Pozitívny test na 8. deň po ovulácii

nika9393
15. okt 2023

Ahojte baby, dnes rano mi vysiel takyto testik, som len 8DPO viem ze je na testovanie este skoro, ale badam na sebe aj ine príznaky ktore by mohli s tehu suvisiet preto mi to nedalo a skusila som. Test som zopakovala o par hodin no čiarka sa neukazala. Myslite ze by som mohlo zadarit alebo je to pravdepodobne chybny test?

vivienkalejova
15. okt 2023

@nika9393 podľa mňa áno aj ja som tak mala takže gratulujem skus o 2 dní a určite bude silnejšia

zanzilady
15. okt 2023

Tiež si myslím že je pozit. Ja som tiež 10dpo ráno mala jednu čiarku skôr ducha a poobede nič. A na druhý deň ráno bola zas silnejšia 🙂

bea275
15. okt 2023

Môžem sa spýtať aké zmeny si na sebe spozorovala? Gratulujem potichučku 😊

dadka128
15. okt 2023

@nika9393 test si zopakovala a neukazala sa ? Tak potom chybný test ..
Skus rano test inej značky

nika9393
autor
15. okt 2023

@dadka128 ano zopakovany aj ina znacka a snehobiely, skusim zajtra rano no velke sance tomu nedavam☹️

nika9393
autor
15. okt 2023

@bea275 tahanie a pichanie v podbrusku, zimnica a zadychanie po vyjdeni par schodov

zanzilady
15. okt 2023

@nika9393 ja som mala na začiatku poobede tiež biely 🙂 držím palce ráno 🥰ale ja si myslím že tam čiarka bude

bea275
15. okt 2023

@nika9393 pridaj nám sem ráno test, ja si tiež myslím že bude pozitívny 😉 držím palce

nika9393
autor
16. okt 2023

@bea275 dakujem ale dva testy vysli rano negativne. Bol to pravdepdoobne chybny test (pepino comfort) a psychosomaticke priznaky som so navodila sama..😥tehotna nie som

nikiki29
16. okt 2023

@nika9393 na 8dpo podozrivo silná čiarka. Ale kým nie je MS ešte nezúfaj. A neodporúčam kupovať pepino

maryetta
16. okt 2023

Mohla si mat posunutu ovulaciu. Ked skus o par dni. Zbytocne sa ale nestresuj. Uvidis to potom jasnwjsie ako teraz kazdy den testovat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre