Príznaky v prvých týždňoch

sabilindura
16. máj 2019

Ahojte, aké ste mali príznaky tehotenstva v úplne prvých týždňoch? Všimli ste si nejaké hormonálne zmeny? Alebo pravidelné bolesti hlavy? Podbruška? Slabšie nevolnosti?

barbor29
19. máj 2019

@blumie no dnes už je to 10 dní a stále mrcha nechodí testy mám negatívne príznaky nejaké sú ale netrúfam si nič myslieť môže to byť asi naozaj hoci čo, takže v utorok idem k lekárovi a som hroooze moc zvedavá čo mi povie

barbor29
19. máj 2019

@blumie ja teraz po práci ani telku nevládzem s mojim pozrieť vždy pozerá sám ja po pár minútach ako lahnem do postele tak spím

blumie
19. máj 2019

@barbor29 no vidis, tak to vyzera nadejne 🙂. Ja som tiez zaspala vzdy ako som prisla domov. Daj vediet ako to dopadlo u lekara, drzim palce.

simaahugo
19. máj 2019

Mna len boleli prsia ako pred menstruaciou, ale neprisla no 😂 neskor vracanie az do 5.mesiaca

timka6800
19. máj 2019

Dobrý deň, ja mám tiež otázku. Cca týždeň vnímam na sebe príznaky tehotenstva. Neskutočná bolesť prsníkov aj bradaviek, brúško nafúknuté mierne kŕče a bolesť. Citlivosť aj chuť do jedla je tiež iná. Menštruácia mi došla, ale zdá sa mi až veľmi divná. Tmavšia krv, a je toho menej aj slabšie sú. Robila som si pre istotu test 2ks a oba mi vyšli negatívne+ robila som ho poobede. Tak teda potrebujem poradiť a počuť váš názor, či počkať a spraviť si druhý test alebo čo😏

diaalex
19. máj 2019

@timka6800 keď ti skončí ms sprav si test, keď vyjde negatívny, sprav si digitálny, keď vyjde aj ten negatívny, tak nie si 🙂 a keď tomu neveríš, chod na krv ;)

barbor29
19. máj 2019

@blumie jasne dam dakujem 🙂

sabilindura
autor
20. máj 2019

@barbor29 ja mám teraz 15. deň, robila som si test včera nič, aj dnes ráno z ranného moču a stále nič, uvidí sa... o týždeň má prísť ms, som zvedavá

sabilindura
autor
20. máj 2019

@sabilindura toto je moj ranný, obzrela som si ho zas a neviem či mám halucinácie alebo mi šibe ale niečo slabučké tam vidím, priateľ takisto... čo vy na to?

diaalex
20. máj 2019

@sabilindura 2. čiarka by mala byt po T... tuto kanalik vidím :(

mmoni89
20. máj 2019

@sabilindura no ja nevidim nic ale tyzden pred ms je este dost skoro .mne pri prvych dvoch ukazal test 2 dni pred MS pri tomto tretom az ked mi 2dni meskala

blumie
20. máj 2019

@sabilindura ja tiez nevidim, a ako pise diaalex tak ta druha ciarka byva blizsie k tej prvej. 🤷‍♀️ Skus pockat este.

daniela2227
20. máj 2019

@sabilindura skús dať bez toho kruzku

sabilindura
autor
20. máj 2019

@daniela2227 všeobecne je kvalita zlá, treba si rozliknúť fotku

sabilindura
autor
20. máj 2019
daniela2227
20. máj 2019

@sabilindura nič moc nevidím.. ak máš do ms ešte týždeň.. tak ešte počkaj

barbor29
21. máj 2019

@blumie tak doktor pichol vyvolavacku a uvidime 😏

blumie
21. máj 2019

@barbor29 skoda, tak snad nabuduce ;)

sabilindura
autor
21. máj 2019

@daniela2227 a kedy si mám podľa teba spraviť test?

daniela2227
21. máj 2019

@sabilindura 2-3dni pred ms

barbor29
21. máj 2019

@blumie nabuduce to hadam bude 😊

janaaniela
11. feb 2021

@sabilindura áno ja mám také veľké bolesti hlavy i slabšie bolesti pod bruchom i nafúknuté brucho

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre