Sivý duch na teste

diaszoky
4. apr 2022

Baby robila som si rano tehu test.V stredu mam dostat ms,no test mi ukazal ako keby siveho ducha no nebol ruzovy neviem je to kanalalik? Je to neplatne? Mate skusensost? Test uz som zahodila foto nemam😕

kitycat
4. apr 2022

Pockaj lestim vestecku gulu 💖🤣

Ja som mala tiez taku sedivu ciarku ale predtym bola rozova a az ked zaschla tak zosedla

diaszoky
autor
4. apr 2022

@kitycat a bola so tehu?

kitycat
4. apr 2022

@diaszoky vo stvrtok idem na kontrolu. Zatial nebolo. Nic vidno iba nejaky vacok co bol tam, kde ma byt.

diaszoky
autor
4. apr 2022

@kitycat tak drzim prsty a priznaky mas dake??

kitycat
4. apr 2022

@diaszoky nieco hej. Urcite mam citlivejsie prsia a obcas mi byva nie ze zle ale divne. Uvidim co ten stvrtok. Ale poslednu som mala este zaciatkom februara tak asi som v tom. Len ci prosperuje.

diaszoky
autor
4. apr 2022

@kitycat aha tak super a dlho si sa ,,snazila”?

kitycat
4. apr 2022

@diaszoky vies co, ani nie dlho. V januari sme to skusili a nic tak som potom stiahla appku a tam som si zaznacila predosle ms a ako to vypocitalo falsiu ovu tak sme skusili pred aj pocas. Zatial tomu velmi neverime ze tak rychlo. V lete mame svadbu a celkom mi to rozhodilo plany. Ale doktorka sa tesi, vraj mam na case

diaszoky
autor
4. apr 2022

@kitycat tak stvrtok daj vediet ako dopadlo dufam ze bude dobre😇🙏🏻

alina765
5. apr 2022

@diaszoky kanalik

kitycat
7. apr 2022

@diaszoky zatial dobre 💖

diaszoky
autor
7. apr 2022

@kitycat superr a v ktorom ai tyzdni

kitycat
7. apr 2022

@diaszoky 7+3. Tak snad sa aj tebe zadari. Robila si nejaky dalsi test? Resp. Uz ti meska?

diaszoky
autor
7. apr 2022

@kitycat meska den test dnes so slabsim duchom uz mam bolesti ako pri ms zatial ms nikde som uz skepticka ale preco ten test ti neukazal znacnu kolajnicu? A mala si aj dake priznaky?

kitycat
7. apr 2022

@diaszoky takto vyzerali moje. ten dolny bol asi 3 dni meskanie a nebol to ranny moc. ten horny snad 5 dni meskanie

diaszoky
autor
7. apr 2022

@kitycat aha ja nemam ani ten spodny ..mozno je skoro skusim cez wikend

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre