
autor
23. jan 2024

Ďakujem krásne dievčatá ❤️🙏

nika23t
23. jan 2024

@anonym028 gratulujem, teším sa s tebou ❤️🥰 Nech si tehulkovanie pekne v zdraví užívaš 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre