Po koľkých dňoch ste mali prvé príznaky tehotenstva?

16. mar 2021

Ahoj, baby aké boli vaše úplne prvé príznaky tehotenstva? A po koľkých dňoch? 🥰

dominika7990
16. mar 2021

Pri oboch deťoch že som bola pripitá už aj z malého piva 😂 bolo to tak týždeň po pohlavnom styku.

honey666
16. mar 2021

Okrem toho ze mi meskala Ms viac dni ako zvykla tak do 6 tyzdna mi nebolo nic . Potom uz zacalo nechutenstvo na komplet vsetko jedlo co som pomyslela 😂

honey666
16. mar 2021

No a samozrejme extremna bolest prs uz vlastne 2 tyzdne pred ocakavanou Ms a nezmizla vobec, mala som aj priznaky na MS bolest podbruska krce normalne zesom cakala ze to pride a vobec nechodilo

lubiss
16. mar 2021

spinenie po ovulacii..potom postupne nalievanie prsnikov a trochu zvysena teplota

sono2
16. mar 2021

Presne po týždni po vynechani. Také že ťažko na žalúdku ako keď si moc najedena od 6 tt mi už bolo strašne.
Vracala všetko smrdelo.
Klasika

sono2
16. mar 2021

Jaj a u mňa presný opak žiadne bolesti prsníkov čo normálne 5 dní pred ms pri obidvoch deťoch som začala mať prsia od nejakého 15tt neboleli nikdy

petamich
16. mar 2021

mna neskutocne ale neskutocne zacalo naduvat a prsia sa mi okamzite zvacsili, tak nejak inak ako pred MS a toto sa zacalo diat este pred meskanim MS, 5-6 dni pred uz mi krasne vysiel test

autor
16. mar 2021

Vidím, že u každej inak 🙂
Lebo ma boli brucho ako keby som mala dostať menštruáciu a pritom som 5dni po ovu. O babo sa snažíme.

dmk_1
16. mar 2021

Asi tyzden aj nieco po ovulacii, citila som take tahanie v podbrusku, ako keby svalovica. Prvy test pred MS mi nevysiel, teda negativny, no vedela som, ze je to tam, proste som sa citila uplne inak.

majamat
16. mar 2021

pedtym nez vynecha ms su priznaky podobne PMS. no vyslovene znamka tehu to byt nemusi. telo moze este fungovat v podobnom rezime, ako keby ma prist ms, ale nepride, lebo az tesne pred ms sa zvysuju tehu hormony. je tu mnoho zien, ktore tieto rpiznaky sleduju a nakoniec tehu nie su, proste v tom nei ej rozdiel, preto sa to za priznak tehu povazovat neda.
a teda ja som mala PMS. no potom ma 1x prehnalo, co sa mi stava fakt len vynimocne. ani pri crevnej chripke ma neprehana. no kludne mi nemuselo sadnut nejake jedlo, lebo proi druhom tehu nic ani PMS, ani hnacka.
a uz po vynechani ms som mavala stale take nafuknute brucho, tusim v 7tt mi zacalo byvat na vracanie. ostatne n´anineviem presne.

majamat
16. mar 2021

@dmk_1 ach ano, to som mala aj ja tak 1-2t po vynechani ms. aj som an to zabudla.

dmk_1
16. mar 2021

@majamat ja som to mala praveze este pred menstruaciou a ked mi meskala prvy alebo druhy den, stale som mala take mizerne ciarky na teste, co som musela zmurit oci, ci to tam je alebo nie je. Preto si to pamatam, ze to bolo este pred, lebo som si prv myslela, ze mam svalovku, lebo som zavala cvicit, no po troch dnoch, ked som sa v posteli natiahla a citila som stahy, som si vravela, ze to je cosi divne, zacala studovat doktora googla a myslim, ze som akosi citila, ze sa to uhniezduje, tym tahanim, hoc vraj uhniezdovanie zena asi neciti, inak si to neviem vysvetlit.

miirka123
16. mar 2021

Od 6 týždňa nevoľnosti

jaskolka
16. mar 2021

Pri prvom nič, len meskal menzes. Pri druhom asi tri dni pred vynechanim menzes nevoľnosti, pocit nachladenia, naplo ma z kávy, to som už tušila, že dačo sa deje no a vynechana menstruacia a test s// to potvrdili.

mtn112233
16. mar 2021

Ja som si robila test deň pred ms a už som vtedy mala akýsi pocit že bude pozitívny a tak aj bolo. Každý mesiac už týždeň pred ms som mala kŕče v bruchu, bolesti pŕs a vtedy nič. 🙂 akýsi šiesty zmysel asi.. mala som v ten deň strašnú chuť na víno ale niečo mi nakoniec nasepkalo aby som ho nepila 😀 takže môj prvý príznak bol vlastne pozitívny test. Pár dní na to sa pridala šialená bolesť pŕs akú som nezažila pri žiadnej ms a nechutilo mi jesť hlavne mäso a krútila sa mi hlava. Teraz som v 15tt a doteraz sa na mne vystriedali hádam už všetky nepríjemnosti a príznaky ktoré existujú 😀 aktuálne bojujem s príšerným hladom každé dve hodiny musím jesť inak mi je na vracanie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre