Ružový výtok. Som tehotná? Je v tehotenstve normálny?

Prosím poradte, mam vsetky priznaky tehotenstva, test bol pozitívny, menzes mi mešká dva týždne a zrazu mám slabo krvavý taký ružový výtok v malom množstve, je to normálne? tehotenský test som si robila len dnes a bol pozitívny ale tá druhá čiarka bola slabšie viditeľná. za odpovede dakujem :-|
Strana
z2
Dole
PredošláStrana
z2
Ďalšia
danielita18
6. feb 2015
ja by som urcite isla k lekarovi ale snaz sa lezat aj ja som to mala na zaciatku az do 14 tyzdna sm brala duphasthon
snezienocka100
6. feb 2015
@olivka1235 to vobec nic vazne nemusi znamenat, mozes ist pre istotu k lekarovi, ja som dost casto krvacala od 18tt, akokeby zacinal menzes, lekari to riesili, nic nezistili, dodrziavala som kludovy rezim cca tri mesiace, ani to nepomohlo, aj tak sa kedy/tade objavila krv, dcerka sa narodila zdrava v termine a bez problemov... 🙂
rena888
13. apr 2017
@snezienocka100 Ahoj ja mavam ties len po wc na toaletaku ruzovy vytok slabucko a to len niekedy 3krat za den niekedy menej a niekedy viac tak teras neviem beriem aj na udrzanie plodu dup.uz som 2krat potratila😭a stale byt v nemocnici sa mi nechce byt predtym som bola a nepomohlo to aj tak som oto prisla,myslim si ze ak sa to ma udrzat tak aj bez nemocnici...
millica
15. máj 2017
Ahojte baby, potrebujem radu 🙂 Dostala som najprv ruzovy a potom aj jemne krvavy vytok, aj trochu hnedeho... Podla mojich vypoctov by som mohla byt v 4tt, nerobila som si vsak test, pretoze mam dlhsi a nepravidelny cyklus, a tak by te vysledok bol aj tak nepresny... Mali ste to niektora? Moze sa to ratat za uhniezdnenie, ak som cca 10-11 dni po oplodneni? Ku gynekologovi idem zajtra, ale som nedockava, ved to poznate. Dakujem❤
Strana
z2
PredošláStrana
z2
Ďalšia