Rada ohľadom testu

8. nov 2022

Ahojte, robím testy už asi 4 dni a takmer na každom teste mi vyjde druhá biela čiarka. Dnes som si urobila rovnaké testy z rannej moči a na jednom mi znova vyšli biele čiarky a druhý bol úplne negatívny. Čomu mám veriť? Sú tie čiarky len kanáliky? Som 11 dpo.

autor
8. nov 2022

Pridávam fotku aby sa dala zväčšiť

babovka2321
8. nov 2022

Ziadnu bielu ciarku nevidim, obycajny negativny test.

autor
8. nov 2022

@babovka321ja som ju videla len keď som na test zasvietila baterkou

babovka2321
8. nov 2022

Preboha, tak nesviet na test baterkou. Ked budes tehotna, uvidis ciarku - RUZOVU, biela ak by aj bola, absolutne nic neznamena. Nie v zlom, ale neprehanaj to, nepomahas si tym.

veronikaszabova
8. nov 2022

Ked tam bude ciarka, uvidis ju bez filtrov, svietenia baterkou...
Toto je len zbytocne lovenie Casperov.

mima1991
8. nov 2022

Z rannej moči, ranná moča

autor
8. nov 2022

Už som z tých testov jeleň. Čiže brať ten test ako negatívny? Nie je tam duch vôbec?
@mima1991 áno malo tam byť z ranného moču

helka90
8. nov 2022

Podľa mňa je negatívny, duch vyzerá inak
. Skús počkať alebo inú značku testov..

autor
8. nov 2022

@helka90 mala som podobné čiarky aj na livsane ale nesilnejú. Dnes z toho istého moču 2 testy a na jednom toto a na druhom absolútne nič? Skúsila som aj digitálny (aj keď je skoro a nič) tak ja už neviem

veronikaszabova
8. nov 2022

Preco nepockas par dni a neotestujes sa? Este ti ani nemeska a testujes jedna radost.

autor
8. nov 2022

@veronikaszabova pretože tehotná byť nechcem. Mám len 17. A ani neviem či som 11 dpo. Chránime sa ale aj tak sa obávam. Sú to moje prvé skúsenosti so sexom.

autor
8. nov 2022

@veronikaszabova a teda ked som uvidela tie čiarky tak som zostala úplne mimo.

nikanita
8. nov 2022

Vysledok tohto testu prave lezi vedla mna 😂 meskanie 14 dni, gynekologycka zistila ze som tehotna az ked mi zobrala krv, na sone nic nevidela. Ja na tvojej foto nic nevidim, nestresovala by som sa a ked tak o par dni urobila test znovu.

autor
8. nov 2022

@nikanita robila si aj viac testov či len tento jeden?

nikanita
8. nov 2022

Dva negativne a potom tento kde bol naznak, dalsi som uz nerobila a radsej som isla k lekarke. Kazdy test bol inej znacky.

autor
9. nov 2022

@helka90 vyskúšala som dnes iný test a nič, úplne negatívny. Ak by som bola tehotná ukázal by slabú čiarku každý test?

helka90
9. nov 2022

Podľa mna ano. Ked sa ukazuje duch tak je palička ružová nie biela. A dnami silnie. Tebe vyšiel negatívny test. Aj dnes aj minule

autor
9. nov 2022

@helka90 ďakujem, takto vyzeral dnešný test.

veronikaszabova
9. nov 2022

Testy mas negativne, nestresuj. Tehotna nie si. Do buducna pouvazuj o vhodnej ochrane.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre