S kým som tehotná?

insomnia9
24. aug 2015

dobrý deň. mala som sex s kamaratom pred 35 dňami. týždeň po sexe som dostala kramy načas.no a teraz mavam sex s priatelom a dnes to je 4 deň čo mi meškaju kramy. skušala som červene víno, horúci kupel a kramy nikde. Bolesti v bruchu ako keby som ich mala dostať a strašne divny pocit ako keby som bola v tom lebo necitim sa najlepšie taka som zoslabena a strašne vystresovana z toho všetkeho. Ak som tehotna mohla by som byť aj s tym predošlym chalanom? alebo iba s terajšim. Ďakujem za odpoveď.

snubenci08
24. aug 2015

@tina1991 Áno ja viem, ja som to tiež písala ironicky 😁

insomnia9
autor
24. aug 2015

clovek sa normalne spýta a vidim že každý si len srandu zo mna robi diky za rozumne odpovede. vy ste v živote žiadnu chybu neurobili a ste všetky svate

domin9
25. aug 2015

@insomnia9 preco si nespravis test??

insomnia9
autor
25. aug 2015

spravim si ho len som ešte chcela chviľu počkať či sa ešte kramy neukažu ešte do zajtra počkam

domin9
25. aug 2015

@insomnia9 kolko ti meskaju?

zuzka_puska
25. aug 2015

No, to s kým si tehotná zistíš asi až keď naozaj tehotná budeš a porodiš 🙂 Len aby otcom predsa len nebol ten tvoj "sexuálny kamarát" a nový priateľ sa veľmi začuduje, keď sa bude dieťa podobať viac na kamoša, ako na neho 🙂 🙂 Ak sa smiem opýtať - keď si mala sex s tým kamarátom, už si bola zadaná s terajším? 🙂 Alebo si si zasexovala s kamošom,a na druhý deň si spoznala tvojho terajšieho a odvtedy ste spolu? Len toto jedno mi vrta hlavou, či si poctivé a slušné dievčatko alebo pekná malá nevernica 🙂 🙂

insomnia9
autor
25. aug 2015

dnes to je 5ty deň. ale ako som si pozerala na nete môže to byť aj cysta veľa toho k tomu naznačuje

zuzka_puska
25. aug 2015

@insomnia9 pravdaže, chyby robíme všetci. Ale moja - za chyby nesieme aj následky. Ak si už tehotná s kýmkoľvek, ver mi že následky tiež ponesieš. To, že si niekto robí srandu, fajn napísala si sem riadne divnú otázku tak sa nemôžeš veľmi čudovať. Lebo je to ozaj vtipné no, nevedieť s kým si tehotná, uznaj, neznie to veľmi vážne....

domin9
25. aug 2015

@insomnia9 ja by som na tvojom mieste nevedela vyzdrzat, ked ti uz meskaju 5 dni...

sasa1983
25. aug 2015

Tak vsetci robime chyby,ano. Chyby ako zabudnut si orazit listok v mhd, pomylit si datum sviatku dakej blizkej osoby, prist neskoro na dohodnute stretnutie,zabudnut si doma telefon...ale toto nie je chyba. Som vyrazne presvedcena o tom,ze dieta by malo prist do rodiny (alebo vztahu,svadbu netreba), kde su 2dospeli (teoreticky aj rovnakeho pohavia) emocne,financne vyzreti a schopni zvladat situacie. Ked si spomeniem na seba,tak som toho v tak mladom veku rozhodne nebolo a neviem,ci sa skor netre a,kocka,zamysliet nad tym,ci nie je skoro len tak po kratuckej znamosti sexovat hociakym sposobom,pri ktorom moze realne dojst k otehotneniu. ...a z cysty to mat nebudes,neviem,kedy si bola naposledy na usg a ci tam cysta bola na vajecnikoch, ak nie,tak len tak priradit tazkosti,ze teraz nahle vznikla...? Urob si test,ak nedostanes menzes, tak este dalsi po par dnoch. Ak bude pozit,co dufam,ze nie,tak chod za Dr. Ak bude negat,tak sa pouc,dorob si skolu,najdi job,dake osamotnenie a potom to date. Drzim palce. S.

judithd85
25. aug 2015

kludne mozes byt tehotna aj s tym prvym, lebo uhniezdenie embrya sa začína okolo 6. dňa po počatí a završuje sa 12. dňom. Tento proces môže spôsobiť krvácanie z vnútornej výstelky maternice, niekedy aj dosť výrazné. To môže byť chybne považované za riadne menštruačné krvácanie...moze to byt tak aj v tvojom pripade (ved si zacala krvacat na siedmy den od styku s tym prvym - a myslela si si, ze je to menstruacia, co aj mohla ale nemusela byt). Tot, aby sme si objasnili zaklady rozmnozovania...A teraz ak nie si tehotna, tak ti meskaju mozno aj zo stresu (ale nemeskaju kramy, ale ovulacia sa oddialila, ak nie si tehotna). nauc sa poznavat vlastne cykly a budes to mat jednoduchsie. kondom nepomoze...

lauricka
25. aug 2015

tiez dufam, ze nie si tehotna 😀

linda4444
25. aug 2015

@insomnia9
@vika35 to až taká pravda nie je.. že lekár povie vek plodu podľa veľkosti.. a to že mala menzes ešte neznamená že to nemôže byť toho "druhého"... riešila som podobný problém a tiež tam bol menzes ako píše insomnia9.. lenže druhý menzes sa nedostavil a po čase bol test pozitívny.. pri tom prvom styku bola aj HAK (aj keď krátko) a potom vysadená o pár dní.. pri druhom styku to bola prerušovaná súlož s ktorou sa fungovalo 5 rokov a nič sa nestalo.. ani jeden lekár nevedel povedať z ktorého styku vznikla gravidita.. jediné čo vedeli povedať bol gestačný týždeň podľa menštruácie.. a rátala sa tá po vysadení HAK.. teda gravidita by v tom prípade prislúchala k prvému styku.. časový rozdiel medzi nimi bol 23 dní. Prvý tehotenský test (pri pravidelnom testovaní) vyšiel až 35 dní od prvého styku a nejakých 14 dní od druhého styku.. lekárovo stanovisko bolo jednoznačné.. nedá sa určiť z ktorého dátumu je gravidita. Preto jediné čo sa dá zistiť je test otcovstva.

oli18
25. aug 2015

@insomnia9 takých omylov života budeš ešte máááááť 🙂 Len sa musíš lepšie chrániť proti nežiadúcemu otehotneniu a potom to nebudeš musieť riešiť na fórach.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre