Prvé príznaky tehotenstva

ninik223
14. mar 2021

Ahojte dievčatá, chcela by som sa opýtať. Pravdepodobne som otehotnela ale nie som si istá. Pred 10 dňami, došlo k pravdepodobnemu oplodneniu, ale tehotenský test mi stále ukazuje že tehotná nie som. Začali má pobolievať prsia, tiež v podbrušku a často mi býva zima. Čo sa predtým nestávalo. Myslite si, že by to mohli byt tehotenské príznaky,alebo sú moje predpoklady nesprávne? Ďakujem Vám za vaše odpovede

deti95060810
14. mar 2021

to je veľmi skoro o tom diskutovať....A pri každom tehu som mala iné príznaky.

ninik223
autor
14. mar 2021

@deti95060810 Je možné, že by mi nejaký tehotenský test ukázal správne takto skoro?

viktoria1425
14. mar 2021

@ninik223 Myslím,že je na to priskoro. Najlepšie si počkať na meškanie a na test 🙂

ivula0807
14. mar 2021

@ninik223 ja si myslim ze na akekolvek priznaky tehotenstva by to bolo este prilis skoro, ak by si aj bola tehotna. Test si urob ked ti bude meskat menzes 😉

pondelok01
14. mar 2021

Ak by to boli tehotenske priznaky, tie su z hormonov. Ak mas negativny test, nemas tehotensky hormon v tele (HCG), teda to tehotenske priznaky nie su. Ovulacia bola kedy?

ninik223
autor
14. mar 2021

@pondelok01 4.3.2021

cookie29
15. mar 2021

Najlepsi príznak tehotenstva v skorom štádiu je pozitívny test. Všetko ostatne môže byt PMS, viróza atd

sense
15. mar 2021

Počkaj ci príde ms a ak nie tak sprav test... Kľudne môže ist aj o pms

ancusiik
13. apr 2024

Ahojte baby som v 7 tyzdni, prsia bolest aj velkost bola no dnes zmizla zahadne hladat za tym nieco zle? Alebo sa to vrati?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre