Príznaky pri negatívnom teste

betka136
29. jan 2022

Ahojte žienky, s manželom sme sa začali len pred nedávnom snažiť o bábatko, cykus mávam pravidelný no momentálne mi mešká menštruácia deviaty deň. Skúšala som si robiť tehotenské testy ale všetky vyšli negatívne. Posledné dni ma strašne bolí chrbát pod lopatkami, býva mi často zima a občas ma pichne v podbrušku. Je ešte šanca že by som mohla byť tehotná? Mali ste niektorá takéto príznaky aj s negatívnym testom a napriek tomu ste boli tehotná?

amelia89
29. jan 2022

@betka136 realne, uz 1 den po MS by ti akykolvek test ukazal ze si tehu. Takze mrzi ma to ale nemysli si ze si.

betka136
autor
29. jan 2022

@amelia89 v tom prípade nechápem prečo mešká tak dlho, do teraz keď meškala tak vždy deň-2 😕

jaskolka
29. jan 2022

Je veľa dôvodov, prečo môže menzes meškať, a nemusí to byť len tehotenstvo(nachladbutie, cysta, myom, stres, psychické dôvody, )
Tiež myslím, že tehotná nie si, test by už ukázal koľajnice, keby si bola.

betka136
autor
29. jan 2022

Dakujem za odpovede, ked ju v najblizsich dnoch nedostanem, pojdem k doktorovi 😕

maggg111
29. jan 2022

@betka136 mne meskala 5 dni malá som rovnake priznaky.. a mám zanet a mykozu... meskalo mi 5 dni a dali mi vyvolavacku..

betka136
autor
29. jan 2022

@maggg111 tak to si ma nepotešila :/ tajne som dúfala, že sa zadarilo, každopádne uvidím čo mi povie doktor

maggg111
29. jan 2022

@betka136 urcite nemusis mat stejnu situaciu ako já, držím prsty

andie2810
30. jan 2022

@amelia89 to nie je celkom pravda... v mojom okoli ani jednej žene neukazalo v prvy deň meškania.. až neskôr.. jedna dokonca až po 12 dňoch... 🤷‍♀️

amelia89
30. jan 2022

@andie2810 v mojom okoli ukazalo uplne kazdej. V tvojom okoli teda maju vsetky zeny posunutu ovulaciu lebo okolo 14.dna od styku to uz jednoducho vidno je.

kulumulu123
30. jan 2022

@betka136 mne takto začal blbnut cyklus keď som mala pozit covid test a ta zimnica bola aj u mňa... Skus spraviť ten.

andie2810
30. jan 2022

@amelia89 ano ja tomu rozumiem ☺️ Len som reagovala pretože autorka nenapisala kedy mala ovulaciu a hneď prvý komentár že bohužial ale už by bolo vidno ☺️ Preto som napísala že to nemusí byť tak celkom pravda ☺️

amelia89
30. jan 2022

@andie2810 9. dni po meskani menstruacie? Tak ja neviem keby jej meskala 2 dni este ok ale 9, je naozaj velmi vynimocna situacia. Vsetko asi moze byt,ale ja som normalny realista tak nebudem jej pisat ze ak mala
posunutu ovulaciu 2 tyzdne je to este mozne ked sama pise ze mava pravidelny cyklus.

andie2810
31. jan 2022

@amelia89 v pohode, ja sa nehádam ☺️ Bohužial môže to byť aj tak, aj tak...

betka136
autor
31. jan 2022

@kulumulu123 kvoli práci si robím test kazdy tyzden a vzdy je negativny, nemam ani ziadne priznaky takze koronu nastastie vylucujem😮‍💨

betka136
autor
31. jan 2022

Dievcence v piatok idem k doktorovi tak sa snad uvidi v com je problem 😕 zatial 11 dni meskanie 😕

kulumulu123
31. jan 2022

@betka136 OK tak to máš super mne úplne rozhodla inak super pravidelný cyklus

nina19833
31. jan 2022

Podla mna si spravila dobre, lekar ti isto povie preco ti meska cyklus

janka_01
19. sep 2022

@betka136 ako si vtedy dopadla?

betka136
autor
20. sep 2022

@janka_01 po 14 dňoch menštruácia prišla, ešte sa to opakovalo viac krát, doktorka robila vyšetrenia a všade som mala dobré výsledky. Nakoniec sme si v júly povedali, že si dáme pauzu od snaženia a budeme si len užívať a v auguste som zistila, že som tehotná🥳 v mojom prípade asi zohrala veľkú rolu psychika

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre