Prerušovaný styk a možné tehotenstvo

10. feb 2021

Ahojte zienky 🙂 chcem sa vas opytat ci ste tu niektora otehotnela aj ked to partner nedal dnu ale urobil to mimo posvy. Myslim prerusovany styk. Bez ochrany. Neviem ako inak to napisat tak to pisem takto 😇 a ze ci staci ked ide partner po styku na malu na wc. Mam partnera s ktorym sme spolu par mesiacov a najviac si to uzijeme bez kondomu, on na to nie je zvyknuty. Ved chapete. Nechranim sa ziadnou antikoncepciou.. je tu taka sanca ze ste ostali tehotne za takychto okolnosti? Mam na mysli kvapky lasky, alebo ako sa tomu hovori, vraj sa z toho da otehotniet. Dakujem za odpovede 🙂🙂

autor
10. feb 2021

Chcela som dodat, len som nedopisala. Ze ci staci ked ide partner na malu po styku a potom chceme pokracovat.

petka_3
10. feb 2021

No, ak otehotnieš, nebudeš zďaleka prvá ani posledná. Stáva sa to dosť často. 🙂

meluela
10. feb 2021

Ked ste spolu par mesiacov a dieta by vam poriadne domotalo zivot, tak je to dost blby sposob ochrany. Ak by ste uz planovali spolocny zivot a pripadne otehotnenie by bolo v pohode, potom je to vcelku spolahlive. Pouzivali sme dlhodobo vela rokov a asi 2-3 krat z toho bola ciarka na teste, ale iba biochemicke tehotenstvo. Daj si predpisat HAK, vnutromaternicove teliesko, pripadne prerusovana v kombinacii s pharmatexom .. to mas potom rozumne nizke riziko.

autor
10. feb 2021

@meluela Neriesime zatial nejaku spolocnu buducnost, ale zas na dieta uz vek mame a aj financie. Cize aj keby sa to stalo tak by to bol sok, si myslim kedze sme spolu fakt kratucko. Ale to nie je teraz podstatne iba ma zaujimali nejake osobne skusenosti ci sa to niektorej stalo ze fakt nemalo ako keby z “coho” ale boli to tie tzv. Kvapky lasky .. viem ze sa to stava ale ze ci to je moc caste.

autor
10. feb 2021

@meluela co sa tyka Pharmatexu, neviem ci je ucinny predsalen je to gel a pride mi ze to nemusi byt take ucinne. Antikoncepciu nechcem z osobnych dovodov.

autor
10. feb 2021

@petka_3 Vazne? Ako vravim pocula som o takych pripadoch ale zas je dalsich xy zien co takto ziju stale na takom prerusovanom styku bez ochrany a neotehotneju lebo to beru tak ze nemaju z coho. Ja som tiez taka, z casti ale zaujimalo ma to zo zvedavosti ci to je naozaj take mozne 🙂

meluela
10. feb 2021

no ale okrem tych kvapiek lasky sa moze aj on pomylit .. nie je to to az take zriedkave .. samozrejme ze bude tvrdit ze jemu sa to nestane .. ale stane 🙂 pharmatex ma potvrdene velmi dobre vysledky z vyskumov a aj tak som ti pisala ze prerusovana + pharmatex -- potom mas to riziko fakt minimalne ked nic nejde dnu a este tam je aj spermicid (tabletka/gel)

autor
10. feb 2021

@meluela Praveze on je taky, ze zije v tom ze pokial nic nejde dnu pri vyvrcholeni tak nemozem byt tehotna.. A dakujem za info ohladom toho Pharmatexu

petrisa213
10. feb 2021

My sme takto s priateľom fungovali. A presne takto mame 2 deti 😁 boli sme spolu 5 rokov keď som otehotnela 1x.

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
meluela
10. feb 2021

@taskataska to je pravda ze su tam aj ine rizika (pohlavne sirene choroby), i ked statisticky asi najviac to tehotenstvo hrozi. Skoda ze u nas nie je bezne nechat sa niekde kompletne otestovat na STD. Co citam tak v niektorych krajinach je to uplne normalne ... u nas by sa asi clovek stretol dost s nepochopenim a lekari by na neho kukali ze co tak mohol stvarat ked potrebuje tie vysetrenia. Ak by to bolo tak, ze cerstvy par spolu zajde do nejakej prijemnej ambulancie na termin bez cakania a do par dni ma vysledky smskou, vela ludi by sa na to dalo.

autor
10. feb 2021

@taskataska S neznamym partnerom? O com tu vravite ? Je to moj priatel len par mesiacov, to ci sa pozname je uz vec nasa. Skratka nam to tak vyhovuje a chcela som iba vediet ze kolko zien takto dokazalo otehotniet. To je cele

autor
10. feb 2021

@petrisa213 Takze z kvapiek lasky?

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
brona235
10. feb 2021

Po dvoch detoch a davani si pozor... tu je nas prerusovany styk... 😂

mimi27712
10. feb 2021

S manželom takto fungujeme 20 rokov, mame dve deti, ktoré sme počali na 1. krát ako sme sa rozhodli ich mat. Nikdy som žiadnu antikoncepciu nebrala a ani neplánujem, manžel si dáva pozor

dadus_ka
10. feb 2021

Áno ja som tak otehotnela s manželom, čakáme teraz druhé 😅 a to som nemala mať ani ovulaciu ani plodne dni vtedy a po styku som hneď išla aj do sprchy sa poriadne poumývať ze co keby "nahodou" 🤣 a tyzden po tom sexe mi prislo na vracanie keď som zjedla oškvarky (ano len tyzden po) a uz sa to mojmu mužovi nezdalo 🙈 po pár dnoch som si urobila test ešte pred menzesom lebo kazdy den mi bolo zle od zaludka a bolo vymalovane 🤣

mimer
10. feb 2021

@brona235 hahahah zabiteeee..pobavilo 😉😉😉👌

mattkapd
10. feb 2021

My sme takto fungovali 7 rokov ale boli sme s tým v pohode aj ze keby náhodou tak by sa nič nestalo.. Mali sme obaja robotu a vlastný byt

kitycat
10. feb 2021

Keby hlupost kvitla... Vazne? Toto sa pyta dospela zena?

Ak otehotniet nechces tak sa chran... Ak by vam to nevadilo aj nadalej cikajte medzi sulozou

janulienka1103
10. feb 2021

Áno, stalo sa to nám po 2,5 roku čo sme boli spolu teraz nám robí radosť skoro 10 mesačná slečna ☺️ ale tak my sme plánovali budúcnosť spolu samozrejme, len malú sme neplánovali ešte, ale myslím, že ona to vyriešila všetko za nás 😀

petrisa213
10. feb 2021

Áno z kvapiek lásky. Ešte sme dieťa nechceli, resp až keď sa zabehneme v novom vlastnom byte a zariadime všetko. Druhýkrát som otehotnela 2 mesiace po pôrode, to tiež boli len kvapôčky 🙈 až naše tretie dieťa je konečne plánované 🙏

dollyzv
10. feb 2021

Ex tak nabuchal svoju ex 🤣🤣 a myslím že ďalšie milióny detí prišli takto na svet 😁😁

amelie2017
10. feb 2021

Po svete chodia miliony ludi, ktori su tu len vdaka tomu, neboj, stihnem vytiahnut. Ale rovnako dalsie miliony ludi tak sexuje roky rokuce a deti maju len planovane. Kazdy pohlavny styk, aj ten s hak, kondomom, pharmatexom,....moze skoncit tehotenstvom.
Je na vas, aby ste si pripadne tehotenstvo vydiskutovali co najskor.

autor
10. feb 2021

@dadus_ka fuuha tak to je teda .. 🙂

autor
10. feb 2021

@mimi27712 dakujem za vasu odpoved 🙂 preto vravim ze to je ako kto. Len ma zaujimalo kolke tu tak otehotneli

milka1988
11. feb 2021

Napíš mi správu prosím 🙏

veronikalubko
11. feb 2021

@brona235 slniečko 💙😁

emmusska
11. feb 2021

Co ti napisat ano je, lebo podla mna nikdy si nemozes byt ista, ci neusla aspon kvapka a pri niektorych otehotneniach to proste staci

dadus_ka
11. feb 2021

Ale tak tesime sa, my sme chceli druhé len sme chceli este pockat lebo akurát staviame dom 🙈😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre