Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Su to priznaky tehotenstva?

lucka12399
27. nov 2018

Ahojte snazime sa o male.. po nejakom case prisla celkom vyrazna bolest bradaviek .. pripominam nie je to menzesom lebo bolest prs a bradaviek som nikdy nemala pri menstruacii. + citim krce a bolesti v podbrusku .. trva to uz vyse tyzdna .. mala ste niektora podobne priznaky? Test som si robila pred tyzdnom a nic zatial.. cakam ci pride menzes alebo nie 🙂 dakujem vopred za nazory .

veronice
27. nov 2018

@lucka12399 moze aj nemusi to byt tehotenstvo... kedy mas dostat menzes? Treba pockat aspon do prveho dna ocakavanej mennstruacie a potom testovat. Drzim palce

lucka12399
autor
27. nov 2018

@veronice uz zajtra by som mala dostat 🙂 dakujem ...

veronice
27. nov 2018

Mne vysiel.slabunky pozitivny test den pred.menzesom. skus spravit test zajtra rano z ranneho mocu, mozno uz nieco ukaze ;)

lidia73
27. nov 2018

vies, aj ja som kedysi vobec pred menstruaciou nemavala bolesti prs a posledny rok neskutocne a to som tehotna vobec nebola, no tiez sa snazime. ale drzim ti palce!

zdenusa4
27. nov 2018

musíš ešte počkať a neskôr si spraviť testík..držím palce, aby si v tom bola!

veronice
30. nov 2018

@lucka12399 no ako? Testovala si?

lucka12399
autor
30. nov 2018

@veronice netestovala, prisla ms. Prvej bola velmi slabá, par kvapiek ale na druhy den trochu zosilnela takze asi nic z toho 😒

veronice
30. nov 2018

@lucka12399 tak drzim palce na dalsi cyklus, hlavne mysli pozitivne, ono to pride, drz sa!

Tu začni písať odpoveď...

Odošli