Je pobolievanie maternice príznakom uhniezďovania?

12. máj 2021

Ahojte. Mali ste niektora taketo priznaky uhniezdovania?
Vcera v noci ma pred spanim pichlo v maternici, a od dnes poobedia mam jemne pobolievanie maternice - nieco ako na ms, len velmi slabucka intenzita to je. Aktualne som cca 8-9 dni po ovulacii. Menzes ne(cakam) o 5dni. Dakujem za rady.

kkovacovak
12. máj 2021

Ano môže to byť uhniezďovanie ale aj nemusí. Treba čakať

autor
12. máj 2021

@kkovacovak to bude dlhe cakanie 😄

kkovacovak
12. máj 2021

No to veru bude 😄 ale treba počkať. Ani test hneď po termíne ms nemusí ukázať pozitivitu. Len treba byť trpezlivá. Ak to tam je tak sa to časom ukáže 😉 držím palce

autor
12. máj 2021

@kkovacovak dakujem ti krasne 😘

hanka555
13. máj 2021

Ja som od 5dpo kazdy den citila bolesti ako pocas menzesu..a ten uz neprisiel

annie2205
13. máj 2021

Presne som toto iste mala dnes v noci. Totálne nepríjemne pichanie v maternici a rovnako som 8DPO a dnes ráno namna toto vybehlo, takze určite to môže byt uhniezdovanim 😊 Skús urobiť test, odporúčam mamatest 😊 Držím palce♥️

autor
13. máj 2021

@annie2205 juuj gratulujem 🤗 spravila som rano a bol biely mamatest, uz to preslo, asi je to potom pms. Dnes som 9-10 dpo. Raz som mala biochemicke a mamatest mi ukazal 9 dpo vecer uz taku ciarku ako tebe 😙

domka222
13. máj 2021

Keď sa nevieš teraz dočkať, potom ako budeš čakať 9 mesiacov, ak to náhodou vyšlo?

autor
13. máj 2021

@domka222 ked to raz vyjde po 6 rokoch snazenia a dr.mi potvrdi tehu, budem sa tesit 😉 (obaja mame vsetky vysetrenia aj podrobne spravene a nic sa nenaslo)..

domka222
13. máj 2021

To teda prajem veľa šťastia 🍀 nech čoskoro bude 👶

autor
13. máj 2021

@domka222 dakujem 😚

annie2205
13. máj 2021

Možno, že ti ukaze ešte neskôr 😊 nooo ja už nič take ako biochemické nečakám 😁 Som po MA a kyretazi takze teraz to už musí vyjsť 😁

netti87
13. máj 2021

@annie2205 Gratulujem moja 🌺

netti87
13. máj 2021

Po 6 rokov snazenia ? Velmi drzim palce ,vela stastie ☺️

autor
13. máj 2021

@netti87 dakujem pekne, aj ked som si uz zvykla, ze to za kazdym nevyjde 😑

lulupulu
15. máj 2021

Len ma zaujíma ze ako vieš ze ta pichlo v maternici 😀😀 toto sa snáď ani zistiť neda a to som 2x tehotna

annie2205
15. máj 2021

@lulupulu to, že sa ti to nestalo neznamená, že to neexistuje 😁 lebo mna tiež pichalo v maternici a tehotná som

kkovacovak
15. máj 2021

@lulupulu tiež viem kedy ma pichá v maternici. A to dosť často. Tak isto ako som vždy pred tehotenstvom cítila pichanie vaječníku.

autor
15. máj 2021

@kkovacovak mna dnes picha vo vajecniku alebo pri nom, skusila som rano test a nejaky naznak ciarky tam bol, uvidime aky bude zajtra. Hrozne ma bolia krize a pobolieva ma brusko na ms.. ale prsia nic, vobec ziadna zmena ani bolest ani nie su pevnejsie ako to byva pred ms.

kkovacovak
15. máj 2021

Tak to je ešte skoro. Mne ukázal test napr až 14 dní po začatí uhniezďovania. A to taký slabý že bolo treba naozaj veľa fantázie. Ešte je to len zbytočné vyhadzovanie peňazí

autor
15. máj 2021

@kkovacovak ked som raz mala biochemicke, uz 10 dpo mi ukazal ciarku a silnela potom. Tak uvidim zajtra lebo dostat mam zajtra najneskor pondelok.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre