Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Silný menzes a príznaky tehotenstva

kotlarovazuzana
6. aug 2020

Ahojte baby 🙂 potrebovala by som menšiu pomoc dva dni mi meškali včera som ich dostala a sú silné no napriek tomu mám príznaky že som tehotná. Potrebovala by som radu čo mám robiť 😔 mám počkať kým mi odídu alebo mám ísť k lekárovi 😞poraďte mi baby čo mám spraviť 😏

veronika4495
6. aug 2020

🙈 s najväčšou pravdepodobnosťou tehotná nie si...určite nemáš prečo ísť teraz počas MS k lekárovi len si to nahováraš tie príznaky...

s_a
6. aug 2020

tie príznaky si si buď skôr nahovorila, alebo je to MA a s tým už bohužiaľ pri silnom krvácaní takto v rannom štádiu nič neurobia

mondolina
6. aug 2020

@kotlarovazuzana
Test si nevieš spraviť? To je moc komplikované?

veronikaszabova
6. aug 2020

@kotlarovazuzana test si robila?
"Priznaky" si mozes lahko aj namyslat, pripadne zamenit s PMS.

katarinka89
6. aug 2020

A možno si aj chvíľu bola tehu ale odišlo to s ms

smejko25
6. aug 2020

Pockaj pozriem do vesteckej gule 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

jaskolka
6. aug 2020

Mohlo ísť o biochemické tehotenstvo, s tým už teraz, keď sa rozbehol menzes, nič neurobíš
.Alebo jednoducho si si zamenila PMS za tehotenské priznaky, sú veľmi podobné

e3v3a3
6. aug 2020

Ja som tak tiež bola tehotná, ako mi skončila ms, urobila som si test a boli tam dve čiarky. Robila som si ho, lebo ma stále boleli prsia. Ale to je skôr výnimka. Ved keď skončí menstruacia urob si test a budeš vedieť.

kotlarovazuzana
autor
6. aug 2020

@e3v3a3 práve že tiež ma bolia prsia😑 čo ma nezvykli bolieť 😏 a plus ich mám aj plnšie 😑.

kotlarovazuzana
autor
6. aug 2020

@smejko25 chcela som od vás len normálny názor a nie hneď takéto komentáre 😑

kotlarovazuzana
autor
6. aug 2020

@veronikaszabova ešte som si test nerobila 😑

mondolina
6. aug 2020

@kotlarovazuzana
Zuzanka nikto tu z nás nevie či si alebo nie si tehotná.

kotlarovazuzana
autor
6. aug 2020

To mi je jasné že neviete či som alebo není som ale aspoň ste mohli normálne odpísať a nie tak ako ste skoro všetci odpísali 😑

mondolina
6. aug 2020

@kotlarovazuzana
A čo by si z toho mala?

s_a
6. aug 2020

A čo nenormalne sme napísali? Len preto že ti tu nepísali všetky že si určite tehotná aj napriek silnej ms, tak sa ti už komenty zdajú nenormálne ..

kotlarovazuzana
autor
6. aug 2020

@s_a nechcem aby každý písal že som tehotná aj napriek silnej ms, len proste som nečakala takéto komenty ale to je jedno 😑 proste to nechajte tak🤦😒

kotlarovazuzana
autor
6. aug 2020

@s_a nechcem aby každý písal že som tehotná aj napriek silnej ms, len proste som nečakala takéto komenty ale to je jedno 😑 proste to nechajte tak🤦😒

veronikaszabova
6. aug 2020

@kotlarovazuzana nehnevaj sa, ale co si cakala?
Mas menzes - silny. Keby spinenie, slabe krvacanie, tak OK - nadej by bola.
Ale takto?

kotlarovazuzana
autor
6. aug 2020

@veronikaszabova najprv som mala slabé krvácanie 😑potom som z ničoho nič začala silno krvácať 😑 príznaky do teraz mám 😑 nie nenahováram si to😑 tak ale čo sa dá spraviť nič musím počkať kým mi skončia a spravím si test 😑

mondolina
6. aug 2020

@kotlarovazuzana
Držím palce♥️

veronikaszabova
6. aug 2020

@kotlarovazuzana test si mozes spravit aj teraz

kotlarovazuzana
autor
6. aug 2020
kotlarovazuzana
autor
6. aug 2020

@mondolina ďakujem ❤️

smejko25
6. aug 2020

@kotlarovazuzana 😁😁no ale co si myslis...bud ti tu napisu ze si tehotna alebo nie 😁 nic medzi neexistuje tak co..spravim si test idem za doktorom

milena866
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tu začni písať odpoveď...

Odošli