Príznaky pri uhniezďovaní

cillamilla11
13. mar 2012

Chcela by som vediet ake ste male ,,ked ste mali,, niektora z Vas nejake tie priznaky pri uhniezdovani. Ci sa to da citit alebo nie,ze sa Vam zadarilo a tak .... Tak teda cakam na odpovede 😉

nibiru
13. mar 2012

10min. krvacanie cista cervena krv potom nic o 4dni bola ruha ciarka:o)

silvia545
13. mar 2012

@cillamilla11 pri uhniezdovaní cítiš také jemné pichanie v maternici a pobolievanie podbruška ako pri ms 😉

cucu2
13. mar 2012

ja som len slabucko zakrvacala.A to som si dala Ibuprofen, lebo som si myslela, ze som dostala menz..,

bambi2
13. mar 2012

@cillamilla11 niektore to pocitia... mna pichlo 3x v podbrusku a strasne silno... 😉

lusina
13. mar 2012

to je velmi induviduálne, povačšine ženy hovoria, že necitili vobec nič, ja som citila slabe pichnutie na lavej strane a tak tyžden pred ms silne bolesti na ms, ale nenormálne bolesti a krče. 🙂

foxylis
13. mar 2012

ja som prave v tomto obdobi 🙂 citila som dnes silne pichanie v brusku, ake som este nemala predtym a boli ma brucho ako pred ms. Dnes som mala ducha na tt, tak dufam,ze to male sa uz "zabyvava" 😀

cillamilla11
autor
13. mar 2012

fuu ja som to nejak nesledovala takze aj moze byt ze som mala pichanie neviem.ja som skor mala 5dni take stavy ze ma naduvalo straaaaaaaaaaaaaaasne moc 😕 to ma nikdy nezvyklo mala som brucho jak kíbel a to ani som nejedla nic take moze byt aj to uhniezd, ?a kedy zacnu tie priznaky kolko dni po styku ci moze byt ze uz den po sexe sa to da citi?

irsina83
13. mar 2012

ja som sa zobudila na pichanie v podbrusku na lavej strane a 3 dni na to pozitivny test 😉 ale ci to bolo uhniezdovanie tak to neviem 😉

dominika1516
14. mar 2012

aj ja mam to pichanie na lavej strane a sex je pre mna coraz bolestivejsi hlavne pri niektorych pohyboch dnes idem kupit tt a uvidim ako dopadnem 🙂

cillamilla11
autor
14. mar 2012

@bambi2 a ty ako? 🙂)) bola si uz u lekara ? ako prebieha tehotenstvo 🙂)))

alena16
14. mar 2012

@cillamilla11 Den po sexe tazko. Oplodne vajicko sa zacina uhniezdovat v maternici najskor az na 5. den po oplodnení. Ale kludne aj neskor.

alena16
14. mar 2012
cillamilla11
autor
14. mar 2012

@alena16 jeee to je super 🙂

zuzka409
14. mar 2012

ja mam tiez pichanie v podbrusku ...a taky divny tlak v brusku ale testovat nejdem pockam az do druheho tyzdna na termín mrchy :D

zuzka409
14. mar 2012

@zuzka409 snad to bolo uhniezdovanie ale nejdem si nic namyslat :D

sympa1
14. mar 2012

@cillamilla11 ziadne

moni1007
14. mar 2012

Ahojte. chcela by som sa vas spytat na vas nazor. s manzelom sa snazime o dietatko od augusta. dnes,ale s vacsou pravdepodobnostou zajtra by som mala dostat menstr. Samozrejme dufam,ze ju nedostanem 🙂 a teraz k tej otazke. Necele 2 tyzdne pocitujem nevolnost od zaludka, nie je to pravidelne a ani kazdy den,stane sa, ze v priebehu jedneho dna mi je niekolkokrat dost blbo, ale len chvilkovo, z nicoho nic to pride a potom zmizne a napr.na druhy den mi je v pohode, mohlo by sa to povazovat za tehotensku nevolnost? okrem toho som jedenkrat zvraciala mam uz niekolko dni slabu hnacku,co som citala,ze niektore baby to mavaju na zaciatku tehu. inak,pocitujem slabe bolesti v podbrusku a aj krize ma bolia,ale to moze byt priznakom prichadzajucej menstr. Tak myslite,ze uz sa nam mohlo zadarit?uz sa neviem dockat zajtrajsieho dna. test si nechcem robit,lebo vzdy som bola sklamana... dakujem za nazory 🙂

bambi2
14. mar 2012

@cillamilla11 ja super... v pohode.. este som nebola a este sa ani nechystam... 😉 az koncom aprila... staci... 🙂

julka31111
9. okt 2012

ahoj baby chcela som sa opytat poslednu ms som mala 19.09.2012 no dalsiu mam mat 17.10.2012 a 7.10 a 8.10 som mala bolesti strastne akoby som mala dostat menstruaciu no ked som bola na wc na papieri som mala taku akoby vytok takej cervenej farby no bolo iba trosku co myslite co to moze byt?? s coho to mozem mat?? uz s priatelom rok sa snazime o mimino no nic.. myslite ze sa konecne podarilo ci nie???budem rada ak pomozete :D

anksunamonka
9. okt 2012

@julka31111 ahoj. tak v prvom rade ti poviem ze aj my s manzelom sa uz vyse 3 rokov snazime a stale nic. V júni sme boli na dovolenke v spanielsku a tiez som priblizne v strede cyklu dostala take slabunke krvacanie, tiez sťaby cervenkasty vytok, ale mne trval az 10 dni. celu komplet dovolenku som chodila do mora s tamponom a nevedela som co to je. hned ked sme prisli na SVK isla som k dokimu, urobil mi usg zospodu a zdelil mi ze tam vidi polyp na maternici. Strašil na hned hysteroskopiou. Lebo to slabucke krvacanie vraj sposoboval polyp. Ale ja som akykolvek zakrok odmietla. Dalsie krvacanie v juli bolo tiez velmi zvlastne, nie a nie prestat, sice uz v strede cyklu nebol cerveny vytok ale menzes mi trval uz 9 dni, tak som znovu isla za dokim, dal mi lutenyl na zastavenie krvacanie. Po menzese mi spravil znovu usg a polyp tam uz nebol. Vraj to krvacanie je hormonalneho vplyvu. Potom zas prisiel menzes a zas bol dlhsi, 8 dnovy, co ja mam maximalne 4 dni. Nasadil mi teda duphaston, na 3 mesiace, ze uvidime ako zareagujem. Zatial len 1 mesiac som ho brala a menzes vyzeral ze bol OK, tak uvidime co bude dalej....
noooo ale som sa rozpisala 🙂 a v podstate ani neviem, ci som ti pomohla, mozno nie.... ale ked ti to bude trvat, tak chod na vysetrenie.
a mozno sa ti tu ozve ina baba, ktora ti to lepsie vysvetli 😵

julka31111
9. okt 2012

@anksunamonka no ja som mala 7.10 len vecer a raz a 8.10 vcera som mala dva krat take ked som sa utrela a bolesti v podbrusku dva dni akoby som mala dostat menzes mne to dlho netrvalo ten cerveny vytok ci co to bolo.. preto sa pytam..ci to nahodou nejde o uhniezdovanie alebo s coho to mozem mat..

albao
9. okt 2012

Tiez ma silno pichlo v podbrusku, az som musela zastat ... zacala som tusit, ale nepripustala som si to. Dnes uz dcerka tiahne na 2 roky 😀 Pri druhej dcerke som necitila nic. Takze nic to neznamena.
Ani pokles v bazalnej teplote nemusi na 100% znacit implantaciu a ani implantacne spinenie nemusi byt z uhniezdovania ale z druheho nastupu estrogenu - takze neda sa to jednoznacne urcit. Na fertilityfriend.com su aj nejake statistiky.

nesqiki
14. okt 2012

Ahojte baby mam na váš jednu otazku.uz skoro 2 týždne chodim vkuse na záchod cikat skoro kazdu pol hodinu uz som mala aj take ze som šla aj 3x za sebou.nieco hrozné.a s priatelom sa snazime o babo ale este nic a chcem sa spytat na váš názor myslite ze to uz je to ze som v tom?dnes mam dostat krami ale zatial vobec nic ziadne priznaky okrem toho ze má kus bolia prsia.

monikka30
14. okt 2012

ahojte babule,s manželíkom sa snažíme o babo ale zatiaľ bezuspešne,mrcha mi skončila 4.10 snaha bola veľka o babatko keďže mam manžela doma len týždeň,donedávna som si myslela že žena môže otehotnieť len v plodné dni,no keď tu čítam kadečo tak už neverím ničomu....a dnes po 10dňoch od mrchy zase má čudný krvavý výtok ako pred mrchou,poobede ma aj pichlo na ľavom vaječníku....a teraz som si sem našla tuto diskusiu,myslite že by mohlo ísť o uhniezďovanie?

nesqiki
15. okt 2012

@monikka30 hej kludne moze ísť o uhniezdovanie.vtedy sa to najviac objavuje stym ze žena kus spini.

kiki6
26. okt 2012

nesqiki my sa snažíme už skoro 3 roky o druhé dieťa. Asi pred mesiacom som chodila tiež každú chvíľu na záchod, aj každú minútu, bola som si dať vyšetriť moč a všetko OK a tiež som myslela ale tehotná nie som, bohužiaľ. Takže jedine, že si spravíš tets a tak zistíš - to je určite väčšia istota ako tieto naše rady.

micak
28. okt 2012

ahojte, som 3dpo, od vcera pocitujem v kuse pichanie pod pupkom a na pravo, zrejme vajecnik..je to normalne po ovulacii alebo to moze byt priznak tehu? niekedy az musim prestat v cinnosti, co je to neprijemne..

micak
28. okt 2012

*oprava- som 4dpo

lenuskaa33
28. okt 2012

@nesqiki ahojte, mám taký podobný problém ako vy... no ako som išla mojej doktorke, tá mi len povedala že je to asi ovulačné krvácanie :( môže to spôsobiť aj stres, stretli ste sa s niečim takým?

biba6226
17. sep 2013

čaute baby. poslednu menštruaciu som mala 16.8.2013. Snažíme sa s priateľom o bábo... dnes je 17.9.a menštruácia nikde... chodievam mojmu gynekologovi na injekcie na upravenie cyklu už par mesiacov a doteraz som dostala vždy skoro na den presne. (+ - dva dni) ... od 27.8 do 1.9 som mala svoje plodne dni tak sme to skušali... 6.9 som mala hnedý výtok a trochu krvi sa tam aj našlo. v den ked som mala mať menzes som mala velmi slabý výtok s troškou krvi... v podbrušku pociťujem jemne, niekedy silnejšie pichanie a taký zvláštny tlak... prsia ma nebolia... nevolno mi nieje...
prosím Vas, mola by som byť tehotna,,, aj by som si spravila tehotenský test, ale nieje ešte priskoro na dostatočne množstvo hcg hormonu pri teh, teste?
dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre