Silná hnačka, biely výtok a možné tetotenstvo

sonicika
24. nov 2013

Ahojte, mam uz tri dni strasne silnu hnacku, a biely normalny vytok, menzes si nezapisujem posledne mesiace tak neviem ci a kolko meska... ale tusim ze uz meska no a tento typ hnacky som nikdy nemala nic nezabera aj pri prvom synovi som mala jeden den tuto hnacku a teraz uz 4 den ...
urobila som si dva testy a oba su pozitivne nasupu
otazka moja znie moze mat hnacka a teploty vplyv na vysledok testu?

majka_3
24. nov 2013

Podla môjho názoru nemôže ti prehánanie ovplivniť hormón hcg. Snaž sa to zastaviť smecta...horká čokoláda alebo niečo z lekárne.Hlavne veľa tekutín aby si sa neodvodnila.Veľa šťastia 😉

ivanakir
24. nov 2013

Ked takto dlho trva hnacka, na to asi mezaberie banan, horka cokolada.... Asi je tam nejaka bakteria... Odporucam zajtra lekara a povedat, ze si asi tehotna. Zoberu vyter a budes mud´rejsia.... Vela stastia. Ja som v 11. Tyzdni skoncila na infekcnom z parky a ´kampilobakterom'!!!!

hexena
24. nov 2013

@sonicika ja som mala tiez 7dni hnacku a podozrenie, ze som tehotna, aj ked to znelo neuveritelne preluskala som si google a zistila som, ze hnacka moze byt jeden z priznakov tehotenstva...a tak aj bolo, urobila som si tehu test a tiez bol pozitivny na prvu supu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre