Pozitívny tehotenský test pred ms

karolina510
9. jan 2021

Ahojte 😊 chcela by som sa spýtať, či má niektorá skúsenosť s pozitívnym testom pred MS. Ms mam dostať až budúci týždeň. Ale mala som nejaké zmeny, ktoré mi nešli do hlavy, tak som si spravila test skôr a vyšiel takto. Určite sa na to nejak neviažem, len som chcela vedieť, či s tým máte už skúsenosť niektorá. 😊 Ďakujem

zuzadielko4
9. jan 2021

Ahoj ja som tak mala, cca 4 dni pred MS a že skúsim spraviť test. A bol taký ako tvoj hneď som volala lekárke a dal mi najbližší možný termín a potvdila tehotenstvo.

mikasz
9. jan 2021

@karolina510 mozes sa potichucky tesit 😉🤞 ale robit test pred vynechanim ms je vzdy trochu risk, lebo vzdy je to tak 50:50, ci sa to udrzi alebo odide s ms.
Drzim palce nech to dobre dopadne

pininka1
9. jan 2021

Aj ja som vzdy testovala pred ms a bolo to tam.

dencii
9. jan 2021

@karolina510 aj ja som tak mala, dokonca u Dr som bola skôr ako mi vôbec meškali 😄 na sone ešte nevidel nič ale ze keď je test pozitívny tak to s najväčšou pravdepodobnosťou aj bude tehotenstvo. Aj tak bolo, držím palce 💪

karolina510
autor
9. jan 2021

@mikasz ďakujem veľmi pekne, verím, že to zvládneme. Bolo už veľa "príznakov" ako veľká bolesť prsníkov (nikdy som nemala), spím 3-4 hodiny denne, čo teda predtým som bola schopná aj 12 😂 a ešte slintám v noci 🤷‍♀️😂😂

karolina510
autor
9. jan 2021

@zuzadielko4 no neviažem sa na to, len som chcela vedieť, či má niektorá skúsenosť. 😊 Každopádne čiarka tretí deň silnie. V kútiku duše dúfam a verím a teším sa. 😊

karolina510
autor
9. jan 2021

@dencii určite chcem počkať do MS. A až potom sa ozvem Dr. Ďakujem veľmi pekne, dúfam ze to vyjde. 😊

mikasz
9. jan 2021

@karolina510 drzim palce 🤞😉

petamich
9. jan 2021

@karolina510 ja som tom mala presne tak isto 🙂 prsia, unava a este ma neskutocne naduvalo 🙈 a test mi pekne vysiel uz 6 dni pred MS, mala som ale ovulaciu par dni skor ako podla appky (tu beriem ako orientacnu ale mam pravidelny cyklus cize plus minus vzdy sedi) a moc drzim paste! a na to ci sa to udrzi alebo neudrzi nema nastavajuca MS vplyv (ak sa to neudrzi, tak nie kvoli MS alebo ze si testovala skor), v idealnom pripade by ta MS uz nemala prist lebo progesteron atd. a malo by sa pekne uhniezdit

karolina510
autor
9. jan 2021

@petamich mam dlhší cyklus okolo 44dni. Vychádza mi to, že som mala ovulaciu tiež skôr o trosku. A 7.1.som si robila prvýkrát test a bolo slabú linke úplne, skúsila som druhý deň, bolo silnejšie a teda dnes takto.. Ale na foto to vyzerá slabšie ako naživo 😊 tak ste ma trosku potešili dievčatá. Už sa teším o trosku viac.

karolina510
autor
9. jan 2021

@mikasz ďakujem ďakujem ďakujem 🤞

petamich
9. jan 2021

@karolina510 ja som mala cudne pocity a tie sprievodne "javy" tak som si robila myslim v nedelu to bolo 8 dni pred MS a nic absolutne biely a potom som neodolala robila v utorok a uz mi pekne vysiel (robila som si tak skoro kvoli nasadeniu liekov, inak by som asi par dni vydrzala 😃), tiez som bola taka opatrna, mali sme negativne skusenosti pred tym ale zatial (klop klop) je vsetko v poriadku, tak tfuj tfuj 🤞🏻🤞🏻 nech krasne silnie

karolina510
autor
9. jan 2021

@petamich ešte stále tam mam to ale.. Keďže ms ma estelen prísť. Ale pevne verím, že to bude ôk 😊😊😊 držím palce aj tebe, aby všetko dobre dopadlo. 🤞

majamat
9. jan 2021

@karolina510 vyzera to slubne, je vru mozne, ez si mala skor ovulku, preto ti takto skor ukazuje.

ten dlhy cyklus mas preco? lebo 44 dni je uz pomerne vela. taketo cykly byvaju skor pri hormonalnych poruchac, ale vtedy byvju aj menej pravidelne.
ak b si mala hormonalnu poruchu a mas nepravidelny cyklus.

karolina510
autor
9. jan 2021

@majamat užívala som HAK a potom som aj rapídne schudla, a rok mi zostala takto. Bola som aj u Dr a povedal, že je to ok. Tak j verím, že sa nám podarilo a ze to vydrží 😊

majamat
9. jan 2021

@karolina510 no tak drzim place.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre