Ružovkastý výtok a cysta

nicolletaantusova
12. nov 2017

Ahojte maminky.
Z môjho aktuálneho stavu som zmenená.
Menzes mi mešká. Poslednú mrchu som mala 26.09.2017. Ked mi meškala 2den spravila som si tehu test ktory bol negatívny. Menzes stále nechodil ale bolesti v podbrušku a v krížoch som mala dost intenzívne. Prsia som mala taktiež bolestivé a pri každom vyzlečení podprsenky aj dost "naliate" Dnes uz bolesti nemam. Žiak menzes este stále neprišiel. S mužom mávame nechránený styk kedze by sme chceli druhé babatko. Vo stvrtok som spozorovala na toaletnom papieri jemne ruzovkasty"výtok" ktory trval dve malé potreby. Potom sa uz neobjavil. V piatok som zbehla na pohotovosť s tym ze som mala veľké bolesti. Doktor vraj nic nevidí len sa mu zda ze mam cystu. Ku svojmu gynekológovi idem az v utorok.

Pri prvom tehotenstve ten ruzovkasty výtok znamenal uhniezdenie vajicka. Ale teraz mam vraj cystu. Je to normálne ze aj pri cyste možem špiniť?
Alebo si doktor zmýlil cystu s tehotenstvom? Je to možné? Mate skúsenosť??

deti95060810
12. nov 2017

poslednú men. si mala koncom septembera? Tehot, by už bolo vidno na teste...Asi to je tá cysta, však lekár nie je hádam slepý....

nicolletaantusova
autor
12. nov 2017

@deti95060810 Ano koncom sebtembra. Cize koncom októbra začiatkom novembra by som mala dostať a nedostala som

bobricek1979
12. nov 2017

@nicolletaantusova môže ti byť kľudne cysta nemáš aj iné proble

bobricek1979
12. nov 2017

@nicolletaantusova pardon nejako som klikla predčasne nemáš aj iné problémy, ako závrate bolesti hlavy atď

nicolletaantusova
autor
12. nov 2017

@bobricek1979 nemam iné problémy. Len to co uvádzam. Dufam ze ak Ne to cysta nebude mi brániť v otehotnení

nicolletaantusova
autor
12. nov 2017

@nicolletaantusova 😊Tak takéto problémy mam aj závraty aj bolesti hlavy a tak tiez mávam tažké nohy. Ma to s týmto nejaký súvis? Nejako som to do suvisu nedávala

bobricek1979
12. nov 2017

@nicolletaantusova no môže mať tým, že sa ti zsbrzdila ms no tak skús za dr na vyvolavacku podľa mňa to už by tehotenstvo ukázalo sú to hormóny. Môžem sa opýtať koľko máš rokov?

nicolletaantusova
autor
12. nov 2017

@bobricek1979 mam 23 rokov

bobricek1979
12. nov 2017

@nicolletaantusova no si mladá to prejde pories si cystu neboj potom sa určite podarí 👍☺️

nicolletaantusova
autor
12. nov 2017

@bobricek1979 uz mame krásneho syna no chceli by sme aj druhé tak Dufam ze v utorok mi lekár povie ze to nie je nic vážne.

kvietocekmaly
12. nov 2017

Ahojky 🙂 mám presne to iste....poslednú mrchu som mala 27.9., takze meska nám už obom dosť dni 😲 tiež sa s mužom snažíme, no testy zatiaľ dva negatívne ☹☹ daj pak vedieť ako si dopadla

nicolletaantusova
autor
12. nov 2017

@kvietocekmaly naozaj??? To by bolo super keby sme pod srdiečkami obe nosili bábätka🙂 chystáš sa aj k lekárovi?

kvietocekmaly
12. nov 2017

@nicolletaantusova áno ale až o dva tyzdne ...noooo bodaj by 🤰🙏

nicolletaantusova
autor
12. nov 2017

@kvietocekmaly tiez som mala ist az 27.11 no volala som mu ze mi mešká ci by som nemohla prist skôr tak idem v utorok. Uvidíme co to bude..

bobricek1979
13. nov 2017

@nicolletaantusova držím prsty a tesst nerobíš

nicolletaantusova
autor
13. nov 2017

@bobricek1979 necham sa prekvapiť co mi povie lekár. Kedze dva testu mi ukázali negatívny výsledok

bobricek1979
13. nov 2017

@nicolletaantusova jasan držíme prsty

flimelka
13. nov 2017

no ved uvidis co ti povie, tozvie ale tiez myslim, ze test by ti uz ukazal pozitivny vysledok ak by si bola tehotna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre