Pozitívny test na 50. deň cyklu

lenna255
29. dec 2021

Dievčatá mám nepravidelný MC, čiže nikdy presne neviem kedy mi kramy pridu. Momentálne som 50 dc. Rano som si robila tehotenský test a vyšiel mi pozitívny. Týždeň dozadu som mala ešte negatívny ((cca 43dc). Je možné aby týždeň dozadu bol ešte negat a teraz už pozit ? Bojím sa či nejde len o biochemické tehotenstvo 😔

misko24
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kristinatop96
29. dec 2021

@lenna255 neboj sa. Ja som mala celý život PCO, nepravidelne, veľmi dlhé cykly. Keď som otehotnela (neplánovane), čiže som ani neriešila nejak testy, tak som poslednú ms mala v máji. Pozitívny test mi vyšiel až v polke júla, kde som bola estelen v 5tt (podľa sona). Takže žiadny strach zavolaj gynde, objedná ta a budete sa riadiť sonom. Ja som mala rozdiel medzi dátumom pôrodu podľa ms a podla sona vyše mesiaca 😁

mattkapd
29. dec 2021

@lenna255 ja som tiež tak mala ovulaciu na 28DC a 44DC len taky slabý duch o týždeň už čiarky parádne.. Dopadlo to skvele.. Na gauči mam 2 mesačnú princeznú.. Držím palceky

martina1201
29. dec 2021

@lenna255 gratulujem k tehotenstvu a prajem veľa zdravia a nech je všetko v poriadku 🙂

mamina87
29. dec 2021

Ahoj a gratulujem ♥️ ja mám tiež nepravidelnú 😂celý život ....a tiež momentálne čakám na krámy ale ja dúfam že prídu ....a mne vždy keď som sa testovala veľmi skoro tak mi ukázalo fakt že ducha a o týždeň slabú čiarku a mám tri deti 😁 držím prsty 😊

thereisabear
29. dec 2021

Podľa mňa sú toto príliš silné čiarky na biochemické.

miska_25
29. dec 2021

@mamina87
Ahoj, neviem ako napísať príspevok k danej téme,ale tak napíšem aspoň takto...
Ten" duch" vyzerá skvele, takže gratulujem.
Chcela som sa ale spýtať, či vidíte tu na mojich negatívny výsledok, alebo ozaj slabé čiarky...

kristinatop96
29. dec 2021

@miska_25 za mňa sa crtaju pekne ciarocky. Ja som mala takéto estelen keď som si robila test preistotu a môj muž má osalil, že to iba presvita na svetle, ja blbá som mu na letela, keďže som tie testy neskumala a ani som neverila tomu, že by som bola tehotná 😂 o pár dní už boli koľajnice ako svet. Takže tíško ti gratulujem a testni sa najskôr tak pozajtra, aby si si z toho nerobila zbytočný stres. Držím palce.

mamina87
29. dec 2021

@miska_25 na tom hornom je slabulinke ...držím palce aby len tmavla 😊

any_soj
29. dec 2021

@lenna255 jasné. Rozdiel medzi dlhým a krátkym cyklom je v tom, že v dlhom je ovulácia neskôr. Ženy s dlhým i krátkym cyklom majú od ovu do ms 12-16 dní. Čiže keď máš taky nepravidelný cyklus ako píšeš, asi mávas aj dlhšie cykly, takže aj táto ovu bola neskôr

zuzana0231
29. dec 2021

@lenna255 ja som nemala MS od júla. Predvčerom som si našla pozitívny tehotenský test a tehotenstvo potvrdené aj od lekára.. takže ... Všetko je možné

lenna255
autor
29. dec 2021

Dievčatá ďakujem krásne za povzbudzujúce správičky 🙂 Hneď rano chcem zavolať na gyndu a potom uz len tŕpnuť aby som videla na sone tlkot ❤️…najkrajší den v mojom živote

simbatko
29. dec 2021

@lenna255 waaau Gratulujem....,🙏🙏🥰

any_soj
29. dec 2021

@lenna255 akokoľvek bude - už SI mama. Gratulujem ❤️

miska_25
30. dec 2021

@kristinatop96
Hm, len teraz príde to ale....
Dievčatá,ale ja mám podviazane vaječníky....Preto som to skúsila dať sem, že či mi hrabe, alebo to vidíte aj Vy...

kristinatop96
30. dec 2021

@miska_25 fuhaa, tak to si mala napísať hneď 🙈 takže to nebolo až také super prekvapko co. A akým štýlom máš podviazané vaječníky? Starou formou, kedy to reálne "podviazovali" alebo novou? Lebo pri novej už to robia laserom, doslova prerezu vajcovody. Ale tak, veľakrát som citala (aj keď som sa s tým osobne nestretla nikdy), že aj pri cyste napr môže byť pozitívny. Ako, ja vôbec nie som na takéto ducharciny a falošné nádeje, ale ja tam fakt nejakú pofidernu ciarocky vidím naruzovelu 🤷‍♀️

miska_25
30. dec 2021

@kristinatop96 veď aj ja...a podviazali mi ich pri druhom cisárskom minulý rok.A navyše,s manželom sexujeme vždy s gumou (pre moju pohodlnosť 😉), len raz sme bez,a to bolo minulý mesiac.
Ja by som si ani nerobila test, veď na čo, keď som podviazana...ale cítim opäť príznaky tehotenstva,a krámy som mala mať 21.12. tak že zo srandy skúsim....
A normálne neviem, či mi hrabe, alebo je tam čiarka...
Ako veď na potrat by som určite nešla,ale aj 2 deti sú dosť,nie ešte 3😅

mamina87
30. dec 2021

@miska_25 my máme doma 5 a mám depky či nebude 6 te🤣 zatiaľ sa smejem ....len aby som nerevala na moje narodky ..

lucmat67
31. dec 2021

@lenna255 gratulujem

kristinatop96
31. dec 2021

@miska_25 fúú tak toto je veru zapeklita situácia. Tu asi veľmi záleží, akou formou ti teda spravili podviazanie. Lebo ta metóda laserom, kde to prerezu, sa už ani nedá nazvať podviazanie ale čisto už len sterilizácia a je to nezvratné už. Aj si si skúsila robit ešte nejaké testy, že či čiarky náhodou nesilneju alebo nie sú zreteľnejšie? Ako, co tu len tak z dlhých večerných chvíľ niekedy prechádzam diskusie o tzv. duchoch a slabých čiarach na testoch, tak veľakrát je to falošné, aj keď ja to nechápem, mne sa to ešte ani raz nestalo, žeby som tam videla (okrem tehotenstva) nejaké čiarky, vždy bol krásne čistý a to som mala aj celý život cysty, rozhadanu ms a podobne. Ale tak uvidíš, každopádne daj vedieť ako si dopadla, na toto som veru naozaj zvedavá 😁😉

pamelaandersom
16. jan 2023

@kristinatop96 ahoj gratulujem že sa zadarilo mam 1 otazku vieš mi poradit podla teba je tam aspon duch na moj test spravila som to den očakavanej menstruacie posielam foto

kristinatop96
16. jan 2023

@pamelaandersom ahoj, ja nie som hľadacka duchov na testoch a za mňa je tento žiaľ negatívny.

pamelaandersom
16. jan 2023

@kristinatop96 a tento podla teba?

janulicek061
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre