Ráno pozitívny test, večer negatívny

23. sep 2021

Caute zenusky. Rano som si spravila tehotensky test a vysiel so slabuckou druhou ciarkou asi preto ze ms cakam o dva dni. Teraz ked som ho spravila (ta ista znacka) tak je uplne ze negativny. Myslite ze je to v pohode? Nepila som nic od obeda, moc bol preto asi snad koncentrovanejsi ako rano.

vahcaac
23. sep 2021

Prvý mohol byť chybný, alebo si mala menej koncentrovaný moč

majamat
23. sep 2021

to je uplne normalne, ked sa spusta tvorba hormonu HCG, nie je ho v krvi a v moci hned vela, zvysuje sa postupne. to je dovod, preco je na zaciatku tehu test slabo pozitivny.
rano navyse je moc zahusteny, je v nom malo vody, preto v tom malom mnozstve, ktore "vypije" tehu test je ovela vacsia koncentracia vsetkych odpadovych latok z organizmu. cez den pijes, tak moc je viac rozriedeny a preto je tych odpadovych latok v rovnakom mnozstve mocu o dost menej. a moze tohot am byt tak malo, ze to test zachyti, len rano, aj to slabucko a vecer uz nie.

veronice
23. sep 2021

Nema moc zmysel testovat 2x za den. HCG sa znasobuje kazdy druhy-treti den takze kup si este jeden rovnakej znacky, sprav ho o tiw 2-3 dni z ranneho mocu a uvidis ci silnie. Drzim palce 👍🍀

majamat
23. sep 2021

treba pockat zas 2 dni, kludne aj dlhsie a mozes si skusit urobit test znova. nema vyznam sa testovat takto skoro, prave pre tieto nejasne vysledky.

autor
23. sep 2021

@majamat
@veronice
@vahcaac dakujem zenusky 😊 skusim opat z ranneho mocu. Prikladam foto testov. Hadam to bude tehu a nie len zly test z ranneho mocu 😔

autor
23. sep 2021

@majamat dakujem za podrobne vysvetlenie. Uz mi je to jasne. Modlim sa, aby to uz vyslo 💗

vahcaac
23. sep 2021

Neboj sa, mne sa to tiež už stalo 🙂 že som mala pozitívny a poobede nič 🙂

autor
23. sep 2021

@vahcaac a bola si potom tehu?

vahcaac
23. sep 2021

Som v 17 týždni, budem mať chlapčeka 💕💕 určite to dopadne dobre aj s tebou

autor
23. sep 2021

@vahcaac jeej, gratulujem 💗 trosku si ma upokojila. Buduci mesiac ideme do centa asist.reprodukcie, tak toto by nas isto potesilo. Ale mam obavy.

vahcaac
23. sep 2021

Poznám dva páry, ktorým sa podarilo otehotnieť mesiac pred termínom v centre asistovanej 😉😄😊 budem ti držať palce

autor
23. sep 2021

@vahcaac kiezby to bol aj nas pripad 🙂 prosim ta cize ty si tiez mala rano slabucku ciarku a poobede doslova negativny test? Alebo tam bol naznak ciarky. Ja pozeram po odlozeni testu a je cisto negativny.

vahcaac
23. sep 2021

Aký je to test ? Ja som mala večer test biely, ale vyhodila som ho po 5 minútach

autor
23. sep 2021

@vahcaac toto je mamatest.

vahcaac
23. sep 2021

Skús ráno iný druh testu a uvidíš 🙂

autor
23. sep 2021

@vahcaac skusim 😊

majamat
23. sep 2021

drzim palce

autor
23. sep 2021

@majamat dakujem 🙃 dam vediet.

autor
24. sep 2021

@majamat
@vahcaac zenusky bol to vcera chybny test, este teraz na tom teste svieti ruzova ciarka, ale dnes rano je test negativny ... tak zas nic.

majamat
24. sep 2021

no este uvidis, prilis skoro testovat je zbytocne. hladina hormonov by mala stupat, ale aj rano neikedy moc moze byt riedsi a inokedy hustejsi a preto sa moze stat, ze niekedy vidno viac, inokedy menej. to je dovod, preco pockat, az ked ti meska ms, aby bola dostatocne vysoka hladina hormonov na otestovanie.

vahcaac
24. sep 2021

Nechcela som ti to včera písať, ale mamatest sú katastrofálne. Je mu to ľúto.

autor
24. sep 2021

@majamat
@vahcaac tak uz len verit ze nam v centre pomozu. Dakujem za vas zaujem a rady 😙

majamat
24. sep 2021

drzim palce.
ako dlho sa snazite? aj amte potvrdeny nejaky problem, ci neviete preco sa vm nedari?

autor
24. sep 2021

@majamat takmer 2 roky. Jedno biochemicke tehotenstvo, ja som ok vsetko vysetrene, muz ma zlu morfologiu len cca 1% spravnych spermii. Cize uz pojdeme do toho CAR lenze ako samoplatcovia, vraj na takuto diagnozu poistovna nepeplaca umele 😏

majamat
24. sep 2021

fuha, tak to je blbe, ze este si musite navyse aj platit. dobre ste sa rozhodli, treba ist, ench vam pomozu.

alzbeta1991
24. sep 2021

Môj chlap mal 2% len... A po pár úpravách v životospráve sa podarilo

autor
24. sep 2021

@alzbeta1991 prosim ta o ake upravy zivotospravy sa jednalo?

alzbeta1991
25. sep 2021

Skúsim zhrnúť...
- Obmedzil sladkosti (obzvlášť sladkú vodu. Síce nemal nejakú nadváhu, ale cukor robí spermiam veľmi zle
- nefacit
- vynechať horúcu vanu a sauny
- čaj z vrbovky 2x denne
- a 3 mesiace bol bez práce 😂 treba sa zamyslieť akú prácu vykonáva. Môj muž je kuchár co znamená celý deň v teple s rozkrokom pri indukcii...
Muži majú výhodu ze sa im spermie obmienaju co 3 mesiace takže vždy je šanca zlepšiť to 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre