Príznaky pri uhniezďovaní

cillamilla11
13. mar 2012

Chcela by som vediet ake ste male ,,ked ste mali,, niektora z Vas nejake tie priznaky pri uhniezdovani. Ci sa to da citit alebo nie,ze sa Vam zadarilo a tak .... Tak teda cakam na odpovede 😉

lenka07
11. okt 2013

Ja mam podobny problem vcera sme s manzelom isli na plno cez plodne dni snazime sa o babetko po potrate a dnes mam krvavy vytok ale nie silny ale krvavy je znovu potrat alebo sa mozem testit na dve ciarky som opatrna aby sa to nepokazilo

beyonce11
11. okt 2013

Ja som mala ovulku na 15 den PM na pravom vajecniku bol folikul 22mm, bol urobeny ultrazvuk a 21 den PM som skoncila v nemocnici mala som silne bolesti v podbrusku vystrelujuce do pravej strany,nevedeli co somnou ,z gynekologickeho hladiska povedali ze som ok ze to ma nemoze tak boliet,tak somnou na chirurgiu ze pri slepe crevo ,chceli ma operovat 😒 ale pila som vodu tak to posunuli na 23hodinu,lenze po ifuzii bolesti ustupili a cez noc som spala po sediacky lebo ked som si lahla myslela som ze mi urve pravy bok 😒
Mala som zvysene bielkoviny a krv v moci.
Dalsi den rano som bola na velku stranu a bola som do pol hodky fit uz ma to nebolelo len troska podbrusko.
Takze dodnes neviem ci to bolo uhniezdenie alebo nieco z crevami 😀
Piatok 13teho ma prepustili a 23 som si zrobila len tak tehu test bo mrcha mi meskavala skoro vzdy tak som ani netusila ze by to vyslo a boli tam // 😀
Dnes ma moje slepe crevo 6,5mesiaca 😀
Dodnes sa na tom smejeme 😀

alienka000
11. okt 2013

@lenka07 kedy si potratila? a bola si na kyrete? Lebo to moze byt este docistovanie po tom... Ja napriklad som bola na kyrete, presne do mesiaca prva MS, ako skoncila, tak tri dni nic a potom sa mi este na dva-tri dni vratil slabucky krvavy vytok... Isli sme naplno hned po prvej MS takmer kazde dva dni a nepodarilo sa - a prave preto si myslim, ze som sa este kusok docistila a preto nevyslo 😒 Vsetky vysledky aj maternica uz boli ok v tom case... Ale nie som doktor, len moja uvaha 😀

maycu
11. okt 2013

Ahojte baby,
dúfam že mi niekto vie poradiť, snažíme sa o druhé bábo, v máji som mala potrat ☹ ,a lekár mi povedal že už v septembri môžme skúsiť znovu bábo 🙂,tak sa aj stalo, no neviem presne aký mám cyklus lebo doteraz som brala antikoncepciu a mala som pravidelnú menštruáciu.no podla toho som mala dostať 4.10 a nič. tak som si spravila test no nie hne´d ale bola tam slabá druhá čiarka. tak som sa potešila, o dva dni som si urobila ešte jeden pre istotu a tej síce tiež bola čiarka ale ešte slabšia( bol to iný test).No až doteraz som bola v tom že som tehu , ale dnes večer som začala trošku krvácať skôr by som povedala že som mala taký ružový výtok. spravila som si ešte jeden test a tan je jednoznačne negat. tak teraz čo ☹, poraďte mi niekto. ďakujem za odpovede. Maya

dadulik1993
11. okt 2013

ahojte ja som napr.nemala vobec ziadne priznaky ani som o tom needela 😉

lenka07
11. okt 2013

@alienka000 ja som mala zakrok robeny 4.6 2013 na moje meniny (zamlknuty potrat v 10tt )a lekar mi vravel ak by sme chceli skusit mozme v auguste -septembri -aj sme skusali no zatial nic tak dufam ze tento krat to bude na 100%len mam obavu ci sa netesim priskoro snad si kupim teh.test ale az v pondelok musim to vydrzat to napatie 😅 😉

janinna11
11. okt 2013

Ja som mala dostr intenzivne bolesti, ako pred M, az som sa bala, ci nie je mimomaternicove, a tak som sla so strachom k dokt., no nastastie bolo vsetko ok.

alienka000
12. okt 2013

@maycu musis ist k lekarovi jednoznacne... Prve testy nie su vzdy stopercentne a slabe krvacanie mava vela zien. Moja kamaratka mala dokonce este pocas tehotenstva prvy mesiac celu menstruaciu - slabsiu ale mala 😉
Ked pojdes ku gyneko, tak kedze podla toho co pises, by si mohla byt nejaky 6-7tt uz by mohol nieco vidiet 😉 drzim palce

alienka000
12. okt 2013

@lenka07 este na tvojom mieste pockam s testovanim, zbytocne sa nestresuj a pockaj aspon do dna ockavanej MS 😉 A hlavne ked si mala plodne dni len dva dni dozadu, tak vajicko este len putuje vajcovodom do maternice, uhniezdovat sa zacne tak najskor o tyzden 🙂 Potom ti vobec moze stupat HCG a vies nieco zmerat testom 😉

maycu
12. okt 2013

@alienka000
ahoj,

no dnes som začala už silnejšie krvácať no uvidím , možno že to bábo nebude ,len po potrate už strašne túžim pobábatku, ďakujem za radu.

alchemilkazltozelena
12. okt 2013

ja som nemala ziadne priznaky, myslim spinenie alebo tak, len implantacny pokles bazalnej teploty, rano mi bt klesla o 0,3 stupna a v ten vecer som urobila test a uz tam bola druha ciarka, sice este slaba, ale bola a na druhy den mi bt vyskocila na 37 🙂 a to som bola 13dpo

ivec16
12. okt 2013

ja som mala ryzovy vytok a pichalo ma na lavej strane v podbrusku a tam bolo aj uchytene... je to velmi idi -vindi..

alienka000
12. okt 2013

@maycu vies, vela mamiciek tuto na MK ma pravdu, ze je potrebne psychicky sa ukludnit a babo pride. Ja som sa po prvej MS sledovala ako blazon a ked prisla MS, tak som si aj poplakala 😒 Teraz viem, ze chcem babo, ale musim byt v pohode, preto trosku odkladame snazenie, nech mame optimalne podmienky aj v zivote 😉 Drzim palce nech sa ti to splni a mas vytuzene babatko 🙂

maycu
12. okt 2013

@alienka000ďakujem a aj ja Vám držím palce 🙂

lenka07
16. okt 2013

Ahojte aj mi s manzelom sa snazime o malinky batostek aj som mala plodne dni 7.10 sme sli na plno a pred tyzdnom som mala krvavy vytok a dnes ma pobolieva v podbrusku tak neviem ci pride mm alebo sa mam tesit vcera som si robila aj test lebo som to nevydrzala ale bol negat. Som smutna no nevzdavam sa 🙂

julienka85
17. okt 2013

@lenka07
to vyzera velmi slubne.
Ja som mala plodne dni 7-9, priesv. vytok 7.
dnes ma pobolieva v podbrusku... ako pred M .. ale M by mala prist az 23. vcera testik negat.- ale asi este skoro.... nech to je ako to je ale chcem to uz vediet lebo ma porazi.... neviem sa na nic sustredit.

lenka07
17. okt 2013

@julienka85 viem ako sa cítiš ja sa tiež neviem dočkať jeden test som si robila predvčerom a bol negat. Ešte počkam do pondelka potom skúsim ešte jeden test snáď už bude taký ako očakávam , moje deti sa stále vypytujú či k nám ešte príde "bocian" 🙂 . Moja mestr .by mala prísť tiež 23 .10 tajne dúfam že nepríde 🙂

lenka07
20. okt 2013

🙂 Dievčence ja som do pondelka nevidržala a musela som si spraviť test včera som sa skoro tykovala na svadbe u zńanych tak dnes hneď rano som si spravila tesík a súúú tam dve čiaročky aj keď druhá je slabučká jupííí 🙂 test som si robila aj preto aby som vedela či mozem niečo brať akosi sa cítim blbo bolí ma hrdlo a hlas mi odyšiel asi na dovolenku v lekarni som si kupila pastilky propolky med sa šípky (pre teh .) podla lekarnika sú neškodné a neviem čo by som ešte mohla brať ozaj aj paralen som brala . Vďaka ti Bože že si na nás myslel 🙂 . Ja sa tak velmi teším ešte to nevie nik z mojích najbližších totiž ešte spinkajú po svadbe 🙂 ste prvé s kým sa o túto správu delím 🙂

dadulik1993
20. okt 2013

Ahojte babulky 😉 my ked sme sa snažili tak som sa sledovala a každý cyklus osm myslela že už to bude... ale nie ked som prestala na to mysliet odosli sme s priatelom do zahranicia tak som po mesiaci otehotnela a to sme sa snzili 2roky.. a vobec som uhniezdovanie necitila 😉 drím všetkým snažilkam palce a hlavne to chce klud 🙂

milaciky
21. okt 2013

@beyonce11 tak ja mam podobne príznaky, v piatok som bola pri doktorke, lebo má bolela ľavá strana ako pri zápale ladvin, tak mam zvýšené bielkoviny a aj krv v moci a nejaké baktérie v krvi. Naposledy som test robila v sobotu a bol negatívny, ale mrchu čakám až v piatok. Ináč som prvý krát spinila počas ovu a od stredy- štvrtku tiež spinim, len raz za deň mi vytecie trosku krvi a od vtedy mam aj tie bolesti.

dadulik1993
21. okt 2013

@milaciky ahoj mne ukazal test az ked mi ms meskal 4 dni a vyueralo to asi takto vid foto 🙂 takze nic nieje stratene 😉 drzim palce

milaciky
21. okt 2013

@dadulik1993 keby to tak bolo 🙂

dadulik1993
21. okt 2013

@milaciky hlavne klud ja som tomu tiez neverila kedze sme sa snazili skoro 2roky a ked som zbadala tie slabucke // tak som myslela ze sa mi to zda 😀 vydz do dna kedy ma prist ms a az potom testuj 🙂 pevne nervy zelam aby si to dovtedy vydrzala 😉

milaciky
21. okt 2013

@dadulik1993 ďakujem už len 4 dni

beyonce11
21. okt 2013

@milaciky drzim palce nech su kolajnicky 🙂
Potom daj vediet

beyonce11
21. okt 2013

@lenka07 ja som si v tehu kupila v lekarni septisan tabletky na cmulanie pomohli

milaciky
21. okt 2013

@beyonce11 dám vedieť 🙂

lenka6309
13. máj 2014

AHOJTE.PORADI NIEKTORA?menstruaciuu by som mala dostat v nedelu , no mam silne bolesti v podbrusku a sem tam ma bolia prsia tak na dotyk a kazde rano ked idem cikat a utriem sa tak na papieri je trosku krvi, a tie bolesti v krizoch. neviem co si mam o tom mysliet ☹

kotatko1232
13. máj 2014

@lenka6309 NOOOO mozno je to uz ono.ja ked som bola tehotna tak som mala podobne priznaky 🙂
Možno som ti s prijemnila den🙂

lenka6309
13. máj 2014

@kotatko1232 tak ja pri prvom tehotenstve som sa neak nesledovala a teraz som s toho neak zmätená.pravdaže by som sa potešila 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre