Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Prečo priberám?

kaciatkoparis
26. jún 2014

Ahojte je mozne za 1.mesiac tehotenstva ( nwm to este naisto ale mam vela takych priznakov , ktore tomu naznacuju az zajtra idem ku gynekologicke) , aby som pribrala? Kazdy my vravi, ze som pribrala dokonva aj ja mam ten pocit.Prv som si myslela, ze sa my to iba zda ale ked my to povedali aj ini tak som sa nadtym zamyslela.Nejde mi to do hlavy lebo uz asi 5 rokov bud na vahe "stojim" alebo chudnem 1,2 kg
..viem, telo sa meni ale nejde my to do hlavy cely rok nic resp.5 uz asi cca a idrazu prave teraz tento mesiac ked mam vazne podozrenie, ze cakam dieta priberam.Nebolo by to skoro? Pocula som, ze aj zo sexu sa da priberat ale tak je my to akesi divne a nejak tomu neverim.Prosim o nazor🙂 Dakujem 🙂

gromkaver
26. jún 2014

@kaciatkoparis najprv sa ta opytam, ci si si nerobila ziadny test? uz len co mi den meskala "mrcha" som si robila test a az ked bol pozit., tak som volala gyn., ze ci mi moze tehul potvrdit. Pokial si, tak gratulujem, ale za prvy mesiac nepriberies, lebo plod este nema extra rozmery, teda je to fazulka, ale mozes sa viac zavodnovat a z toho ten vzostup na vahe....
P.S.: nechcem ta poucat, ale prosim ta, oprav si tie hrubky v tvojom prispevku ("mi", ako mne sa pise s makkym "i" - my=mnozne cislo) 😉

kaciatkoparis
autor
26. jún 2014

@gromkaver no ja si robila test az 2x a vysiel negat. Ale mala som taky hnedy divny vytok, ktory som nikdy predtym este nemala a trval zhruba 2-3 dni a menzes my dosiel ale bol straasne slabucky alo keby len slabuckybytok trval tolko dni ako vzdy lenze neslo o klasicku menstruaciu, ktotu bezne mmavam, slo len o tzv."par kvapiek" za cele 4 dni a ani bolesti som nemala take strasnezako bezne mavam tak nwm no fakt uz xe co si mam mysliet :( zajtra idem ku gynekologicke mojej :( ... Heh ano vdaka za opravu vies co ja uz ani nevnimam jak pisem cely mesiac som v neistote a taka som dost mimo aj strasne cadto unavu pocitujem casto si aj tak poobede na troska lahnem lebo normalne nevladzem sama zo sebou neviem ci to je prepracovanostou , stresom alebo som fakt v tom ...

gromkaver
27. jún 2014

@kaciatkoparis ja som mala pri prvom ten hnedy vytok a brala som aj lieky na udrzanie tehotenstva a unavena som bola stale. tak hadam ti to dobre dopadlo a cakas babatko... daj vediet ako si dopadla 😉...

monca1982
28. jún 2014

Ja som ani nevedela, že som tehotná. Všimla som si to až 2 týždne po počatí. Akurát sme bežali štafetu Od Tatier k Dunaju, mala som strašne zlé časy na všetkých úsekoch a ukrutne ma boleli prsia pri behu. Potom nedošla menštruácia, kúpila som si test a bol pozitívny. Prvé tri mesiace som schudla 2-3 kilá. Priberať som začala až od štvrtého. Vidieť to bolo až v šiestom.

Počkaj si na to, čo ti povie gyn. Ešte to nemusí byť tehotenstvo. Priberať môžeš z rôznych dôvodov. Ale 1-2 kilá ešte neznamenajú nič. To ja pred menzesom bežne "priberiem" aj 3. Je to len zadržaná voda.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli