Pozitívny tehu test

daduska6199
7. júl 2021

Ahojte baby zase sem píšem. Snažíme sa s priateľom o bábo. MS mi meškala 8 dní spravila som si test (bol negatívny). Teraz po MS čo mi trvala 9 dní (inokedy 6-7) som si len tak spravila tehu test. Prišla som o 5 minút a vidím tam úplne slabulinkú čiarku, až takú slabú že na fotke ju vidno neni, ale ja ju tam vidím. Priateľ ju tam tiež nevidí. Urobím si test o 2 dni alebo počkám tak týždeň ? Príznaky nemám žiadne.

petamich
7. júl 2021

ak ti meskala menstruacia a napokon prisla a trvala dlhaie ako obvykle, tak ak tam tu ciarku vidis a nie je to kanalik, tak to skor je zostatkove HCG a mohla si mat biochemicke tehotenstvo, oplodnene vajicko sa neuchytilo a spolu s MS odislo - ak by si bola tehotna este z predchadzajuceho cyklu, tak by si tu ciarku uz isto nemusela "lovit"

mali ste pocas MS nechraneny styk? alebo pred nou pocas meskania? zeby si nestandardne ovulovala?

kazdopadne skus o par dni a uvidis 🤷‍♀️

daduska6199
autor
7. júl 2021

@petamich mali sme styk pred menzesom ale nie počas toho ako mi meškali..

petamich
7. júl 2021

@daduska6199 tak podla mna skor kanalik alebo
biochemicke, otestuj o par dni a uvidis, ci tmavne 🤞🏻

daduska6199
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
daduska6199
autor
7. júl 2021

@petamich jasnee že skúsim len som zmätená teraz lebo je to dosť divné

daduska6199
autor
7. júl 2021

@petamich keď mi MS prišla tak to bolo skôr také špinenie ako normálna MS tak neviem 🤷‍♀️

daduska6199
autor
7. júl 2021

@petamich ale špinenie trvalo iba 2 dni potom som mala už normálnu

monka105
7. júl 2021

Skôr si myslím, že chybný test.

petamich
7. júl 2021

@daduska6199 ak by si bola tehotna este z predchadzajuceho cyklu, tak tam mas na tom teste kolajnice 🙂 ver mi, ze by ste tu druhu ciarku nemuseli hladat - sprav o par dni a uvidis alebo zopakuj rano iny test

daduska6199
autor
7. júl 2021

@petamich okiii ďakujem 😊

daduska6199
autor
7. júl 2021

@monka105 tak skúsim zajtra ?

daduska6199
autor
10. júl 2021

@petamich skúsila som dneska zase a slabulililinká čiarka. Tak slabunká že ju ledva vidno. Ako vtedy keď som si siedmeho robila

petamich
10. júl 2021

@daduska6199 nie je to kanalik? ak by si tehotna bola uz by tam podla mna malo byt vidiet viac ako slabulilinka ciarka a ked netmavne = HCG nestupa, moze to byt ten kanalik 🤷‍♀️ ale teda mozno by som behla lekarovi nech skontroluje

daduska6199
autor
10. júl 2021

@petamich je taká ružovkastá tá čiaročka..no asi zbehnem 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre