Po koľkých dňoch by som si mohla urobiť test?

27. máj 2023

Ahojte , po koľkých dňoch by som si mohla urobiť test od styku ? Ms mám mat až 17 , ukázal by mi test pozitívny keď styk sme mali pred ôsmimi dňami ? Ešte nie že ? Bradavky ma na dotyk bolia

banderaska29
28. máj 2023

ak sa bavime o kalendari, ktorý ti vygeneruje pravdepodobnu ovulaciu na zakladlade dna cyklu, tak takym kalendarom sa neriad. treba robit ovulacne testy, merat si bazalnu teplotu.

autor
28. máj 2023

@zuzi0911 no uvidím keď urobím test

autor
30. máj 2023

Dievčatá , toto je negatívne že ?

zuzi0911
31. máj 2023

Áno 😔

autor
31. máj 2023

@zuzi0911 som si myslela 😿

zuzi0911
31. máj 2023

Ale ak máš mať ms qz 17 ...tak je to veeelmi skoro ...

autor
31. máj 2023

@zuzi0911 pozerala som do apky čo mám na iPhone , vypočítala mi že 12 ma prísť ms

autor
31. máj 2023

Bradavky ma stále bolia , pri ovulke by ma tak dlho neboleli či ? Je tam šanca zeby som bola tehu , ale test to ešte neukázal ?

zuzi0911
1. jún 2023

Možné to je,nakoľko si myslim,ze ovu bola len teraz cca ...alebo bude ...bude 17 je aj dlho po ovu...čiže prsníky môžu bolieť pred ovu atď...skúste sa este snazit keď tak..a test az tak minimálne 13.6 +

floki1994
1. jún 2023

Autorka prosim ta tu apku vyhod a neriad sa tym..snad si poznas svoje telo a vie kedy mas ovulaciu...vtedy sa treba snazit a vyyjde to...testy su negativne zatial ale tak predtym ste sa snazili mimo ovulky si myslim

janetinka27
1. jún 2023

ahoj, este som nikdy nevidela, aby niekoho takto mylila aplikacia. ved to je jeden gulas. naozaj testuj az ked ti bude ms meskat.

autor
1. jún 2023

@janetinka27 ahoj , jasne test budem robiť az keď bude meškať ms , prvý vyšiel negatívne , ten som musela robiť skoro , dúfam že na druhom už budú dve čiarky , ale čo som si všimla , tie bradavky akurát bolia ma stále na dotyk , a mám ich take tmavšie , hnedsie akoby ..

janetinka27
1. jún 2023

drzim ti palce, aby vam to vyslo

autor
1. jún 2023

@janetinka27 dakujem krásne ❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre