Pocit na zvracanie, nechuť na kávu. Som tehotná?

eleona
10. mar 2013

Ahojte, prosim o radu. Pred týždňom som mala pohlavný styk. Presne o týzdeň na to mi začalo byť zle, mäkko, mám pocit na zvracanie, káva mi veľmi nechutí(čo doteraz aj 5 šálok denne som vypila). Myslím si, že to by ešte bolo skoro na príznaky tehu. Alebo sa mýlim? Ešte pre info: deň pred stykom mi skončila mrcha. ďakujem za odpovede.

reanda
10. mar 2013

@eleona a co chces poradit? poradi ti tehu test.. ale zaujalo ma, ze ti zacalo byt makko, to som este nepocula 😀

awalancha3
10. mar 2013

tak si to rozoberme... pred tyzdnom si mala sex, a po tyzdni ti zacalo byt to co si opisala..... ale tam teda velke rozmedzie na priznaky nie je...myslim dni, to ti je zle dnes, dnes ti nechuti kava? dnes ti je na zvracanie?.....

karin1234
10. mar 2013

jedine co mozes urobit tak počkať a potom si urobit test. zle ti moze byt aj z inych pricin ako z tehotenstva. mne priznaky nastupili az ked som ocakavala svoje dni- zmeny nalad, bolestive prsia, bolest v podbrusku, vlci hlad, ale musim povedať, že som sa citila tak, že už kazdu chvilu to dostanem, no ale neprislo to a teraz sa tesime z 20-mesacneho syna 😀

eva3107
10. mar 2013

@eleona zvlastny pocit mam aj ja 🙂 a to v tom ze mrchu ckam o 5 dni a nemam ziadny naznak zatial zeby mala prist pretoze bolesti prs nemam vobec co som vzdy pred mrchou mavala a ziadne lieky som nebrala...tak tiez cakam co bude, ale nevylucujem moznost ze by si nemohla byt v tom .. ,ale zeby priznaky iz tyzdem po.. naozaj neviem ..

mariankamk
10. mar 2013

@eleona a čo črevná chrípka? 😅

mata95
10. mar 2013

mne začalo byť zle tieš už vprvom tyždni tehot.....spytaj sa priatela či maš mať ten pocit,ved kto to ma vedieť lepšie ako on??....ak to neprejde urob si test....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre