• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

1. decembra 2016 
ahojte :slight_smile:
sandri, Luky uz ma 5 mesiacov ? to tak rychlo leti... neviem, ci si pamatas, ale isty cas sme boli v jednej teme.

kveti, k tym priznakom, mna prsia zacinaju boliet od cca 7DPO, obcas bolest aj v podbrusku, nechutenstvo, BT vyzera tiez vzdy dobre, ale bohuzial, tak den pred ocakavanou mrchou teplota klesne a uz viem ze opat nist. telo mi dava priznaky tehu, ale bohuzial nist. je to zvlastne, ale takto to pocitujem od MA. priznaky mam vsetky a // nikde :frowning2:
ale tebe drzim palce a netestuj skor ako v den planovanej mrchy :wink:
26. sep 2008 o 15:55  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lolka jasné že sipametám
26. sep 2008 o 16:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
loly nebudem testovat ale mna prsia bolia vzdy tesne pred dostaním ms tak neviem preco teraz skor pappa
26. sep 2008 o 16:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte:slight_smile: lolka kolko sa uz snazite o babo?
26. sep 2008 o 16:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andula, ani sa nepytaj....4r. a ktomu bolo 2xMA :frowning2:
pa, musim ist
26. sep 2008 o 16:11  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby a ste tu aj take co vas pred M vzdy boleli prsia a v ten mesiac ked ste uz M nedostali vas naopak neboleli a boli ste tehu?
26. sep 2008 o 16:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:( si statocna ked si to stale nevzdala,drzim moc palce zasluzila by si si teraz stvoricky za trpezlivost:slight_smile:
26. sep 2008 o 16:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petra ja som to tak nemala, aleviem žeto tak býva :wink:
26. sep 2008 o 16:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby,
mna tiez bolia uz asi 2 dni prsia a mrcha ma dojst az 4-5. oktober. vzdy ma bolia, ale tak maximalne 3 dni pred. a vcera vecer ma bolelo brucho ako tesne pred menzesom, tak ja neviem, ale je dost mozne ze je to len psychika...
26. sep 2008 o 16:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
iren no čo ti na topovedať akokaždej môžeš byť tehiu a takistotomôžebyť psychyka , budem ti držaťpalce, aby si bola tehu
26. sep 2008 o 16:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sandri neviem no budem cakat, nasla som si novu pracu a teraz sa naplno venujem len jej, na priznaky a tehotenstvo vobec nemyslim.....buduci tyzden mam mat M a o takomto case ma uz naplno boleli prsia a teraz nic tak som prekvapena....jedine co ma trapi je, ze mam dolu strasne svrbenie, ale vytok nemam ani nic ine, ani palenie - je to len take povrchove /uz ma napadlo, ze ci nemam alergiu na toaletny papier alebo nieco/lebo wc v praci je horsie ako verejne wc :frowning2:
26. sep 2008 o 16:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andula, dakujem, ale tie stvoricky by bolo trochu moc :grinning: ale dvojicky by sme snad zvladli :dizzy_face:
26. sep 2008 o 17:49  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
naviem peti čo , viem len, že žena nemá používať farebný wc papier....., ale ja mávam tiež mkózu bez výtoku....teraz mám zase opačný problém mám výtok bez svrbenia, či pálenia
26. sep 2008 o 17:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja nastastie mykozmi netrpim (klop,klop). mala som ju asi 2x, neprijemne :unamused: viem, ze raz som ju dostala tesne po mrche z vloziek, doki vravel, ze to moze byt z toho materialu-z tej umeliny, tak je mozne, ze ti "nesadol" nejaky toaletny papier. :confused:
26. sep 2008 o 18:03  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lolka a ty mávaš pravidelnú ovu, že sa ti nedarí znova otehotnieť?
Luky je už iank riaden šinter , aj keď ma zato dievčatá veľmi odsudzjú behá už v chodítku jedna radosť ma neskutočne silnénožičky to asiza to , že má oslabený hrudník.....
26. sep 2008 o 18:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sandri, obcas ti nakuknem do albumu ako Luky rastie. start do zivota mal obtiazny, ale rastie z neho pekny chlapisko :slight_smile:
ja ovulku mavam pravidelne (meriavam BT), ale problem je u draheho :unamused:
26. sep 2008 o 18:18  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :wink: ,
ja sa tiež pripájam k debate. Ja tiež mávam problémy s mykozou, no bola som preliečená, bolo všetko v poriadku, ako som doužívala tabletky, ale.....pred 11 dňami sme sa rozhodli so snúbencom, že ideme pracovať na bábätku, a opäť mám výtok. Mňa to tiež nepáli a ani nesvŕbi len je to veľmi nepríjemné, ako keby som stále musela chodiť na wc. Čítala som, že výtok je tiež jeden z príznakov, ale aj ma teraz v utorok bolelo v podbrušku, ako keby som mala M a včera ma boleli nohy a dnes tiež v podbrušku, a ja to mávam tak pár dní pred M. A tá by sa mala dostaviť až za 15 dní. Takže ako som tu čítala pár príspevkov, tak treba počkať, či príde M a ak nie, tak potom si urobiť test. Aj som teraz dosť v strese, tak uvidíme. Ale dúfam, že stres nič dôležité nenaruší, ak sa podarilo. :slight_smile:
26. sep 2008 o 19:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj za128 :wink: pises, ze mas dostat mrchu az za 15 dni, tak to by si mala mat teraz ovulaciu a tie priznaky by tomu mohli aj nasvedcovat. mrcha by sa mala dostavit cca 14 od ovulacie - pokial nemas nejake problemy, tak si myslim, ze len teraz je cas na splodenie babetka. aky mavas dlhy cyklus ?
26. sep 2008 o 19:12  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lolka: problémy z M nemávam, chodí mi pravidelne presne načas. To jo, teraz to presne vychádza, že by som mala mať ovulaciu. Cyklus 31 dní.
26. sep 2008 o 19:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
za, tak sup do snazilkovania a testuj za 15 dni :wink:
26. sep 2008 o 19:43  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lolka: no a možno za všerajšok sa niečo podarilo, ale snažilkovať sa ideme aj naďalej. A testovať budem po svadobnej ceste, sa teším. :slight_smile:
26. sep 2008 o 20:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj irenka tak mame podobny problemik aj mna už 6 dni bolia prsia ako dive a ms mam dostať až 4. oktobra, tak neviem čo si zmysleli boliet skor :grinning: vzdy začinaju bolieť tak 5 dni ako mam dostat a toto je už skoro ved počkam a o tyzden urobim testik :slight_smile: a ty kedy chces robit test? :slight_smile:
27. sep 2008 o 08:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:
27. sep 2008 o 08:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte ako ste sa vyspinkali? ja som už o 9 večer spala ako babo :grinning: som dost unavená zeby další príznak tehu :fearful: :fearful:
27. sep 2008 o 08:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sandri v poslednej dobe ma bolieva aj chrbát, prsia bolia stale rovnako, už som myslela že to prejde ale neprechádza :sweat_smile: ms dostanem až na buduci tyzden ale mavam cyklus asi 34 dnový
27. sep 2008 o 08:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kveti unava je teiž jeden z príznakov tehu, rovnako ako aj chrbát ,bohužiaľ musíš počkať aspoň do toho 35DC s testom, ale ja si myslím, že si tehu , dám ti ešťe dobrú radu skus si v pošve zmerať teplotu :wink:
27. sep 2008 o 08:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no vdaka a aka ma byt teplota ked je tehu? :confused:
27. sep 2008 o 08:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nad 36,8, ale väčšinou 37,1 :wink: neni začo :dizzy_face:
27. sep 2008 o 08:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no neviem či budem merat ja si radšej počkam do buduceho tyzdna a urobim test :wink: ps mate krasneho synceka pozerala som foto :wink:
sandri ten 35 DC myslíš den cyklu??? :confused:
27. sep 2008 o 08:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kveti ďakujem a ano myslela som 35 deň cyklu, mne napr. vyšiel až 40
27. sep 2008 o 08:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok