• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ružový výtok. Som tehotná? Je v tehotenstve normálny?

15. mája 2017 
ja by som urcite isla k lekarovi ale snaz sa lezat aj ja som to mala na zaciatku az do 14 tyzdna sm brala duphasthon
6. feb 2015 o 21:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olivka1235 to vobec nic vazne nemusi znamenat, mozes ist pre istotu k lekarovi, ja som dost casto krvacala od 18tt, akokeby zacinal menzes, lekari to riesili, nic nezistili, dodrziavala som kludovy rezim cca tri mesiace, ani to nepomohlo, aj tak sa kedy/tade objavila krv, dcerka sa narodila zdrava v termine a bez problemov... :slight_smile:
6. feb 2015 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snezienocka100 Ahoj ja mavam ties len po wc na toaletaku ruzovy vytok slabucko a to len niekedy 3krat za den niekedy menej a niekedy viac tak teras neviem beriem aj na udrzanie plodu dup.uz som 2krat potratila:sob:a stale byt v nemocnici sa mi nechce byt predtym som bola a nepomohlo to aj tak som oto prisla,myslim si ze ak sa to ma udrzat tak aj bez nemocnici...
13. apr o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, potrebujem radu :slight_smile: Dostala som najprv ruzovy a potom aj jemne krvavy vytok, aj trochu hnedeho... Podla mojich vypoctov by som mohla byt v 4tt, nerobila som si vsak test, pretoze mam dlhsi a nepravidelny cyklus, a tak by te vysledok bol aj tak nepresny... Mali ste to niektora? Moze sa to ratat za uhniezdnenie, ak som cca 10-11 dni po oplodneni? Ku gynekologovi idem zajtra, ale som nedockava, ved to poznate. Dakujem<3
15. máj o 16:46  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok