Podarilo sa?

lasocka232
6. jan 2013

Ahojte, s priateľom sa snažíme o maličké. Skúšať sme začali 14. 12. potom 20. 12. na to som na Silvestra dostala menzes (mala som dostať 28. 12.) Krvácanie trvalo 3 dni. Teraz od 3.1. , 4.1., 5.1., ideme naplno. Dnes budeme zasa.. Stále mám nafúknuté brucho a v poslednej dobe chodím stále cikať a nejako veľa poprdkávam 😅

taja27
8. jan 2013

@marecek4 a ktorý den po menzese??hned????aj my sme skusili len tak no neviem ešte....

marecek4
8. jan 2013

@taja27 jojo,hnedka 🙂

taja27
8. jan 2013

@marecek4 jeeeee no to je ina haluz .-)))))) no my sme skusili je mi dako blbo,toči hlava aj čudne na žaludok no pochybujem i ked bola by osm happpyyyy ale bojim orbit test ešte

lasocka232
autor
14. jan 2013

@zuzi0911 Ahoj, píšem neskoro mala som veľa práce. Test som si robila až v piatok a vyšiel negatívny. ☹

lasocka232
autor
14. jan 2013

@taja27 Ahoj, aj my sa pokúšame a zatiaľ asi nič... 😒 V sobotu nad ránom ma zobudila nevoľnosť točila sa mi hlava a nevedela som vstať z postele. Po chvíli to prešlo. A včera večer okolo 22. tiež. Prišlo mi akosi teplo, rozbúchalo sa mi srdce a zatočila sa mi hlava. Žalúdok mám tiež nejaký zvláštny... 😔

zuzi0911
14. jan 2013

@lasocka232 ☹ vyckaj do ms a ete skus.neviem no mne to znelo celkom nadejne a mozno bolo v piatok ete zavcasu.

lasocka232
autor
14. jan 2013

@zuzi0911 vo stvrtok idem k lekarovi na preventivku tak snad ma potesi.. 😉

zuzi0911
14. jan 2013

@lasocka232 drzim ti palce.potom daj vediet 🙂

arobrab777
14. jan 2013

Dnes som si spravila len tak testik, kramy mam dosť o tri dni, čo poviete? Vidite tam niečo aj vy či len ja? S priateľom sa snažime o babatko prvy mesiac...

zuzi0911
14. jan 2013

@arobrab777 ja tam vidim.drzim palce 🙂

arobrab777
14. jan 2013

Ešte jedna po čase, hm? Popravde som milo prekvapená, to čo tu čítam, myslela som že to nebude tak skoro ale nedávam predčasné závery, ale teším sa ak to bude pravda. Na druhej strane sa bojím nakoľko ma čaká posledná skúška v škole a som v strese, aby to neuškodilo.

evko1
14. jan 2013

@arobrab777 nemaj obavu o stres v škole a tehotenstvo. Teraz je pre teba dôležitejšia vec ako je škola a na to sa sústreď, škola je už druhoradááááá🙂)))) viem o čom hovorím, ja som štátnicovala tehotná a neprežívala som tie štátnice tak strašne ako bakalárske. Vtedy som si myslela, že sa zrúti svet, ak to nespravím a pri magisterských som už myslela na malé a bolo to v pohode!!!
Drž sa!!!

sabuska26
16. jan 2013

ahojte kocky tak aj ja vas poprosim o radu....s manzelom sa snazime uz vyse 5rokou o babetko,,dom po dvoch laparoskopiach.................7.12 som mala poslednu menstruaciu,14.12som bola u lekara a ten mi povedal ze plodne dni mam 15-17.12....menstruaciu som mala dostat okolo4.1 a stale my neprisla....dost ma pobolieva v podbrusku,chodim dost casto na WC,bolia ma prsia a strasne ma svrbia,vadi mi este aj ta blba podprda,ktoru som predtim stale nosila....taktiez trpim strasnou zapchou,a mam aj dost nafuknute brusko...ale najhorsia je moja celoddenna unava,rano sa neviem prebrat,tak stavam zvicajne az po 10tej...ale najhorsie je natom to,ze nemozem spat na bruchu,lebo ma to dost boli..............mislite,ze by som mohla byt???dakujem za radu(mala by som byt asi tak v 5tt)

arobrab777
16. jan 2013

Prosím o radu, pred pár dňami som si robila test, bol tam dosť silný duch, dnes som test zopakovala(inú značku, clearblue) a čiarka bola slabšia(čakala som koľajnice, chcela som v piatok priateľovi urobiť prekvapko :(). Mali ste s tým niekto skúsenosti? Podľa všetkého by som mala byť v 4tt, očakávanú MS mám zajtra. Posledné dni ma často pichá v podbrušku, dnes v noci som sa musela otočiť z brucha na bok. Inak nemám žiadne príznaky. Ďakujem za všetky postrehy.

chrisula
16. jan 2013

mě se tehotensky test ukazalpozitivni v době menzes,hcg204,zitra jdu na dalši odběr,zda stouplo,či kleslo ,mte některa takovou zkušenost??????

chrisula
16. jan 2013

@arobrab777 určitě jsi těhotna,vždy testuj stejnou značkou 🙂

arobrab777
16. jan 2013

@chrisula No tento dnešný som kúpila, že drahší, tak lepší :( Asi vyskúšam rovnakú značku tak ako píšeš, ale až neskôr, teraz tomu nechám voľný priebeh.

chrisula
17. jan 2013

@arobrab777 držiim palce 🙂

lasocka232
autor
18. jan 2013

@zuzi0911 Lekár povedal, že tam nič nevidí.. ☹ Takaže tešila som sa zbytočne..

zuzi0911
18. jan 2013

@lasocka232 to ma mrzi ☹ neboj sa raz sa zadari

jjanniska
19. jan 2013

Ahoj holky mam pozitivni 4 tehu testy 🙂 vcera sem byla na ultrazvuku ale nic se nevidelo ☹ tak mi brali jeste krev testy vychazi porad a krasne se zbarvujou 🙂 myslite ze uz je to jiste v pondeli dostanu vysledky krve tak sem nervozni a potrebuju se nejak uklidnit 😉

mataw
19. jan 2013

@jjanniska držím palce a ak budú pozitývne tak gratulujem 😀 😉

jjanniska
19. jan 2013

@mataw pozitivni jsou zatim vsechny uz chytaji i krasnou barvicku 🙂 tak snad to neni poplach kamaradka se mi smeje protoze vymyslim blbosti proc by mohli byt pozitivni 😀

mataw
20. jan 2013

:D

trojlistek
25. jan 2013

ahoj holky, můžu se prosím taky vloudit? třeba mi poradíte. Na Silvestra nám to ujelo -ale neměla jsem mít v tu dobu ovu, dostat jsem to měla 3.1. dostala jsem to hned 1.1. jeden den normal druhý den slabší a najednou nic, z 5.na 6.1 mě v noci pobolívalo trochuu bříško a na wc když jsem s utřela tak krev, tak jsem byla zklamaná, ale to bylo vše jen na jedno utření a dál nic až potom 7,8,9 a 10 na utření jen špinění, ale zae jen jednou za den a toho 10 dušík na těhu, ale po limitu(kupuju si 10ml citlivost) 14mi ovu ukázal silnější čárku - může probíhat ovu, když se podaří otěhotnět? mám strach doufat, protože loni o vánocích jsem po úraze potratila dvojku, musela jsem na revizi a od té doby mám problém, čas od času mi těhu ukáže dušíka a pak se ztratí a přijde MS, ale to špinění to mám ted poprvé a taky mám pořád hrozný hlad a i když jsem najedená tak to ve mě hrozně škrundá, taky bych mohlaprospat 20hodin denně, což nemůžuemoticon, občas mi popichuje v podbřišku i v zádech a po promasírování prsou se mi objevilo mlezivo, tak nevím,myslíte, že můžu doufat? Už jsem do testů nacpala fůru peněz, tak ted mám doma ještě poslední dva, tak se snažím počkat, měla bych to dostat 29.1. tak jsem si řekla, že to zkusím až pak kdyby, protože já u předchozích těhu jsem to první měsíc ještě měla a těhu test jsem měla pozitivní taky až po měsíci, pouze když jsem čekala dvojčátka tak mi je test ukázal po 14ti dnech,mám nízounké hcg.Tak co myslíte, že můžu doufat anebo mám jak já říkám "falešnou březost" emoticon děkuji za rady

seraa
25. jan 2013

ahojte baby,

baby ja nechapem a to v dobrom pisem, lebo sak sme vsetky v jednej situaci, preco sa tak "tyrate"
ze ci ste ci nie. test si nechete urobit lebo nemate odvahu...
sak ak pride ms tak aj tak pride ci ti to ukaze test alebo pockas je to to iste, len ked myslis na to a dufas tak treba ak sa uz otestovat a nebat sa
potom si telo navymysla symptomi a vselico a sklamanie je este vatsie a to je tazke na psychiku a potom depresia a uz je zle
dufajte, myslite pozitivne ak je cas na testik na co sa trapit a bat dalsie dni zbytocne, lebo takto schvalne vam bude meskat ms a v sugerovane priznaky
a vy si budete mysliet ze ste v tom a nic

p.s vsetky baby co skusaju zarazu maju divne priznaky a meskanie , lebo mozog dal zelenu telu ze moze byt a tak sa telo chysta a vydava signaly ale to neznamena ze ste , treba byt kludna a len mysliet pozitivne a nebrat hned kazdy signal vazne lebo to potom prinasa sklamanie
drzim palce

cajanka0712
27. jan 2013

Ženy, moc to řešíte... dejte tomu volný průběh a netlačte na pilu... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre