Príznaky tehotenstva a negatívny test

15. dec 2023

Ahojte potrebujem radu. Snažíme sa o dieťa, menzes mi mešká 3 dni a dnes poobede test negatívny. Je mi strašne zle od žalúdka na vracanie už dva dni, mam citlivé prsia a boli ma hlava. Je možné že by test ešte nezachytil ?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katariiinkaa
15. dec 2023

Vieš presne kedy si mala ovuláciu? Nemyslím podľa výpočtu aplikácie..

autor
15. dec 2023

@katariiinkaa nie neviem

autor
15. dec 2023

@katariiinkaa lenže ak už mám príznaky tak test by mal vyjsť nie ?

ninka99865
15. dec 2023

Príznaky začnú vtedy keď telo začne produkovať hcg.. ja som ich začala mat keď digi ukazoval 3+.
Príznaky som mala každý mesiac už pred menzesom a v cykle kedy sa to konečne podarilo príznaky žiadne. Psychika je mocná. Držím prsty.. každopádne skús test o pár dni 🙂

katariiinkaa
15. dec 2023

hlava je mocnejšia než si myslíme.. samozrejme nehovorím že nie je možné že si tehotná, ale keď nevieš kedy si mala ovuláciu, tak je možné že bola neskôr a tým pádom ms ešte ani nemešká.. Alebo je priskoro na test kvôli tomu že bola ovu posunutá 🙂 Ťažko povedať keď nevieš kedy si mala ovuláciu.

autor
15. dec 2023

@ninka99865 lenže my sa snažíme už veľmi dlho a už dávno to neriešime keď bude tak bude . Nikdy som si nerobila testy nikdy som nemala príznaky . Preto sa pýtam že keď mi je teraz tak strašne zle na vracanie aj strašne grgam tak či je možné že test ešte neukáže

autor
15. dec 2023

@katariiinkaa len chcem vedieť či je možné mať príznaky tehotenstva a negatívny test či nie

pettom19
15. dec 2023

Priznaky, ktore popisujes,.mozu, ale nemusia suvisiet s tehotenstvom. Pockaj este par dni, potom skus znova test. Cyklus mas pravidelny?

cookie29
15. dec 2023

autorka jediny REALNY priznak tehotenstva je pozitivny tehotensky test. Vsetko ostatne moze byt vysvetlene inak, napriklad PMS, viroza, stres atd

13uzivatelka11
15. dec 2023

A koľko testov si si urobila? Ak jeden, tak zajtra skus druhy. Ak bude viac testov negatívnych, zrejme tehotná nie si.

domka222
15. dec 2023

Nemáš skôr vírus, alebo si nezjedla niečo? Ja si myslím, že pri príznakoch a MS 3 dní meškajúcej by už bola aspoň slabá čiarka

matkahelka
15. dec 2023

tehotna nie si. pri 3 dni chybajucej ms by si uz mala kolajnicky. to, co popisujes nemusia byt priznaky tehu a v tvojom pripade zrejme ani nie su. ja som pri ziadnom svojom tehotenstve nemala ziadne priznaky a tehotna som bola, je mytus, ze tehotna zena musi mat priznaky. tu na MK kazda snazilka ma bezne bolesti prs, hlavy a neviemco a tehotne nie su. psychika robi vela.

andie2810
16. dec 2023

Baby ale veď mohla mať posunutú ovuláciu 🤦‍♀️ a pokial viem tak je tu xy krat písané že testy im neukazovali ale tehotné boli, dokonca mali aj ms... tým však nechcem dávať falošné nádeje,, len reagujem na komentáre...
autorka : otestuj ešte neskôr, držím palce ☺️❤️

veronikaszabova
16. dec 2023

@andie2810 jasne, ze mohla mat posunutu ovulaciu. Avsak priznaky tehotenstva su zo zvysujuceho sa HCG. Tym padom, ak ma test neg., nie su to tehotenske priznaky.

andie2810
16. dec 2023

@veronikaszabova mne bolo tiež zle a mala som negativny test 😉 myslela som si že mi je zle z jedla keďže to bolo rovno po vianociach a ja som sa zrazu akosi vedela fajne napapkať, čo som obvykle nerobievala.... slabu čiarku som mala až po dvoch dňoch a vtedy mi to spätne dalo logiku že čo sa so mnou dialo... a ako som písala vyššie - viackrát tu ženy písali že mali negatívne testy a tehotné boli

minenkak
16. dec 2023

Ja mám takéto príznaky keď som unavená alebo v strese

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre