Prerušovaný styka a možné tehotenstvo

9. jan 2022

Vcera sme mali s muzom prerušovaný styk, neurobil sa do mna. Mam ovulaciu akurat cítim ze ma bolia vaječníky a mam výtok.Mam ist do lekárne kupit tabletku PO? Je tam sanca na otehotnenie? Dakujem😃vcera sme boli taki nejakí vzrušení ze nejako sme si to neuvedomili

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
9. jan 2022

@hazelgracegus to chapem len ci je to az na tu tabletku.. si narušim cyklus uplne

noemikatka
9. jan 2022

naruší sa ti cyklus z tabletky ak to do teba nedal tak je mala šanca že ostaneš tehu ak ste mali sexe bez ochrany mohol mat predejakulacnu tekutinu ktorá obsahuje spermie mi z partnerom máme nechraneny styk už 3r a nikdy nič a stalo sa že sme mali ak prerusovany kde je vedcsia šanca ale nic sa nestalo je to celé o ženskom tele my do vnútra nevidíme čo sa deje je to len ma tebe čo urobíš buď risknes to že počkáš čo si myslím že na 90% tehu nebudeš alebo si daj tabletku ktorá môže a nemusí pomôcť mne raz nepomohla ale to vtedy dal domna a boli sme si toho vedomý tabletku som si dala na druhý deň ale uz bolo neskoro🙈😁✊

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monka105
9. jan 2022

Prepáč, ale na kerú Máriu potom sexuješ bez ochrany, keď následne stresuješ a vypisuješ na fóra? 😄 Tabletka po nie je antikoncepcia, tak buď používajte kondóm alebo si nechaj predpísať tabletky, vždy keď sexuješ môžeš zostať tehotná. Mimochodom pevne verím a dúfam, že nie si tá istá osoba, ktorá tu minule riešila biely povlak na kondóme, keď sa do nej muž ani nespravil a či si má dať tabletku po, lebo ak hej, máš seriózne problém.

autor
9. jan 2022

@noemikatka Dakujem pekne pomohla si mi v rozhodovaní 😊

autor
9. jan 2022

@monka105 nebudem ti ani odpovedať😘

polamanelego
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
9. jan 2022

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre