Su to priznaky tehotenstva?

lucka12399
27. nov 2018

Ahojte snazime sa o male.. po nejakom case prisla celkom vyrazna bolest bradaviek .. pripominam nie je to menzesom lebo bolest prs a bradaviek som nikdy nemala pri menstruacii. + citim krce a bolesti v podbrusku .. trva to uz vyse tyzdna .. mala ste niektora podobne priznaky? Test som si robila pred tyzdnom a nic zatial.. cakam ci pride menzes alebo nie 🙂 dakujem vopred za nazory .

veronice
27. nov 2018

@lucka12399 moze aj nemusi to byt tehotenstvo... kedy mas dostat menzes? Treba pockat aspon do prveho dna ocakavanej mennstruacie a potom testovat. Drzim palce

lucka12399
autor
27. nov 2018

@veronice uz zajtra by som mala dostat 🙂 dakujem ...

veronice
27. nov 2018

Mne vysiel.slabunky pozitivny test den pred.menzesom. skus spravit test zajtra rano z ranneho mocu, mozno uz nieco ukaze ;)

lidia73
27. nov 2018

vies, aj ja som kedysi vobec pred menstruaciou nemavala bolesti prs a posledny rok neskutocne a to som tehotna vobec nebola, no tiez sa snazime. ale drzim ti palce!

zdenusa4
27. nov 2018

musíš ešte počkať a neskôr si spraviť testík..držím palce, aby si v tom bola!

veronice
30. nov 2018

@lucka12399 no ako? Testovala si?

lucka12399
autor
30. nov 2018

@veronice netestovala, prisla ms. Prvej bola velmi slabá, par kvapiek ale na druhy den trochu zosilnela takze asi nic z toho 😒

veronice
30. nov 2018

@lucka12399 tak drzim palce na dalsi cyklus, hlavne mysli pozitivne, ono to pride, drz sa!

suzie15
18. máj 2021

Ahojte som tu úplne nová, pár dní sledujem fórum. My sme sa rozhodli s priateľom vyskúšať či sa TO podarí na prvý raz, dnes môže byť 10 dní od vtedy kedy sme skúsili cez plodné dni, resp. 6 deň keď sme skúsili opäť cez ovuláciu. Mám zvláštne pocity v podbrušku, akoby na nadúvanie, nie je to bolesť ako pri menštruácii ale také pnutie. Prsia celkom naliate, citlivejšie. Včera ani dnes neznesiem cez brucho ani len gumu na leginach,
čo mi nikdy nevadilo. Do menštruácie mám 8 dní. Môžem takto skoro niečo cítiť?

1mata
18. máj 2021

@lucka12399 skus zajtra testnut. Ja som mala tiez cca tyzden pred menzesom citlive prsia,nafuknute brucho, bolesti krizov a podbruska. Ale ja to pred menzesom tak mavam. Az ked den meskala vedela som co je vo veci 😊

suzie15
18. máj 2021

@1mata ahoj prepáč, myslela si v odpovedi naozaj Lucku? Lebo ona písala naposledy v novembri 2018. Ja len či nebola tvoja odpoveď mierena na mňa 😉

1mata
18. máj 2021

@suzie15 ano 🤦‍♀️ prepac. Zle som citala. Ale odpoved plati aj pre teba, len s testovanim by som poskala do meskania ms 🙃

suzie15
18. máj 2021

@1mata ok jasné, veď sa ani nijako nesledujem, ani nechcem, len je to tak nejak prirodzené, že tam dole čosi ako keby cítim 🙂 tak uvidíme

netti87
26. máj 2021

@suzie15 ahoj, dnes som vsimla tv.komment, ako si dopadla ?

suzie15
26. máj 2021

@netti87 ahoj, bohužiaľ prišla menštruácia 😔 ale kúpila som si dnes alchemilkovy čaj a kyselinu listovú, tak idem poctivo užívať 😊

netti87
26. máj 2021

@suzie15 preto som spytala,lebo takisto som aj ja 😟

suzie15
27. máj 2021

@netti87 tak si navzájom držme palce 😘

netti87
27. máj 2021

@suzie15 ok 😉 dufam dopadneme raz dobre 😟

baru2
21. júl 2021

@suzie15 dobry den smiem sa spytat ako ste dopadli s otehotnenim? Podarilo sa uz? A preco ste zacali uzivat alchemiku? Mne alchemiku odporucali pri bolestivej ms, vraj na uvolnenie maternice ale citala som ze nie je vhodna v tehotenstve

suzie15
21. júl 2021

@baru2 zdravím, bohužiaľ stále nič, už 4 mesiac bezúspešne. Bolo mi odporúčané, že je dobrá na plodnosť.

baru2
21. júl 2021

@suzie15 neviem kto vam ju odporucil ale vsade som citala a aj lekarnicka mi vravela ze by sa nemala v tehotenstve. A ked az na konci. Lebo podporuje stahy maternice..... Inak gynekologicka mi odporucila len kyselinu listovu.vraj netreba prehanat. Ja dufam ze sa vam coskoro podari otehotniet. Velmi moc drzim palce.
Len skuste si tu alchemiku este vygooglit alebo prebrat s niekym, dr alebo lekarnik. Aby vam to zbytocne neublizovalo pri snahe

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre